Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nők, akik tudnak és akik nem tudnak magassarkúban vezetni . A legelső alkalom sikere, vagy kudarca hogy történt? fórum

Nők, akik tudnak és akik nem tudnak magassarkúban vezetni . A legelső alkalom sikere, vagy kudarca hogy történt? (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Magassarkú és az autóvezetés

2011. dec. 18. 11:45

Egy buli után én lettem a soför ,erre nem készültem . Sosem volt még rajtam magassarkú amikor vezettem ,nem is tudtam benne . Elléggé kínos volt a helyzet ,mert csomószor lefullasztottam a kocsit vagy óriási gázzal indultam . Egyszerűen nem éreztem benne rendessen a pedálokat. Még jó hogy sötet volt és a többiek be voltak csípve egy kicsit és lefoglalták egymást , én meg óvatosan kibujtam a magassarkúból és mezitláb vezettem . Azóta még nem próbálkoztam magassarkúban vezetni ,nem tudom hogy most sikerülne-e vagy most sem menne .


A te első alkalmad hogy sikerült és azóta hogy megy a magassarkúban való vezetés ?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook