Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit kell/lehet tudni a Magyar Saiva közösségről? Hol találkozhatnék velük? Kik ők? fórum

Mit kell/lehet tudni a Magyar Saiva közösségről? Hol találkozhatnék velük? Kik ők? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 17. 17:48

Már elolvastam a honlapjukat:

[link]


ami ott le van írva, "szép és jó", de vajon milyen közösség ez igazából?

A saivizmusnak melyik ágát képviselik? Vagy mindenből egy kicsit, és azt gyúrják egybe?

Azt például sehol nem olvastam, hogy hol van lehetőség találkozni velük. Vagy csak online vannak?

Olvastam pár furcsa nevet is, mint Satguru (vezető?). Ők most akkor valóban indiaiak, esetleg ugyanolyan magyarok mint bármelyik más magyar, csak valami okból használnak ilyen furcsa álnevet?


Megtaláltam néhány képviselőjüket pl. Facebookon, és érdekes, hogy nem írnak ki magyar nevet, helynevet, iskolai végzettséget, hanem a névnél valamilyen indiai név, a helynél vagy semmi, vagy valami vallási hely pl. Sivaloka :D, és iskolánál is érdekes módon legtöbbjük nagy híres külföldi egyetemen jártak, esetleg a Világegytemben.


Az első benyomásom eléggé furcsa, még furcsább, zártabb, mint a krisnások például.


Ki mit tud róluk, esetleg ismertek közülük valakit?


Vagy ez egy újabb, éppen szerveződő szekta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook