Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szült valaki a mostanában a Máv Kórházban? Kiváncsi vagyok a véleményetekre!Köszönöm fórum

Szült valaki a mostanában a Máv Kórházban? Kiváncsi vagyok a véleményetekre!Köszönöm (beszélgetős fórum)


1 2
31. vvicus
2009. okt. 17. 11:05
Sziasztok! Nyitottam egy fórumot ÁEK szülészete névvel, de senki nem jelentkezik. Érdekelne, hogy mióta a MÁV ÁEK lett, milyen ott a szülészet. Az általam nyitott fórumban már leírtam, miért érdekelne. :-)
2009. máj. 23. 07:19
A Honvéd Kórház szülészete költözött oda, illetve olvadt össze a MÁV-val.
2009. jan. 23. 08:16
Sziasztok! November elején szültem a MÁV-ban, s előtte egy hetet már bent voltam, mert korábban (a 35. héten) beindultak a fájásaim. Semmilyen rossz tapasztalatom nincs, kedvesek voltak a nővérek, a csecsemősök is, a védőnő, illetve nagyon jó volt a szülésznőm is. Ez utóbbi nem választott volt, hanem az aki éppen ügyeletben ráért, de teljesen meg voltam vele elégedve. Egy-egy alkalommal még a kaja is ehető volt. A szobák nem a mostani ízlésnek felelnek meg, de azért tűrhetőek, a fürdőszobák a szülészeten már fel vannak újítva. Amire figyelni kell, hogy sok a besurranó tolvaj, úgyhogy zárni kell a folyosó felöli ajtókat.
2009. jan. 22. 18:14
sziasztok, én az Istvánban csak látogatóban voltam, így a szülőszobákat nem láthattam, viszont júniusban a MÁVban hoztam világra kislányomat, és azok alapján amit láttam, nekem a MÁV sokkal szimpatikusabb, persze ez valóban nagyrészt dokifüggő. nekem nem volt semmi negatív élményem a bent töltött 3 nap alatt.
27. 1406e9c05a (válaszként erre: 15. - .mia.)
2009. jan. 22. 14:25
Szia ! Igaz én csak augusztusban,de ott szülök elméletileg.Én viszont nagyon sok szépet és jót hallottam róla.Az is igaz,hogy imádom és tisztelem a dokimat. Ez nagyon nagyon fontos.A két nagy fiamat az Istvánban szültem.Az is szuper volt.Most is odahúz a szívem,de sajna már nincs ott a dokim.Te jártál már ott?
26. .mia. (válaszként erre: 25. - Szonja85)
2008. nov. 20. 17:18
aszthitem, hogy mar a MAVban vagytok, kulon:))) ezek szerint meg nem akar kibujni.. az en fiam is keset...lusta ferfiak:)))
2008. nov. 20. 16:30
Fiú lesz a drága, írok, amint "feléledek". Igen sokan szülnek, mert nemegy kórházat integráltak ide, illetve vidékről is számos beteg érkezik.
24. .mia.
2008. nov. 20. 10:38
igen, igen, igazad van a fronttal kapcs., csak azt hallotam, hogy amiota "kozpont" lent a MAV azotta tobb a szules - futoszallag...stb..
23. szabot.88 (válaszként erre: 15. - .mia.)
2008. nov. 19. 11:10
Szia bocsi hogy beleszólok, de szerintem az nem csak az orvosoktól függ, hogy hányan szülnek egy nap. 16 éve én is ott szültem, és aznap is nagyon sok baba született, de mondták is hogy biztos valami front vagy időváltozás van.
22. .mia.
2008. nov. 18. 20:41
fiu vagy lany?
21. .mia.
2008. nov. 18. 20:40
:) en is tulhordtam az elso babamat! szoritok neked:) feltetlenul irjal (akar priviben is!!!) ha hazajotettek!
2008. nov. 18. 18:29
Hetfon kellett volna szuletnie.
19. .mia.
2008. nov. 18. 17:59
Mondjuk az nem is baj... ott az osszes doki nagyon jo!:) mikorra vagy kiirva?
2008. nov. 18. 12:04
Nincs választott orvosom.
17. .mia.
2008. nov. 16. 23:27
Tok jo! :) Melyik dokinal szulsz?
2008. nov. 16. 13:45
A napokban fogok, majd beszámolok.:)
15. .mia.
2008. nov. 13. 17:45
Valaki szült ott átalakitas után is (amiota: Állami Egészségügyi Központ lett a neve???) en 2006-ban szültem ott, és nagyon jó volt! most ismet pocakos vagyok, és 2009-ben szülnék a MÁVban, de átalakitás után nem tudom milyen lett, nem túl jokat hallotam (30 szülés/nap, az egész egy fútoszallag....stb - IGAZ???)!?! A másik kérdés, hogy van e még pocakos aki ott fog szülni 2009ben!???
2008. nov. 4. 17:32

Köszönöm kedves, megnyugtató válaszaitokat!

A csecsemős nővérekre gondolsz? Flegmák? Mire számítsak velük kapcsolatban?

2008. nov. 4. 13:40

osztom onceuponatime véleményét!:)

én idén nyáron szültem ott, és semmi kifogást nem tudok mondani. bár nekem választott orvosom volt, a szülésznő nem volt választott, mégis maximális esgítséget kaptam a vajúdás folyamán. a nővérek között azért akad egy pár furcsa hozzáállású...

2008. nov. 4. 13:17
MÁV-ban szültem én is. és annyira imádtam ott lenni, hogy még maradtam volna pár napot. szuper volt a benti csapat, elképesztőek az orvosok, a csecsemősök. nagyon profi a csapatuk, bárkihez is jutsz a szülészeten, jó helyen leszel.
2008. okt. 30. 13:19
Sziasztok! Valaki szült mostanság a MÁV-ban ügyeleten? Mesélne róla? Köszönöm.
2008. máj. 10. 22:14

Sziasztok!

Többen ajánlottátok Tidrencei Zsoltot. Tudtok segíteni abban, hogy milyen telefonszámon lehet esetleg elérni?

Köszönöm!

2008. márc. 26. 13:32

Sziasztok.Én is a Mávban szültem a második babámat.

A Tidrenczel Zsoltnál.Nagyon ajánlom mindenkinek!!!!De legföképp annak aki természetes uton,mindenféle beavatkozás nélkül szeretne szülni.

8. 14775640c4 (válaszként erre: 7. - Bugus)
2008. febr. 4. 14:09

szia mindkettőt a Tidrenczel Zsoltnál szültem

nagyon jó doki és nagyon jó a kórház!

2008. jan. 27. 16:15
Köszönöm a segítséget!
2007. dec. 28. 20:52
Én is a Kisfalvinál Szültem,és a vezető szülésznőnél,aki nagyon rendes volt velem.Én 2x-is a Máv-ban szültem,és én nagyon megvoltam elégedve mindennel,bár a kaja kevés,de nem rossz.A csecsemős nővérek nagyon aranyosak voltak.A szülőszobák modernek,és külön vannak.Minden leletet helyben intéznek nem kell 100-fele menni.Én ha szülnék mégeggyet,azt is ott szülném.Biztos van jobb is,bár én eddig csak rosszabat láttam-halottam.
2007. dec. 28. 20:07
Én is a Máv-ban szültem, dr Tidrenczel Zsoltnál, tudom ajánlani! :)
4. Marzso (válaszként erre: 3. - Bugus)
2007. dec. 17. 09:31

Kedves Tünde!


Az első gyermekemet dr. Kisfalvi Istvánnál szültem, végig nagyon figyelmes volt velem, és ami jó, hogy a kórház SZTK részlegén fogadott lelkiismeretesen. Olyan 40 év körüli, jó fej, és laza, de mindenre kielégítő választ adott, ami nekem is nagyon fontos volt az első gyermeknél. Ha valaki, én aztán ostromoltam őt, elhiheted. Máig emlékszik rám, kicsit emlékezetes voltam a szülésnél. Akit még ajánlani tudok az dr. Tidrenczel Zsolt, őt is nagyon sokan dícsérik, és én is úgy láttam, hogy megbízható. Második gyeremekemet egy olyan dokinál szültem, aki nem rendel Pesten, hanem Vácott, az nekem közelebb volt, ő volt a másik doki, aki ott volt a szülésemnél, de ő már visszavonult sajnos. Ha van még kérdésed nyugodtan tedd fel. Élvezd a terhességed minden pillanatát, és legyél nagyon nyugodt és kiegyensúlyozott, ez a pillanat nem fog visszatérni soha, az első nagyon különleges, a másodiknál már nem tudsz ennyire odafigyelni magadra. Arról nem is beszélve, hogy amilyen a terhesség alatt vagy, olyan lesz a babád is, tapasztalatból tudom.

Szia, Noémi

2007. dec. 7. 10:31

Kedves Marzso!


Köszönöm szépen, hogy leírtad a véleményedet, sokat segítettél a döntésben. Ugye az első gyermek révén, kicsit aggódom a Kórházak miatt, hogy hol milyenek az orvosok és a nővérek. Lakóhely szerint a Margit Kórházhoz tartozom, de leginkább negatív véleménnyel voltak róla, hogy nem igazán emberhez méltóan beszélnek és viselkednek a leendő anyával.

Ne haragudj a kérdésért, de melyik orvosnál voltál? Vagy melyiket ajánlják a családodban, illetve ismerőseid körében? Bocsánat a sok kérdésért, de segítség hiányában kérdezősködöm.

Köszönöm előre is, legyen szép napod!

üdv Tünde

2. Marzso (válaszként erre: 1. - Bugus)
2007. dec. 5. 09:58

Kedves Bugus!


Az én ismerősi körömben, és a családomban is sokan szültünk a MÁV kórházban, és többször is, ahogy pl. én is. Nekem nagyon jók a tapasztalataim, mind orvos szempontjából, mind nővér, és ellátás szempontjából. Személy szerint csodálatos élményeket szereztem, én mindenkinek csak ajánlani tudom. Akinek eddig ajánlottam és ott szült az is nagyon megköszönte. De persze különbözőek vagyunk.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook