Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen markaju, jo minosegu televiziot erdemes venni(karacsonyri ajandeknak szantam)? fórum

Milyen markaju, jo minosegu televiziot erdemes venni(karacsonyri ajandeknak szantam)? (tudásbázis kérdés)

2008. máj. 5. 16:54

Thomson

nekünk is de attól függ mennyit szánsz rá

mert van többféle tv többféle áron és mind márkás

meg aztán ott van hogy sima képcsöves,LCD, vagy plazma

szóval bővebben irj

és igy tudunk segíteni

amúgy ha rám hallgatsz LCD tv-t veszel

2008. máj. 5. 16:46
Szerintem se a márkától függ teljesen az egész...de nálunk leginkább a thomson vállt be.
2008. máj. 4. 07:37
Mi nem vagyunk márkafüggőek, volt pl. jó és rossz Orion tv-nk is. Van pl. egy öreg LG-nk amivel még sohasem volt probléma és még működik, bár a szinek kissé megkoptak. Tapasztalatom szerint: ki kell fogni egy jó sorozatot !!
2008. máj. 3. 22:53
Manapsag minden tevet szallagmunkaban gyartanak.Van akinek bevalt a sony,vagy eppenseggel a philips,kitesz magaert a panasonik,az LG,nekem samsungom van es meg jol megy hala az istennek de ide kell egy kis szerencse is, azonban jo ha megnezed mely orszag gyartotta mert ellen a tv. gyartasban nemet all,kovetve ot japan es korea is.
2008. jan. 14. 06:08
Tul. képpen még van majdnem egy éved, hogy döntsél...:))))
2007. dec. 4. 11:54
Szia! Mi a samsungra tettük a voksot.
2007. dec. 3. 10:39

ak iistenesíti a plazmát, vagy az LCD. tv-t.

az nem nézett végig egy foci

VB-t egyiken sem!

sőtt egy pörgősebb filmet sem!

engem speciell zavar amikor focimeccsközben, nem egy hanem 3-4-5 játkéos szalad a labda után!

ez a képfrisítés hiányossága....

a kiégett képpontokról nem beszélek!

szerintem egy jó 100 herczes tv, még mindíg jobb mint egy gagyi LCD. azért írok gagyit mert 3.4. száz ezerig csak azok vannak!

ezen az áron felül is csak kissebbet vennék, ami nem akkora mint egy focipálya, viszont rá merik írni, / hazugság nélkül!/ azt hogy 5ms. pl!

egy jó 100 herczes tv-t 200 körül már lehet venni, 250 körül meg beépített DVD. is van, saját merevlemmezzel!

én ezt választanám!

jah...!

a szinhűség, az kardinális kérdés, ebben is jobb a hagyományos technika!

2007. dec. 3. 08:54
Nekem csak a Sony !!!
2007. dec. 3. 08:36
Szerintem is plazma, nekem Sony!
2007. dec. 3. 07:31
Én plazma tv-nál alább nem adnám....)) Panasonic is nagyon jó márka, és az ára se kutya.:))
2007. dec. 2. 21:14
Plazma vagy LCD tv.? 37"-tól van 127"-ig.Samsung van nekünk és jó! A monitorom viszont LG 22"-os.Lecseréltem Samsung volt de csak 17"-os,viszont az LG monitor és TV.is egyben.A rászánt összeg nagyjából el is dönti,mert már bóvlit nem igen árúlnak és kívűl akármi a neve belűl kínai,jobb esetben észak koreai.Minden garanciális!
2007. dec. 2. 16:44

Hát nekem Philips van és teljesen megvagyok vele elégedve.Itt az is kérdés,hogy mennyit szánsz rá és akkor abban az árban elkezdeni érdeklődni.

Sok sikert!:)

2007. dec. 2. 16:42
Milyen markaju, jo minosegu televiziot erdemes venni(karacsonyri ajandeknak szantam)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook