Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Heliobaktériumok... fórum

Heliobaktériumok... (beszélgetős fórum)


8. pteri (válaszként erre: 7. - Hte23)
2011. dec. 17. 18:41
Tényleg nehéz, nem is tudom, ha a saját gyerekem lenne mit csinálnék? Én mondjuk nagyon bízom a háziorvosunkban, vele átbeszélném a dolgot, elmondanám a kételyeimet, aztán, ha meg tudna győzni , talán...
7. hte23 (válaszként erre: 4. - Pteri)
2011. dec. 17. 17:34

Igen, erről van szó.

10 és fél éves a kislányom. Róla van szó.

Nincs rá garancia, hogy nem tér vissza, nincs rá garancia hogy egyáltalán elmulik.

Ezért félek.

Meg attól is, mi van a nem adom.

döntenem kell, és még nem tudom hogyan.

2011. dec. 17. 17:32

oké, nem arra gondoltam, hogy maga a baktérium örökölető e, azt tudom, hogy nem, annyira hülye azért nem vagyok.

Csak a hajlamra kérdeztem rá. pl. gyomorrák vagy egyéb gyomorpanaszok kialakulásához könnyebben jut e el az, aki fertózódik a baktériummal.

5. pteri (válaszként erre: 3. - Hte23)
2011. dec. 17. 12:55
Egy baktérium nem örökölhető, hanem elkapható.
4. pteri (válaszként erre: 2. - Zseba)
2011. dec. 17. 12:54
Én is ezt tanultam. De ha rólam lenne szó, nem szednék, úgy gondolom, amíg nincs tünet. Van olyan ismerősöm, akinek 2 hosszú kúra se irtotta ki, de a gyomra megsínylette.
2011. dec. 17. 10:37

kösz. De nincs ami kiválthatja vagy részben szükségtelenné tehetné az antibiotikumokat?

NAgyon rosszak a tapasztalataim ezekkel kapcsolatosan. Én annyit kaptam gyerekként, hogy már allergiám fejlődött ki sokra 20 éves koromra.


És van ennek genetikai öröklódéshez köze? Magyarul örökölhető a hajlam?

2011. dec. 17. 10:26

Szia!

Igen, szinte minden 2. emberben megtalálható a helicobacter pylori, de komoly gyomor megbetegedések okozója lehet (gyomorfekély, gyomorrák).

Tanulmányaim alapján az tudom mondani, hogy igen, ki kell irtani, és jelenleg erre a 2-3-as kombinációjú antibiotikum + savkötő gyógyszerek adása javasolt!

2011. dec. 17. 10:19

Sziaszotok!

Szeretnék többet tudni róla. Főleg olyanok véleménye érdekel aki szedett rá antibiotikumot és aki nem.

Hogyan lehetne elkerülni.

Egyik orvos szerint kell vagy 3 féle erős antibiotikum, a másik orvos szerint nem kell, mert ez mindenki szervezetében megtalálató és...

De nem kivánom tovább részletezni, kiváncsi vagyok...

Köszi előre...


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook