Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Műköröm vagy gél lakk, melyiket érdemes feltenni? fórum

Műköröm vagy gél lakk, melyiket érdemes feltenni? (tudásbázis kérdés)


12. emagdi
2015. jan. 24. 15:21

cnd shellac, erről csak jókat mond, aki kipróbálta:

[link]

2015. jan. 21. 09:10
műköröm
10. emagdi
2015. jan. 21. 09:04
a gél lakkhoz még annyit: még ha bírja is a reklámozott 3 hetet lepattogás nélkül, szerintem legkésőbb 2 hét után újra kell lakkoztatni, mert a töve ugye lenő, és az egy hét után már eléggé látszik, nemhogy 2 v 3 hét után... főleg színes lakknál.
2015. jan. 21. 08:11
Nekem volt egyszer gél lakkom, de nem jött be túlságosan. Furcsa volt, hogy jóval puhább mint az épített köröm, így hamar tönkrement sajnos. Mivel árban nincs túl nagy különbség a töltés és a gél lakk között, így inkább épített zselé.
2015. jan. 21. 01:58
elöször probáld ki birja-e akörmöd. nekem pl nem birja a gél lakkot, letörik töle. egyébként erös hosszu körmeim vannak, de a gél lakktól a második alakalommal letört az összes. a shell lakkot egy fokkal jobban birta mert azt nem kell reszelni a leszedéshez, de az után is gyengébb volt. pedig jó lenne mert nincs türelmem két naponta lakkozgatni hogy mindig szép legyen....
2015. jan. 20. 16:37

gél lakkot felvinni kb pont ugyanakkora bonyolultságú, mint a sima lakkot. (azért lássuk be, hogy ahhoz, hogy az szép legyen, kell rutin meg kézügyesség).


egyébként csak annyi, hogy uv lámpa kell, meg ugye a gél lakk. (esetleg oldószer, ha nem akarod reszelgetni lefelé)

2015. jan. 20. 16:36

öööö... hát azért erősen múlik azon is, hogy mennyire ügyes valaki :)


aki nagyon szépen tud mondjuk egy sima lakkal is manikűrözni-festeni, az a géllakkal is boldogulni fog. aki nem annyira... hát, annak azért nem lesz olyan szép a körme, mintha egy jó szakember készítette volna.

5. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Tündi7)
2011. dec. 16. 23:37
jobb lenne,mint állandóan mászkálni...
2011. dec. 16. 20:34
én is gondolkodtam rajta csak egyszerre sok a beruházás:((lámpa lakkok de vissza hozná az árát az biztos én úgy halottam egyszerű is:))
2011. dec. 16. 20:07
Ezen már én is gondolkodtam, de ha váltok magamnak csinálnám.
2011. dec. 16. 20:01
Sziasztok szeretnék tapasztalatot gyűjteni most műkörmöm van viszont lehet hogy váltanék a gél lakra szerintetek,,??csak az a baj hogy maga a körömházam igen kicsi nem tudom hogy milyen lenne nem lenne csúnya??
2011. dec. 16. 19:59
Műköröm vagy gél lakk melyik?t

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook