Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Január 1-től nem dohányzom! (...?) fórum

Január 1-től nem dohányzom! (...?) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
197. Sly7105
2012. ápr. 22. 20:16

*megbeszéltük


ja és a cigi.... arról alig ejtettünk szót! De kit érdekel az már !!!!

196. Sly7105 (válaszként erre: 195. - Apacafej)
2012. ápr. 22. 20:15

Szia! Köszi megvagyok, jól. Igen, már én is gondoltam erre, hogy ez a fórum véget ért, lezárult, méghozzá SIKERREL!

Úgyhogy akár vissza se térjünk rá....

Face-n értekezhetünk a továbbiakban.... :):)

Majd szólj, ha Pécsre jöttök.. tudod, megbeszétük....

195. Apacafej (válaszként erre: 194. - Sly7105)
2012. ápr. 22. 18:05
Üdvözlet! Hogy vagy? Tulajdonképpen már okafogyottá vált ez a fórum igaz? :))) Már nem kell egymást biztatni, segíteni. Nem mindenkinek sikerül letenni a cigit, úgyhogy büszkék lehetünk magunkra... :)))
194. Sly7105
2012. ápr. 14. 21:15

szóval: kicsit össze-vissza írtam:)

..."nem kell kihúzatni"

...."és meg tudja menteni":):) pedig nem is szívtam semmit :):):)

193. Sly7105 (válaszként erre: 192. - Apacafej)
2012. ápr. 14. 21:12

Hali!

Megvagyok, jól vagyok:) köszönöm. ÁÁ, még nincs megoldva a fogproblémám, jövő héten szerdára van időpontom, addig meg ha beindul, akkor szedem a cataflant, de nem kell kihúzatani semmiképp, ez egy lukas fog :( úgyhogy meg tudja megteni a dokim. Jah, igen...., de arra már alig emlékszem,mikor hogyan és miért is dohányoztam...

2012. ápr. 14. 17:41
Halihó! Tényleg furcsa hova is írjak... :))) Hogy vagy mindig? Fogad rendbejött, vagy kihúzattad? Nekem mikor fájt a fogam, na akkor tudtam igazán cigizni...
191. Sly7105 (válaszként erre: 190. - Apacafej)
2012. ápr. 4. 07:32

ha-ha-ha:) Én nem szeretem....

Állítólag húsvétkor rossz idő lesz, esős, szeles, kellemetlen. Így gondolom a locsolók is majd elmaradnak.

190. Apacafej (válaszként erre: 189. - Sly7105)
2012. ápr. 3. 22:20
Készülj lassan a locsolókra.... :)))
189. Sly7105 (válaszként erre: 188. - Apacafej)
2012. ápr. 3. 10:43

Igen, szerintem sincs már szükség arra, hogy erősítsük a tudatot, miszerint nincs szükség rá, hiszen tényleg nincs.

Na, annak örülök, hogy meggyógyultál! Neked is kellemes napot és nemsokára jön a nyuszi!!!

188. Apacafej (válaszként erre: 187. - Sly7105)
2012. ápr. 2. 22:34
Halihó! Már alakul a dolog, úgy néz ki megmaradok. :) Volt fekvés rendesen. Már szétuntam a fejem kotorásztam a cigi után... XD Hülye lennék rápöffenteni. Nem akarom még egyszer előről kezdeni. ;)Eleinte még nagyon támogattuk egymást, aztán most meg már fél lábbal is megy... :D Asszem ilyeneket én már nem is írok hogy kitartás, meg mit tudom én. Inkább azt kellemes napot! :)
187. Sly7105 (válaszként erre: 186. - Apacafej)
2012. márc. 30. 09:26

Nagyon kedves ez a figyelmesség! De viszont üdvözlöm én is Önt, kedves 3 hónapos:) Köszönöm jól vagyok, leszámítva, hogy beindult a szezonális allergiám, így kicsit folyik az orrom és viszket a szemem, ez valamelyt gátolja a szabadban töltött korábbi kellemes óráimat, de azért megvagyok.

Neked meg jobbulást és gyógyulj meg mihamarabb. Sok pihi, alvás, meleg tea és meleg takaró. Remélem hamar túlleszel majd rajta!

És persze továbbra sincs cigi!!!!

186. Apacafej (válaszként erre: 185. - Sly7105)
2012. márc. 30. 08:48
Üdvözlöm kedves 3 hónapos... Hogy tetszik lenni??? :) Én elkaptam valami nátha nyavaját, olyan gyenge vagyok alig bírok mozogni. :(((( Ja a lényeg: Nincs cigi! :)
185. Sly7105 (válaszként erre: 183. - Apacafej)
2012. márc. 23. 12:29
Ja, konkrétan amit én szívtam az most 750.-Ft! Mit szólsz???????? És már nem "kell" megvennem minden másnap!!!!
184. Sly7105 (válaszként erre: 183. - Apacafej)
2012. márc. 23. 12:26

:) Köszi a virágot :)

Ó, én is most selejteztem a garázsba a hamutartókat. De azért nem dobtam ki mind, ha kell valami dohányzó vendégféleségnek, akkor legalább egy legyen.

Neem, ne aggódj, én csak jó tudok lenni:) Most már!

183. Apacafej (válaszként erre: 182. - Sly7105)
2012. márc. 23. 08:28
Érdekes kérdést tettél fel - fogalmam sincs mennyire emelték fel a cigi árát... Olyan rég láttam egyáltalán cigidobozt... :P Tegnap megtaláltam a 4. hamutartót a beépített szekrény aljában... Repült az is... :D Te is légy jó, rosszat ne halljak rólad! :)
182. Sly7105 (válaszként erre: 181. - Apacafej)
2012. márc. 21. 20:11

:) hát írhatsz ide is, oda is:) járok itt is, ott is:)

Na, hát ez haladás, illetve ez már remek! Állj odébb, ne hagyjd hogy rád fújják.... Egyébként engem is zavar, meg amit még észrevettem, hogy kezdem úgy nézni példul a dohányos nőket, hogy "hú de ciki egy nő kezében, és ahogy szívják..." Te, tudod milyen rohadt drága egy doboz cigi??? Na jó légy továbbra is!!!

181. Apacafej (válaszként erre: 180. - Sly7105)
2012. márc. 21. 17:11
Tulajdonképpen már nem is tudom hova írjak. :P Hogy vagyunk? :)Ott tartok ha mellettem cigiznek, a pofámra jön a füst arrébb kell állnom... :)
180. Sly7105 (válaszként erre: 179. - Apacafej)
2012. márc. 19. 20:56

A két macska az jóó, nekem is van egy macskám (is).

Háát, ja; a Roti az nagyon szép kutya, de valóban nem lenne jó neki a panel. Bár nemrég voltam egy nagyon jó előadáson, ahol Korom Gábor a "Neked ugatok" című könyv szerzője beszélt a kutyákról, tartásukról, egyáltalán a kutya és az ember viszonyáról és ő kezdte szinte rögtön azzal, hogy tévhit az, hogy panelban tartani kutyát az egyenlő az állatkínzással. De ebbe most nem megyek bele bővebben, viszont a Roti azért tényleg túl nagy ahhoz, hogy beszűkítse az ember az életterét. De azért ne mondj le róla...

179. Apacafej (válaszként erre: 178. - Sly7105)
2012. márc. 19. 18:56
2 macska is van, de azt hiszem most már tudod. :) Régóta szeretnék egy rotit, de az nem panelba való. Csak állatkínzás lenne...
178. Sly7105 (válaszként erre: 177. - Apacafej)
2012. márc. 17. 09:03

Ügyi vagy, hogy visszatetted a cigit, helyes!

Kérlek szépen a két "darab" kutyával is rendelkezem, az egyik amolyan kis szobakutyi, tudod a yorki, ráadásul ici-pici méretű, alig van 2 kg. Dee, akivel sétálgatok, ő egy Golden Retriever 2 éves lány kutyus, aki nagyon szép és nagy :)

Szereted az állatokat?

177. Apacafej (válaszként erre: 176. - Sly7105)
2012. márc. 16. 14:47
Ez a beszéd így kell ezt! Nekem is mutatott az egyik haver egy Dunhill cigit, megnyomod a füstszűrőjét és mentolos lesz... Megszagolgattam jó illata volt, olyan mint ifi koromban... :) Aztán szépen visszaadtam neki. Nem kell oszt kész... :)Aztán milyen kutyusod van?
176. Sly7105 (válaszként erre: 175. - Apacafej)
2012. márc. 16. 14:00
Halihó! Nah, akkor remek, ha már van géped. És remek, ha már nem érzed a függőséget! Én sem már! A minap a kezembe vettem a barátnőm cigisdobozát, pont olyan vékony cigi volt, mint amit én szívtam. Kivettem egyet, nézegettem és olyan közömbös érzés volt, nem éreztem semmi késztetést, hogy meg kéne' gyújtani, és visszatettem:):) Annyira jó! Írál csak, hogy mi van... Én most az egészséges életmód útján elindulva, napi szinten 1 órát sétálok a kutyámmal, hamarosan tervezem a futkosást is :) :)
175. Apacafej (válaszként erre: 172. - Sly7105)
2012. márc. 15. 21:32
Halihó! Mi a pálya? Tudod mit mondok? Azt hogy sikerült! Innentől kezdve nem a cigi szabályoz hanem én! És én azt mondom nem kell a cigi! Újra van gép, ha nem zavarok többször írok... :)
174. Sly7105 (válaszként erre: 173. - 2100)
2012. márc. 9. 11:48
:) Köszi. Remélem menni fog továbbra is...De úgy érzem most igen.
173. 2100 (válaszként erre: 1. - Sly7105)
2012. márc. 9. 11:25
Ez nagyon jo hir (nem szeretem a fustot). En nem teszek fogadalmakat, nem lenne akaraterom igeretekhez tartani magam :). Ugyes vagy!
172. Sly7105 (válaszként erre: 171. - Apacafej)
2012. márc. 9. 11:22
:) semmi baj, csak ne dohányozz!!! :):) és néha írd meg! :) :)
171. Apacafej (válaszként erre: 168. - Sly7105)
2012. márc. 9. 10:43

Öhöm itt vagyok csak meghalt a gépem.....:( De ami a lényeg még mindíg cigi nélkül!!! Te? :) Bocs de csak ritkán tudok feljönni amíg nincs gép.... $

Kitartás! NO CIGI!

170. Sly7105 (válaszként erre: 169. - Regina.)
2012. febr. 29. 07:03
Köszönöm a bíztatást és a dicséretet, aranyos vagy :) Hát igen, vannak néha olyan helyzetek, amikor megkísért ez a dolog...., de valóban hamar túl lehet lenni rajta. Pont valamelyik nap kérdezte az egyik kolléganőm: "Te még mindig nem dohányhol és azóta sem?" és amikor mondtam, hogy igen, ő is azt mondta, hogy nagyon ügyes vagyok:)De még mindig sok a környezetemben dohányzó ember. Még nem zavar, de már várom, hogy mikor lesz esetleg zavaró.... Igen, emlékszem, hogy írtad a csokiról való leszokási szándékot. Egyébként valóban, ez is egy nehéz küzdelem, mert amikor az ember csokit eszik vagy többet eszik, akkor a családban senki nem szól úgy, mint esetleg a dohányzásért, hogy büdös, meg már megint..., szóval én is most arra az elhatározásra jutottam, hogy kicsit mozogni kellene és szeretnék, csak várom, hogy jó idő legyen. Remélem az is menni fog. Szép napot Neked!
169. Regina. (válaszként erre: 168. - Sly7105)
2012. febr. 28. 18:11
Gondoltam benézek, hogy haladsz kedves Sly7105. Nagyon boldog vagyok mert látom igenis ez a csaj megcsinálja. Hatalmas dicséret neked, megérdemled. Innentől már nyert ügyed van, és büszke lehetsz magadra, mert kiálltad a nagy próbatételt is. Ilyen lesz még több is, de ezután mindig könnyebbek lesznek ezek a próbatételek is. Csak egy jó tanács ha megfogadod senki és semmi hatására ne engedj a kísértésnek. Mert magamból indulva ki nagy ritkán még jelentkezni fog, de nem tartanak az időhosszak már olyan kibírhatatlan hosszúnak. Amit mondhatok lesz olyan idő is, mikor már zavaró lesz a füst is. Engem már kifejezetten zavar, és utálom is. Pedig egyszer még én is azt gondoltam erről a dologról nem lehet nélküle élni. Ez nem igaz, csak ez nélkül lehet igazán élni. Büszke vagyok rád most nagyon. Figyellek közben, de én érzem jó úton vagy már. Sok sikert kívánok. Rólam nem tudom emlékszel-e még arra én mit fogadtam meg?? Lefogyok és a csokoládé, tejszínhab,... falással felhagyok. Érzem nekem is megy, már sokat javultam. Ez az év a siker éve hozza el mindenkinek a jót, és az örömöt, egészséget.
168. Sly7105 (válaszként erre: 167. - Apacafej)
2012. febr. 27. 07:42

Helyes! És egyben érdekes is, hogy a dohányzás abbahagyása után valahogy megjön a kedv a mozgásra is, nem?

Képzeld hétvégén a barátnőm születésnapját ünnepeltük és elég sokat iszogattunk :), főként rövidet és valahogy nagyon bekattant, hogy rá szeretnék gyújtani. (Ja, mert ő meg egyfolytában dohányzott) És azt hiszem ez volt az igazi próbatétel, mert - bár nehezebben mérlegeltem a dolgot - meg tudtam állni :) :) De őszintén mondom nagyon nagy volt a kísértés. Na, de ez is elmúlt szerencsére!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook