Advent (beszélgetős fórum)


11. dus
2009. nov. 12. 19:10

Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy eddig nem reagáltam az idei adventi hozzászólásokhoz! Az elmúlt pár napban nem tudtam gépközelbe ülni, de örülök, hogy írtatok!


Igen, ismét közeleg Advent, lassan gondolkodhatunk, milyen dekorációval díszítsük lakásunkat, milyen ajtódísszel várjuk a közelgő Karácsonyt! :))



spatifillum!

Köszi, hogy figyelmeztettél! :))


Én is kíváncsi lennék, Ti milyen koszorút készítetek!? :))


Margatera!

Szép nagy családod van! A tavalyi koszorútok nagyon szép volt, néztem a képeket! És szép nagy családban élsz! gratulálok az unokáidhoz! :))

10. spatifillum (válaszként erre: 9. - Margareta51)
2009. nov. 11. 09:52

Csak szorgoskodj!:)


Gondolom örömmel állsz hozzá:)

9. margareta51 (válaszként erre: 8. - Spatifillum)
2009. nov. 10. 17:13

A naplomba raktam fel harom kepet a tavalyi adventrol.


At kell nezzem a cd-ket az azelotti adventekrol.


Szeretnek en is csinalni adventi naptart olom uveg linzerbol de gondold el 3-at kell csinaljak.

2009. nov. 10. 16:39

Dus, talán fellendül a topikod:)



Igen, idén nov.29 az 1.

Margaréta kíváncsi vagyok a képekre (is).



A kérdésre válaszolva: mindig én készítem a koszorút, utóbbi pár évben csak magamnak:S Nincs probléma, mindig meggyújtom a gyertyát.

Hagyomány? Én nem vagyok vallásos, de roráte van.

Nálunk itthon a lányaim kérik az adventi naptárat.

A sütit megeszik.

2009. nov. 5. 18:06
Nalunk nagyon szepen unneplik,van ket leanyom ferjezetek es van harom unoka.Fiatalon jartak az ifjusagi misere es az ifjusagi korusban enekeltek a korus tagokkal most is tarjak a kapcsolatot es megegyeztek minden 4 tag csoportot csinalnak az elsonel elkeszitik az adventi koszorut,enekelnek szep torteneteket felolvasnak a kovetkezo heten a masikhoz mennek es viszik magukkal a koszorut/vandor/es ez igy megy negyheten keresztul szenteszte talalkoznak a misen es megkantaljak a Tisztelendo Urat.Nincs tehetsegem szebben elmagyarazni.Fogok feltenni kepeket ha elkezdodik az advent.
2009. nov. 5. 17:32
Az idén november 29-én lesz az 1. Adventi vasárnap?
2009. febr. 19. 07:21
Nagyon aktuális kérdés...
2009. febr. 19. 06:27
Gyertyát szoktam gyújtani, koszorúm nem volt eddig sem, ezután sem lesz.
2009. jan. 12. 17:33
Hagyomány amit otthonról- gyermekkorából hoz az ember általában. az adventi koszorút minden évben magam készítem.
2007. dec. 3. 13:46
magam szoktam készíteni a koszorút..de idén az ismert ok miatt nem díszítem fel a házat! De majd JÖVŐRE!!! Olyan karácsonyi ,családi bulit csapunk...majd meglátod! ;o)
1. dus
2007. dec. 2. 14:07

Szoktál-e adventkor gyertyát gyújtani?

Milyen a koszorúd?

Megveszed készen, vagy magad készíted?

Van-e felétek valamilyen adventi népi hagyomány?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook