Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kell-e vagyonnyilatkozat ha az önkormányzat átvállalja a TB- fizetését? fórum

Kell-e vagyonnyilatkozat ha az önkormányzat átvállalja a TB- fizetését? (beszélgetős fórum)


10. kmarianna (válaszként erre: 9. - Ami.)
2011. dec. 27. 15:08
egyfőreeső nem haladhatja meg a 25 ezret és szerintem vagyonnyilatkozat is kell, hogy nincs vagyonod
9. Ami.
2011. dec. 16. 21:13
És mikor adják meg? 2 éve munkanélküli vagyok,azóta már nem,de papíron igen.Mit kell bemutatni hozzá?
8. spinneli (válaszként erre: 7. - Ami.)
2011. dec. 16. 21:08
simán formanyomtatványon, az önkormányzat honlapjáról a legtöbb helyen le is lehet tölteni, vagy magán az irodán kérni...
7. Ami.
2011. dec. 16. 21:02
Egyébként hogy kell kérvényezni,hogy az önko fizesse ne én? Bár 1 év fizetem..valószínű továbbra is fogok.
2011. dec. 16. 07:47
A legjobb lenneha munkahelyem lenne,de olyan nehéz bejutni már a leg embertpróbálóbb helyekre is hogy borzasztó.Addig míg szólnak valahonnan hogy mehetek nem tudom hogy oldjam meg?
2011. dec. 16. 07:36
Valami tanács jönne jól . Jó lenne ha nem kéne ezzel törődnöm mert annyi lenne a bevétel hogy nem számít. Sokan vannak ilyenek is, de nekem csak épp meghaladta a határt a szociális kérelménél is.
2011. dec. 16. 07:36

Akkor jó! :)))


De miért nálatok van az autó???

Meg nem a Te neveden van gondolom?

2011. dec. 16. 07:33
nem dohányzok ,senki a családból.
2011. dec. 16. 07:27

Ha cégtárs, miért nálatok van az autó bejegyezve?


Amúgy meg havi 5100Ft, és ha valaki dohányzik( nem mondom hogy igen! ), akkor erre is kell, hogy fussa.


Jelzem, nem kötekedni akarok!!!!

2011. dec. 16. 07:24
Letelt az álláskeresési és a szociális segélyt nem kaptam meg mert meghaladta 8 ezeel a határt.Ezért itthonról kell fizetni a TB-t. Azt mondták vállalja az önkormányzat 1 évre, de gondolom vagyonnyilatkozatot kell tenni .Vagyona sem lehet se kocsi , se ingatlana azon kívül amiben lakik a kérvényezőnek.Nálam az a gond, hogy ide van beregisztrálva a férjem cégtársának autója és az is az én vagyonomnak számít elvileg. Jó is lenne különbem , ha minden az enyém lenne amit ide beírnak.Ez miatt szerintem nem kapom meg a TB átvállalást. Pedig nagyon jó lenne mert semmiből fizetni. A férjem sem keres olyan sokat, hogy ez ne legyen teher. Van valami ötletetek mi a megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook