Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok a fagyasztott embriók beültetéséről? fórum

Tapasztalatok a fagyasztott embriók beültetéséről? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
3880. Ragyogzatos (válaszként erre: 3878. - Bius86)
2021. jan. 22. 19:22

Így van sajnos, szóval ikrekkel főleg necces, de azt hiszem pl.nem is lehet szerződést se kötni csak problémamentes terhességnél és 36.hét után, de ez nem biztos, csak így rémlik.

Nagyon szuper akkor, hogy minden oké és nagyon izgalmas, hogy màr az is lehet, hogy kislány :) 2-3 hét múlva már lehet biztosabb lesz :)

3879. Agnese00 (válaszként erre: 3876. - Ragyogzatos)
2021. jan. 22. 17:54

Szia Ragyogzatos!


Nekem nagyon sok petesejtem lett, túlstimmulálás lépett fel, így fagyibabák népes tábora várakozik rám. 8-an vannak összesen. Remélem több stimmu nem is lesz így, mert én nagyon beteg voltam tőle. 5 naposak mind.


Egyelőre csak progi hűvelykúpot használok reggel-este, de most mintha azoktól sem lennék túl jól. Érzékenyek a melleim, meg ma olyan szinte sajgott a petefészkem, hogy inkább nem is járkáltam a lakásban sem. Remélem elmúlik, mert a beülti után már progi injekciókat kapok, amik meg durvábbak lesznek hatóanyagszint és felszívódás szempontjából.

Te érezel valamilyen mellékhatást a proginak?


Nem sikerült még elérnem a Kaálit, hogy ne két embriót, hanem egyet ültessenek be szerdán - nem tudom mit csináljak. Két napja hívogatom őket. Lehet holnap felgyalogolok inkább hozzájuk, és próbálom szóban elérni őket. Amúgy ezen aggódnék most, de legrosszabb esetben is kettőt kapok vissza, és legalább visszakapok <3

3878. Bius86 (válaszként erre: 3877. - Ragyogzatos)
2021. jan. 21. 15:57

Egyenlore nem kerdeztem ilyeneket, meg oszinten, nem is tudtam rola, hogy ez igy van. Majd rakerdezek, a kovi alkalommal a dokinal.

Megvolt ma a genetikai UH. Hala az egnek a vizsgalat alapjan minden rendben van vele.😊 Most 5,6cm nagy, vegig mocorogta az egeszet, nagyon nagy elmeny volt. Meg varjuk a vervizsgalat eredmenyet, aztan remelem lehet megnyugodni kicsit. Es elso tippre azt mondtak, hogy kislany🥰

3877. Ragyogzatos (válaszként erre: 3874. - Bius86)
2021. jan. 20. 21:33

Akkor a véletlennek köszönheted, de ugye tudjuk, hogy véletlenek nincsenek :)

Meglátom még hogy lesz, de ha két baba sikerül nem biztos, hogy mernék magánban szülni :( ha a babával/babákkal bármi van, elviszik őt/őket máshova, nem merném ezt a kockázatot vállalni szerintem. Nektek mondtak erről valamit?

3876. Ragyogzatos (válaszként erre: 3872. - Agnese00)
2021. jan. 20. 21:30
Jaj arra nem válaszoltam, hogy nekem is 5 naposak a babák, hárman maradtak 5 naposak, így ők ketten vannak csak. Nektek mennyi fagyibabàtok van?
3875. Ragyogzatos (válaszként erre: 3872. - Agnese00)
2021. jan. 20. 17:10

Biztos nem okoz gondot, az a lényeg, hogy a nyálkahártya jó legyen addigra :) nekem a gyógyszer miatt épült fel gondolom ennyire gyorsan, ugye az elejétől szedem már, most csak progeszteront kaptam pluszban, nekem nem kell szúrni most semmit.

Tényleg érdekes mennyire máshogy csinálják.

Igen együtt izgulunk majd, de így jó, hogy drukkolunk egymásnak :) meg a többiek is, akiknek köszönjük :)

Én itthon vagyok a kisfiammal, így maxiumum miatta nem tudok majd pihenni, de szerencsére sok stressz nem ér itthon :D

Az elsőnél (vele) én is szabin voltam utána, aztán dolgoztam de nem nagyon tudtam koncentrálni :)

Próbálj ne stresszelni a meetingen.

3874. Bius86 (válaszként erre: 3873. - Ragyogzatos)
2021. jan. 20. 16:45

Tudtommal ő teljes orvos ott, dr. Vida Gábor. Érdekes a sztori, mert mikor 2x voltunk ott ügyeleten, mindkétszer hozzá kerültem. És mivel a lombikos dokim régen Matrenity-s volt így vele beszéltem Vidáról, és azt mondta, hogy nagyon jó doki, és kb ketten megbeszélték, hogy átad a lombikos dokim neki, mielőtt én megkérdezhettem volna.

Uh a véltelen hozta, de mind a tapasztalataim az ügyeletes látogatások alkalmával, mind a lombikos dokim véleménye, plusz a neten olvasottak után nem volt kérdés, hogy őt szeretnénk. :)

3873. Ragyogzatos (válaszként erre: 3870. - Bius86)
2021. jan. 20. 16:23
Jaa azt hittem a lombiknál ki a dokim :) amúgy Tömösváry doktorhoz járok, a magánrendelésére, de ő pl.vendégorvos a Maternityben. Neked ki a dokid? Ő ottani teljes orvos vagy vendégorvos?
3872. Agnese00 (válaszként erre: 3867. - Ragyogzatos)
2021. jan. 20. 12:46

De jó!!! Akkor együtt fogunk izgulni a tesztig! :)


Nekem, képzeld, a 23. nap. Alapvetően hosszabbak a természetes ciklusaim (33-36 nap), de most gondolom a késői hormonális rásegítés miatt lesz ilyen "későn". Remélem ez nem okoz gondot. Meg gondolom az is számít, hogy 5 naposaim vannak a fagyóban :)


Neked hány naposakat ültetnek be? Készülsz vhogy rá lelkileg?

Én arra gondoltam, hogy arra a napra kiveszek egy nap szabit, de másnap már dolgoznom kell. Nem megterhelő a munkám, meg én itthonról dolgozok, de pont másnap lesz egy húzós meeting, amit én fogok tartani. Megpróbálok majd nem stresszelni miatta. Te hogy tervezed?


Most voltam a patikában, egy újabb szatyorni injekcióval tértem haza... Te tudod, hogy milyen gyógyszereket kell szedned, szúrnod utána?


Amúgy nagyon érdekes, hogy tényleg mennyire mások a protokolok intézményenként.

3871. Bius86 (válaszként erre: 3869. - Ragyogzatos)
2021. jan. 20. 12:37

Aha, ott mindent megcsinálnak, jóóó sok pénzért, uh észnél kell lenni, hogy mi az amit ott és mi az amit máshol csináltatsz. Pl ilyen volt most a nagylaborom, ott 50-60E körül van, nekem 25E volt a magánlaborosunknál és nem protekció miatt.

A várakozást még nem tudom, mert csak egyszer voltunk időpontra. Kellett várni, kb egy félórát, de nem ütötte meg az ingerküszöbömet, jobban izgultam annál :D

3870. Bius86 (válaszként erre: 3868. - Ragyogzatos)
2021. jan. 20. 12:35
Vass doki is rendel a maternityben? Vagy félreértettelek? :D
3869. Ragyogzatos (válaszként erre: 3864. - Bius86)
2021. jan. 20. 12:09
És a Maternityben van a terhesgondozás is, ott csinálja, vagy azt külön a magánrendelőjében? Milyen az új hely, sokat kell várni vagy nem jellemző?
3868. Ragyogzatos (válaszként erre: 3865. - Bius86)
2021. jan. 20. 12:07
Vass dokihoz járunk, de már mindenkinél voltam kb :D
3867. Ragyogzatos (válaszként erre: 3863. - Agnese00)
2021. jan. 20. 12:07

Szia :)


Igen voltunk mi is, hétfőn lesz a beültetés. Nagyon izgulok, mi tényleg kettőt szeretnénk :)

Neked hanyadik ciklusnap lesz így a beültetés? Nekem 18.

3866. Babus123 (válaszként erre: 3862. - Ragyogzatos)
2021. jan. 20. 11:00

Igen, most annyira káosz van, hogy nem mernék állami helyet vállalni. Elsőre az volt, hát nem teljesen voltam megelégedve úh ezért is szeretném most a magánt kipróbálni.


Szorítok nektek csajok! :)

3865. Bius86 (válaszként erre: 3862. - Ragyogzatos)
2021. jan. 20. 09:37
Ki a dokid?
3864. Bius86 (válaszként erre: 3861. - Ragyogzatos)
2021. jan. 20. 09:36

A Maternitybe megyünk, ahol a dokink is van.

Ja, és ma végre megtaláltam a szívhangfigyelővel a pici szívverését, uh most nagy boldogság és megkönnyebbülés van :)

3863. Agnese00 (válaszként erre: 3860. - Ragyogzatos)
2021. jan. 20. 09:33

Szia Ragyogzatos!


Te voltál már uh-án ma? Mik a hírek nálad?


Nekem végül lesz beülti! Jövő hét szerdán kell visszamennem. 9 mm-es a nyálkahártya.

Lányos zavaromban azt mondtam, hogy két fagyibabát ültessenek vissza, de hívom őket ma, hogy elsőre inkább csak eggyel próbálkoznánk.

3862. Ragyogzatos (válaszként erre: 3855. - Babus123)
2021. jan. 18. 23:26

Szülni is ott tervezel? Ott lesz a terhesgondozásod is végig?

Ez az orvosválasztás lehet-nem lehet kalamajka eléggé elbizonytalanító és eszembe jutott a magánban szülés lehetősége.. bár az én dokim Maternity-s, nem tudom érdemes-e ilyenen gondolkodni..

3861. Ragyogzatos (válaszként erre: 3858. - Bius86)
2021. jan. 18. 23:24
Hova mentek? Írj majd mi volt :) igen ez az eleje nagyon ilyen, amíg nem érzed, alig hiszed el, hogy ott van. De ott van 💙❤️😊
3860. Ragyogzatos (válaszként erre: 3859. - Agnese00)
2021. jan. 18. 23:22

Fagyibabáknál nem is értem miért fontos a peteérés, nekem nem is lesz, én olyan bogyót kaptam. Biztos intézete válogatja a protokollt, csak fura, hogy most pont nem a petékre van szükség, miért épp arra várnak.

De lényeg, hogy hasson a szuri és jó híreket kapjunk :) te is most szerdán mész újra? Mindenképp nézess nyálkahártyát is 😇

3859. Agnese00 (válaszként erre: 3856. - Ragyogzatos)
2021. jan. 18. 10:24

Előző hét csütörtökön voltam első uh-n, ott látta a doki, hogy nincs peteérétsem, így kapom most a bemfola szurikat. Szerdán megyek én is újra.


Az is baj, ha nincs peteérés, de az is ha túl sok érik meg... Nálam az a baj, hogy kiszámíthatatlan..


A nyálkahártyámról semmit nem tudok. Mintha nem is nézte volna a doki. De legalábbis egy szót nem szólt róla. Legközelebb rákérdezek inkább.


Remélem szerdán mindketten megkapjuk az első jó hírt, hogy mehet a beülti!! Majd írj! Én próbálok optimista lenni, de nem merek :I

3858. Bius86 (válaszként erre: 3857. - Ragyogzatos)
2021. jan. 16. 14:43

Igen, csutortokon megyunk a genetikaira. Mar nagyon varom ☺️ Foleg, hogy kezd megint bekuszni a gondolat, hogy ott van e egyaltalan😅 Tudom, butasag, csak annyira nem erzek semmit, h nagyon.

Azt tudom, hogy nem tuti, hogy kiderul a genetikain, de hatha szerencsenk lesz🙂

3857. Ragyogzatos (válaszként erre: 3853. - Bius86)
2021. jan. 16. 11:06

Innentől már talán egyre jobb lesz, jövő héten lesz a genetikau uh?

Nekünk csak a 16.héten látta a doki, hogy fiú, a genetikain még nem :)

3856. Ragyogzatos (válaszként erre: 3852. - Agnese00)
2021. jan. 16. 11:04

Jaj, miért mi történt? Mit néznek ilyenkor ami miatt lehet, hogy nincs beültetés? Nekem nem mondtak semmilyen más vizsgálatot már az uh-n kívül, tegnap voltunk, a 8.cuklusnapon, szerdán megyünk újra, addig egyel több bogyót kell szednem (estrofem), 2 helyett 3-t, 6,7 mm volt a mehnyalkahartya.

Remélem nem lesz semmi és mehet a beültetés nektek is, nekünk is 😇

3855. Babus123 (válaszként erre: 3854. - Bius86)
2021. jan. 11. 11:47
Róbertben maradtunk.
3854. Bius86 (válaszként erre: 3851. - Babus123)
2021. jan. 11. 11:12
Akor kb egyszerre lesz a genetika UH mindkettőnknek. Hova jártok?
3853. Bius86 (válaszként erre: 3850. - Ragyogzatos)
2021. jan. 11. 11:11

Szia!


Én jól vagyok, köszi. Mondhatni egyre jobban, Múlóban az állandó hányinger, a kajaundor is egyre kevesebb, inkább a kívánósság kerül előtérbe :D

Azt eléggé neheze, pedig mi pont nem "csinátuk" pörgősre, de így sem bírtam túlzottan jól, sokat pihentem, a férjem csinált egy csomó mindent helyettem.

Igen, ha szerencsénk van, akkor köv csütörtökön kiderül, hogy Bogi vagy Balázs van a pocakomban. Mondjuk sokan lányt mondanak :)

3852. Agnese00 (válaszként erre: 3849. - Ragyogzatos)
2021. jan. 11. 10:54

Szia!


Én nem kaptam semmilyen gyógyszert :( Elkezdtem most nagyon aggódni, hogy ebben a hónapban sem lehet valami kín miatt megcsinálti a beültetést. Olyan szeren csétlenül jön ki mindig minden, hogy egy újabb hónap csúszást már nem tudom, hogy ideigileg hogyan viselnék. Én most eléggé a padlón vagyok.


Te milyen gyógyszert kaptál? A ciklusod hanyadik napján lesz az első uh?

3851. Babus123 (válaszként erre: 3848. - Bius86)
2021. jan. 11. 10:37

Köszi, jól vagyunk :).

Mi még mocorogni nem láttuk, még kisebb, de talán majd a következő alkalommal. Van jó szívhang, eddig minden ok. 2 hét múlva lesz a genetikai UH, attól félek, remélem minden rendben lesz. Addig nem kell mennem, úh ott látom csak legközelebb. Örülök neki h nálatok is minden ok. :) Szuper lehetett látni mozogni :) 😍

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook