Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok a fagyasztott embriók beültetéséről? fórum

Tapasztalatok a fagyasztott embriók beültetéséről? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯
2650. evetke79 (válaszként erre: 2649. - Aemi)
2017. jan. 27. 12:02

Nagyon köszönöm, aranyos vagy :) Csak hát szörnyű érzés, hogy nem tudni az okokat...

De bízom én is még nagyon.

Azt még megírnád, hogy mit jelent az, hogy "átmosták a méhedet?" Ilyenről még nem hallottam.


Megy a drukk Neked!!! :)

2649. aemi (válaszként erre: 2636. - Evetke79)
2017. jan. 27. 11:31
evetke! sok erőt és kitartást kívánok neked! az önmarcangolást meg felejtsd el, mert nem vagy egyedül az előzményeiddel, ebben biztos vagyok! és őszintén remélem,h a következő alkalommal minden egyben lesz a sikerhez!
2648. aemi
2017. jan. 27. 11:26
sziasztok lányok! fet és fet között nem kell várni egy percet sem tudomásom szerint, ha minden adott, akkor megcsinálják! én is tegnap voltam a 2. fet-es beültimen, hála a jó Istennek gyönyörű szépek a most ébresztett babók, úgyhogy be is költöztették őket a pocakba!ami most más volt, mint múltkor az az -és gondoltam ezért ezt megosztom veletek- előtte úgymond kimosták a méhemet! utána jöttek a babócok! nagyon számítok rájuk, mert nálunk egyelőre ők az utolsók..., de az embriológus hölgy kedvesen azt mondta: utolsókból lesznek az elsők! :)
2647. evetke79 (válaszként erre: 2646. - Szofi81)
2017. jan. 27. 11:14
Szia Szofi! Tehat ma vagy az 1. napon, akkor fej-fej mellett haladunk 😄 Ha azt mondja a doki, h nekem is megcsinalja most a kovetkezo fet-et, akkor total egyszerre leszunk, en is ma kezdtem uj ciklust 😬
2646. Szofi81
2017. jan. 27. 10:25

Na jól van, akkor én sem erőltetem ezt a szteroidos dolgot, főleg úgy, hogy azt mondjátok, még donoros beültetéseknél sem mindig adják. Ráadásul mindig kiütéses lesz tőle az arcom, úgyhogy nekem csak jó, ha nem kell szednem. :)

Nálunk kezdődik a menet, jövő hét szerdán megyek 6. napi ultrahangra. Izgulok! :)

2017. jan. 27. 10:06
Most nekem is spontán ciklusban lesz fet-em és nem kaptam csak tüszőrepesztőt és mától 3×2 ultrogestant.hétfőn lesz a beülti és nekünk is donoros csak apa részéről.
2644. Babett82 (válaszként erre: 2643. - TinusK)
2017. jan. 27. 06:05
Nekünk is petesejt donoros, de nem kaptam. Vasárnap töltöm a 12.hetet....
2643. TinusK
2017. jan. 26. 20:47

Nem értem....sokat tudok akik kaptak...nem tudom miért,biztos van oka.

Én nem bántam mert donortól van petesejtünk, így nyilvánvaló gondolom...inkább azon csodàlkozom h nem kaptam kicsit tovább....

2642. Magni1 (válaszként erre: 2638. - Szofi81)
2017. jan. 26. 19:48
Nekem sem kellett
2017. jan. 26. 18:42

evetke sajnalom :( de majd a kovetkezo!!


tinus neked jobbulast!

2640. csingo1992 (válaszként erre: 2638. - Szofi81)
2017. jan. 26. 18:41
nem kaptam en sem fetnel semmit, csak a stimunal.
2639. TinusK (válaszként erre: 2638. - Szofi81)
2017. jan. 26. 18:09

Köszönöm kedvesek vagytok😊 Evetke tudom az írásaidból nem fogod feladni 😊 Én is abba kapaszkodok még hogy most aztán tényleg nulla az immunrendszetem hárha ez tetszik a babóknak...😊 Mint írtam sajnos a reményem elszálldogál.....tudom nem keresgélünk tüneteket de nincs is. Nem tudom mi a jobb ha van vagy nincs 😀😀😀 Annyira nincs h nèha el is felejtem 😊én nem gondolom hogy a nádha miatt nem sikerült volna evetke. Mindig az jut eszembe mikor nem tudtam h terhes vagyok....huhuuuu ittam dohányoztam, kapáltam gyógyszert szedtem,költöztem....hogy ne soroljam. Tehát szerinem egy kis nádha nem árthatott.

Nekem csak FET volt 2x....mindkétszer kaptam medrolt.

2638. Szofi81
2017. jan. 26. 17:36
Én még arra lennék kíváncsi, hogy nálatok FET-nél is kell szedni a szteroidot? Én stimulációnál prednisolont szedtem, de most nem mondták, hogy kellene.
2637. Szofi81 (válaszként erre: 2635. - TinusK)
2017. jan. 26. 17:33
Hú szegény! Reméljük annyira jól dolgozott a szteroid, hogy a szervezeted most a bőröddel van elfoglalva, és közben észrevétlenül bebútoroznak a babák! :)
2636. evetke79 (válaszként erre: 2635. - TinusK)
2017. jan. 26. 16:46

Köszi Tinus, jól esnek a szavaid! :)

Igen, teszt előtt 3 nappal barna, aztán vér. De én nagyjából sosem jutok el a tesztig, mindig hamarabb kiderül, hogy mizu :(


Jó nagy kriplik lettünk akkor, én az influenzát kaptam be, bár egész gyenge lefolyású volt és szinte csak hőemelkedéssel, te meg a herpesszel küzdesz...

Én most még azzal is próbálom nyugtatni magam, hogy ez az influenza kavart be, hátha csak ez volt a baj.


Akkor már neked is csak néhány nap, és kiderül az igazság. Nagyon szurkolok! :)

2635. TinusK
2017. jan. 26. 16:24

Evetke dràgàm...hát nagyon szurkoltam neked....teszt előtt vérezni kezdtél???

Ne kínozd magad a döntèsed(tek) miatt. Nekem is volt egy ilyen döntèsem sajnos. Utàna 5 évre megszültem a lányomat. Az utóbbi nehèz èvekben arra gondoltam büntet érte a sors....aztán azon voltam hogy ezt le tegyem....hiszen minden döntés az adott pillanatban a jó döntés,más nem lehet,az ellenkezője nem igaz mert minden okkal történik. Viszont ezek a lelki dolgok gátak lehetnek sajnos. Jó neked mert van még lehetőséged...nekem màr nincs.

Amúgy csajok bejárom a hadak útjàk a kiütéseimmel. Kiderült herpes simplex már 2 napja a bőrgyógyásznàl vagyok. A helyzet miatt nem adhatnak bàrmit. Màr 2 orvos vizsgàl,egyik be akart fektetni😢 Végül maradtam itthon kaptam szteroidot,de holnap is mennem kell. A nődoki azt mondta nem okoz bajt csak ha súlyossá vàlik. A medrol jól dolgozott,a nődoki és a bőrdoki szerint is,lekapcsolta az immunrendszerem és jött a herpesz. Iszonyat hogy festek és nagyon viszket,bár a reggeli szteroid óta mintha csillapodott volna...

Őszintèn szólva elkedvetlenedtem,kezd elszàllni a reményem et+9 nap....😯😯😯😯

2634. evetke79 (válaszként erre: 2633. - Szofi81)
2017. jan. 26. 15:34
Hát, próbálok bizakodó lenni :)
2633. Szofi81 (válaszként erre: 2631. - Evetke79)
2017. jan. 26. 15:18
Értem. Akkor tuti minden rendben is van! Legközelebb össze fog jönni! :)
2632. evetke79 (válaszként erre: 2630. - 67065d8ab8)
2017. jan. 26. 15:02

Onnan tudtam, hogy a mensim megint lecsökkent, és piros vér helyett sötét, alvadékos lett megint. Nekem az is változott, hogy még az első műtét előtt a mensi előtti 2-3 napon már éreztem, hogy meg fog jönni, fájt a hasam, előtte, tini koromtól sosem volt ilyen. Mikor megműtöttek, utána ez a tünet teljesen elmúlt, már csak a mensi első napján fájt a hasam, ahogyan régen is mindig. A műtét után visszaállt 27-28 napra a mensi, amíg gond volt, 25-26-ra jött meg rendszerint.

Nagyjából ezek voltak a jelek, amikből éreztem, hogy nincs minden rendben.

2631. evetke79 (válaszként erre: 2629. - Szofi81)
2017. jan. 26. 14:59
Ez egy kombinált műtét volt: lapar, hysteroscopia, petevezeték-átfújás egyszerre. Tehát mindent megnéztek. És azt mondta a doki, egy dolog biztos, ha bármi elváltozás van, azt akkor ők ott látni fogják, nem marad feltáratlan probléma. Ezen estem túl decemberben, tehát elvileg odabent minden rendben van most.
2630. 67065d8ab8 (válaszként erre: 2628. - Evetke79)
2017. jan. 26. 14:40
Megkéhetlek leírnàd a tüneteidet amiből tudtad hogy ismét van valami??? Ha esetleg a hasban összenövések vannak akkor a méhben is lehetséges???? Most tök hülyének érzem magam mert két éve volt egy petevezeték helyreàllító műtétem ahol a doki ràírta a papírra hogy rengeteg a letapadàs és összenövés a hasban! Nem is sikerűlt a műtét!! Én kérhetek ilyen tükrözést??
2629. Szofi81 (válaszként erre: 2628. - Evetke79)
2017. jan. 26. 14:39
Én úgy tudom, hogy laparral csak a hasüregben lévő dolgokat tudják orvosolni, a méhen belülit szerintem nem. Ha te úgy érzed, hogy ugyanaz a probléma, mint ami volt, akkor lehet, hogy a méhtükrözést kellene megint forszírozni.
2628. evetke79 (válaszként erre: 2627. - 67065d8ab8)
2017. jan. 26. 13:37

Igen, igazad van, én is mindig ezzel nyugatom magam :)

Hát ez az, nem vették észre, a dokik csak legyintettek rá, hiába mondtam mindenhol minden dokinak, hogy vmi nem stimmel, mert nem normális a mensim. Legyintettek, hogy az számít csak, hogy rendszeres, változik a szervezetem. Két értékes évet ezzel vesztettem el 33-35 éves korom között kábé, aztán nagy nehezen az egyik rózsadombi dokit rávettem, hogy nézzen már rendesen szét odabent, így egy nagyfelbontású ultrahanggal észrevette, hogy tényleg van ott vmi, először polipra gyanakodott. Ezután volt a tükrözés, amikor kiderült, gyakorlatilag a még bejáratánál totál el volt záródva az összenövéstől a petesejtek útja. A műtét után 3 hónapig újra tökéletes volt a mensim, majd megint jöttek a tünetek. De azért az első lombikot megcsinálta a doki, mondván, ő nem lát semmi bajt odabent (uh alapján). De amikor az első nem sikerült, akkor csak elküldött laparra, ami most volt decemberben, és minden hitem ebben volt, hogy végre minden okot elhárítottunk. Hát sajnos nem... :(

2627. 67065d8ab8 (válaszként erre: 2624. - Evetke79)
2017. jan. 26. 12:25
Mind hozunk hibàs döntéseket emberek vagyunk:-). Ne hibàztasd magad! Én is néha gondolok erre hogy azért nem sikerűl mert régen valami rosszat tettem! De a múlton nem tudunk vàltoztatni de a jövőn néha igen!! A dokim szerint akinek màr egyszer sikerűlt jó esélyekkel indúl! Eddig én ezt nem érzem:-). Hogyan vették észre az összenövéseket a méhedben?? Nekem màr volt 6hasi műtétem de még senkinek ez nem jutott eszébe! Gondolom tükrözésen voltàl. Vagy elég egy feltöltés is?
2626. evetke79 (válaszként erre: 2625. - Szofi81)
2017. jan. 26. 09:51

Voltam már kineziológusnál, két alkalomig jutottam, de nekem nem jött be. És ha az ember nem hisz benne, akkor kétlem, hogy hatékony tud lenni. Nekem nagyon furcsa az, hogy egy idegennel beszéljem meg ezeket a dolgokat, de az is lehet, hogy nem a megfelelő embert találtam meg hozzá, nem tudom.

Tudom, hogy annak akkor ott oka volt, és ha nem úgy döntünk, akkor nem így alakult volna a kettőnk kapcsolata a párommal. Nagy áldozatot hoztunk, de most nem tarthatnánk itt mi ketten, ha annó másképp alakul, nem lennénk most ilyen harmóniában. Csak ilyenkor persze felerősödnek az emberben ezek a kétségek, hogy mi lett volna, ha...

2625. Szofi81 (válaszként erre: 2624. - Evetke79)
2017. jan. 26. 09:41
Pszichológussal esetleg beszélgettél már? Főleg a volt terhességedről? Mert azért ez okozhat igen nagy lelki blokkokat, ha esetleg amiatt még hibáztatod magad. Lehet, hogy azt a dolgot kellene először feldolgoznod és lezárnod magadban. De szerintem semmiképpen ne hibáztasd magad! Az a múlt, egy teljesen más életszituáció volt.
2624. evetke79 (válaszként erre: 2623. - 67065d8ab8)
2017. jan. 26. 09:23

Hát ha most szépen beálltak az értékeid, akkor bízhatsz a legjobbakban! Igen, a vetélésnél érdemes azért néhány dolognak utánanézni, mert annak több oka is lehet.

Én egyenlőre el sem jutok addig.

Most sokan meg fogtok kövezni, de az az igazság, hogy a párommal a kapcsolatunk elején már volt egy terhességem, így néhány dolog a mi esetünkben, mint pl. az összeférhetetlenség, kizárható. Sajnos akkor hoztunk egy rossz döntést, annak iszom a levét évek óta. Amiatt voltak az összenövések a méhemben, és biztos, hogy a Jóisten is azért büntet. Mindegy, ezt a részét nem részletezem, ezzel nekem kell évek óta együtt élnem, most egy picit szenzitívebb is vagyok, amiért megint nem sikerült, de próbálok bízni benne, hogy egyszer nekem is összejön. Remélem, jövő héten tudok beszélni a dokival és okosabb leszek.

D vitamint én is évek óta kenek, ezt még a természetgyógyász nőgyógyászom javasolta, a krém 100%-ban felszívódik, így sokkal jobb, mintha tablettában szedné az ember. Évek óta diétázom az IR miatt, nem eszem fehér lisztet, cukrot, szóval elég sokat igyekszem én is tenni a cél érdekében. Egyenlőre sajnos nincs eredménye.

2623. 67065d8ab8 (válaszként erre: 2622. - Evetke79)
2017. jan. 26. 06:52

Mi a vetélés utàn mentünk immunologiàra genetikàra. Nézettünk trombózis panelt és az összeférhetetlenséget is. Mert ugye nekem van gyerek de a férjemnek nincs! Volt némi emelkedett CRP és fvs! Ezutàn derűlt ki a magasabb TPo és a pm alúlműködés plussz nagyon magas volt a prolaktin szintem a D vitaminom meg a béka segge alatt! Tavaly szeptember óta gyógyszereket szedek. Letrox Bromo D vit. .stb! A mostani ciklusban nézettem újra az értékeket most minden tökéletes! Azért is reménykedtem annyira a mostani fet.ben! A tavalyi

stimunàl teljesen felborúlt a hormonhàztartàsom ezért azt gondolom hogy egy újjabb stimu màrciusban ugyan ezt hozza magàval! Persze tudom nem törvényszerű de olyan jó lenne tudni hogy miért nem sikerűl!!!.

2622. evetke79 (válaszként erre: 2620. - 67065d8ab8)
2017. jan. 25. 21:40
Amugy nalad volt vmi, ami ujat tudtak vizsgalni?
2621. evetke79 (válaszként erre: 2620. - 67065d8ab8)
2017. jan. 25. 21:39
A masodik. Jan. 24en nagyjabol osszefoglaltam az okokat, ha picit lejjebb gorgetsz, latod. En a kivizsgalasokon mar nagyjabol tulestem, volt minden, mire a Kaaliba kerultem. Endokrinologus, homeopatas nogyogyasz, szoval azt gondolom, mar csak a nagyon szelsoseges, ritka dolgok jelenthetnek ujdonsagot nekem, amirol esetleg nem tudok. De hat az ember mindig hajlamos keresni az okokat.
❮❮ ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook