Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mitől csökkent a szexuális étvágyam? fórum

Mitől csökkent a szexuális étvágyam? (tudásbázis kérdés)


6. 388b941089 (válaszként erre: 5. - D41005143d)
2015. jan. 31. 15:12
Biztos fog válaszolni így 4 év távlatából :DDDDD direkt nézel mindig ilyen régi fórumokat?
2015. jan. 31. 08:55
nem szedsz fogamzasgatlot?mert az nagyon lecsokkenti a libido.
4. 7550f94845 (válaszként erre: 3. - Kankalin84)
2012. jan. 3. 15:20
amikor kétszemközt próbálod megzavartak már?Mert hogy írod hogy a gyerkőcök miatt.A férjed és közted minden rendben? Azt tudom hogy terhesség alatt van aki szexmániás lesz van aki meg szint frigid mert annyira nem kívánja.az én kedves férjem akkor szokott rá arra hogy frigidnek nevezzen.ez eléggé lelketlen hozzáállásnak tűnhet de őt nagyon megviselte hogy szinte csak egy pózba van valami és kész semmi játé semmi változatosság.És ezek is ritkán.Egyszerűen nem kívántam a szexet.Szoptatás is megkeverheti a hormonokat.Javaslom hogy ne idegeskedj mert elapadhatsz.Amit írtam gondold át.Mennyi idős a babád?
2011. dec. 16. 06:47
köszi szépen a hozzá szolásokat megprobálkozok kitartónak lenni előbb utóbb csak lesz valami .tudom nem igazán ide tartozik de a helyzet hogy nem csak együtt létek alatt marad el a nagy siker hanem ha éppen séggel magam végzem el is bár lehet a gyerköcök miatt de valószinű hogy tényleg egy kis kikapcsolodás kell .
2. 5e1b581a2e (válaszként erre: 2. - Kankalin84)
2011. dec. 15. 20:55
Hát...ha azért nincs kedved,mert hoppon maradsz,akkor nincs nagy baj.Át kéne venned az irányítást és azt tenni vele magaddal,ami neked jó,most hadd ne adjak tippeket,hogy mit...
2011. dec. 15. 18:48
Nyugi, lehet, hogy a hormonok teszik. Most épp ha jól olvastam kizárólag szoptatsz, szóval lehet ettől, ne aggódj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook