Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Lehetséges-e, hogy a jóindulatú emlődaganatot kemoterápiázni szükséges?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. Xéna792012-01-06 16:04
Tündériek vagytok,s épp ezért itt az ideje,hogy tisztába tegyem a dolgokat.
Nem én vagyok a beteg,hanem a sógornőm.
Ő nem szokott netezni,ezért én gondoltam,hogy ezt a fórumot elindítom,amikor vele beszélgettem.Rendszeresen olvassa velem a hozzászólásokat és nagyon hálás a tanácsokért,kedves szavakért!Köszönjük szépen!

5. kati9812011-12-22 19:18
Én 2 éve estem át hasonló dolgon. Mellrák volt, s a medencecsontomon volt egy áttét. A jobb mellemtől búcsút vettem, s hála az égnek. Az utólagos laborvizsgálatok során ugyanis találtak benne még két kisebb tumort, amiről nem tudtunk és szintén rákosak voltak! A mammográfia nem mutatta ki őket!
Mell ide vagy oda,és haj ide vagy oda, hiszen ÉLETRE megy a játék!
Mellet aztán lehet csinálni...
(válasz Xéna79 2. hozzászólására)

4. al_F-A2011-12-21 09:19
Szerintem nem árt, ha több orvost is megkérdezel erről. (Interneten is lehet tanácsot kérni tőlük)
(válasz Xéna79 1. hozzászólására)

3. Pera03222011-12-19 07:49
Hol van áttét? Csak a nyirokcsomókban? Anyukámnak volt rosszindulatú daganata, neki a mellét is le kellett venni. Ennek már 1éve, túlvagyunk a kemón és a sugáron is. Minden rendben:) Nagyon optimistán állj a dolgokhoz, meg kell gyógyulnod!!! Fiatal vagy még!:)

2. Xéna792011-12-17 15:49
Voltam ma másik orvosnál.Rosszindulatú,negyedik stádiumos.A kemo azért kell,hogy ne kelljen levenni a mellemet,így talán megmaradhat.De már ez a legkisebb baj,áttétes is.
(válasz Pera0322 1. hozzászólására)

1. Pera03222011-12-15 20:39
Sajnos pontosan tisztában vagyok azzal h mivel jár a kemoterápia :( Szerintem is az lesz a legjobb, ha az orvost kérdezed meg, mert ez így nekem is zavaros!
(válasz andi6020 17. hozzászólására)