Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bébipulykát sütött már valaki? fórum

Bébipulykát sütött már valaki? (tudásbázis kérdés)


3. 2f8d4f38f0 (válaszként erre: 1. - Magdi22)
2011. dec. 15. 20:55
En mindig fagyasztva veszem,kienged,es ugy csinalom,ahogy irtam,es a hutobe teszem,es mindennap parszor locsolgatom.Nem fog megromlani,ne felj.
2011. dec. 15. 19:31

Nyugodtan kiveheted egy nappal előtte reggel, késő délutánra kiolvad, lehet befűszerezni, egy éjszakát áll, az nálam elég volt. Igaz én hagyományos paraszt pulykát (feketét) kaptam a múlt héten. Egyik nap kopasztás, fűszerezés, másnap sütés.

A pác: fokhagymás és grill páccal vegyesen bedörzsöltem kívül-belül. Ahol nagyon vastag volt, ott szalonna darabkákkal és fokhagyma gerezdekkel megtűzdeltem. Így állt egy éjszakát.

Reggel tepsibe raktam, meglocsoltam olajjal, alufóliával lefedtem. Fólia alatt kb. két órát pároltam, utána fólia nélkül még egy bő órát pirítottam. Isteni lett!

1. magdi22 (válaszként erre: 17. - Florida49)
2011. dec. 15. 19:09
Nem vehetem ki pár nappal előtte,mert én úgy gondolom,hogy ami fagyasztott volt azt gyorsan meg kell csinálni,mert megromlik .De köszi szépen a tanácsot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook