Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki Debrecenben Dr.Rahmani Mohammad Tajeb idegsebészt? fórum

Ismeri valaki Debrecenben Dr.Rahmani Mohammad Tajeb idegsebészt? (tudásbázis kérdés)


9. Polgártibor (válaszként erre: 8. - Danina)
2014. aug. 28. 17:43

Idült vesemedence gyulladás következtében a gerinc L.I-II. csigolyák közötti porcanyag elpusztult, sem járni, sem ülni nem tudtam. 74 éves vagyok. Rahmani doktor úr a DEOEC Idegsebészeti Klinikáján f.év júl.21-én TH.XII-L.III.szinten csavaros-rudas fixációs műtéttel tehermentesítette a beteg részt és így lehetővé tette a porcanyag újraképződését. Azóta testsúlyo újra gyarapodik, szépen járok és gyógyulok. Az életemet mentette meg.

A doktor úr nagy elfoglaltsága mellett a műtét előtt és után is szakított időt a nagyon közérthető és világos magyarázatra és szerény kedves emberi magatartásával a félelmemet eloszlatni.

Kiváló szakértelméről és emberi magatartásáról csak felsőfokon tudok nyilatkozni.

Isten áldja meg őt s adjon Neki jó egészséget!

Kádár Tibor

2011. dec. 14. 13:27
Senki? :-(
7. gne2 (válaszként erre: 6. - Danina)
2011. dec. 14. 12:15

Gyors gyógyulást kívánok neked!

Köszi! :)

6. danina (válaszként erre: 5. - Gne2)
2011. dec. 14. 12:12

Pénteken megírom!

Sok szerencsét nektek is!!

5. gne2
2011. dec. 14. 12:09

Én a kisfiamnak keresgéltem. Szintén csak tologatják, senki sem vállalja fel. Pedig kell valaki, aki követi, aki elvállalja, hogy kinevezem magamban a kezelőorvosának. Már csak annak hiszek, aki személyesen ajánl orvost, mi is jártunk már sok helyen.

Nekem ma ajánlottak egy másik idegsebészt, őt fogom megkeresni, beszélek vele. Eddig nem vette fel a telefont, de próbálkozok.

Bepipáltam a fórumot, kíváncsi vagyok a tapasztalataidra.!

4. danina (válaszként erre: 3. - Gne2)
2011. dec. 14. 12:03

Nagyon hosszú történet...

4 hónapja tologatnak ide-oda gerincsérvvel.Most már mindkét csípőm is fáj,sántikálok.Kolléganőmet ő műtötte,így ajánlás alapján hozzá kértem beutalót:Jó lenne már valamilyen módon pontot tenni a végére,mert mennék vissza dolgozni,de így nem tudok.

És Te miért keresel idegsebészt?

3. gne2
2011. dec. 14. 11:58
Érdekes egybeesés, de én is éppen idegsebészt kerestem ma. Miért őt választottad?
2011. dec. 14. 11:53
Véleményeket várok a doktor úrról.Pénteken kell mennem hozzá.
2011. dec. 14. 11:52
Ismeri valaki Debrecenben Dr.Rahmani Mohammad Tajeb idegsebészt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook