Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Cabbage Forte káposzta gélkapszula, tapasztalat? fórum

Cabbage Forte káposzta gélkapszula, tapasztalat? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 19. 07:22

Sziasztok! Én indítottam ezt a fórumot és örülök neki, hogy mertetek lépni és számon kérni az ígéretüket! Sajnos nagyon sok embert átvernek az ilyen szerekkel:( Köztük engem is. Sajnos amikor az ember fogyni szeretne, először ilyen felé fordul. Azóta rájöttem én is, hogy csak a diéta és a rendszeres testmozgás az, ami a tömeget és főleg a zsírt csökkenti. Nekem azóta sikerült megszabadulnom néhány kilótól, diétával és bicajozással:)

Csaba, nagyon jól mondtad! Ne dőljetek be nekik, mert mindegyik hazudik. Üzletet lát benne, hát keresi a "palimadarakat" és sajnos mindig fog akadni olyan, aki hisz nekik, mert hinni szeretne.

Meg kell tanulni: DIÉTA+MOZGÁS=FOGYÁS !!!!!!!!

2012. máj. 15. 12:56
Ma végre vissza kaptam a pénzem!:))Meg tanultuk a leckét soha többé nem veszünk ilyen csoda szernek nevezett akármiket.Ne dőljetek be nekik mert mindegyik csak hazudik!
2012. máj. 9. 10:29
Március 27-én adtam postára tértivevényes levélként ahogy kérték.Állítolag csak április 10-én került felbontásra a csomag.(Ez elég érdekes hogy erre 2 hetet kellet várni)Többször is fel hívtam őket és csak hitegetnek.Azt hiszem be telt a pohár és fel jelentem őket.Már fel is vettem a kapcsolatot az illetékes szervekkel akik készséggel segítenek.Kíváncsi leszek az eredményre.
2012. ápr. 19. 10:46
Miért kell mindig bedőlni ezeknek a "fogyasztó csodaszereknek"?! Átverés az ÖSSZES! Kivétel nélkül. Egy út vezet a fogyáshoz: a diéta.
30. csaba76 (válaszként erre: 29. - NENSZI75)
2012. ápr. 19. 10:07
Köszi a választ!
29. NENSZI75 (válaszként erre: 26. - Csaba76)
2012. ápr. 17. 17:37

Szia

Ma viSsza kaptam a pénzt 9490.ft hozott a postás:)

28. NENSZI75 (válaszként erre: 26. - Csaba76)
2012. ápr. 14. 17:18

Szia

A mai napig nem kaptam vissza a pénzt. Pedig már letelt 1 hónap ,hogy vissza küldtem.Ha kapok akkor jelezni fogom.

27. Kiri73
2012. ápr. 8. 00:17
Jó estét mindenkinek, sziasztok!!! Nem vagyok túlsúlyos, csak van egy két kiló ami fel-le ingadozik rajtam. Egy újságban láttam a hirdetést, és gondoltam kipróbálom. Mi bajom is lehetne. Azt írták hogy 1-hét alatt 4-kilót lehet fogyni. Ugye? 3-napja szedem, azóta nem hogy fogytam, de majd 4-kilót híztam anélkül hogy változtattam volna az étrendemen!!! Na meg fel is puffaszt rendesen!!! Na most akkor kérdezem én!!! Ez most tömegnövelő, vagy zsírégető!!! Ezt még én sem tudom, de gyorsan abba kell hagyni, annak aki ilyet észlel magán!!! Szerintem jól kiszúrtak egy csomó emberrel!!! De ez az én véleményem!!! Nálam tuti nem vált be!!! De ha tud valaki jobbat??
26. csaba76 (válaszként erre: 25. - NENSZI75)
2012. ápr. 7. 14:53
Szia.Nekem azt mondták telefonban hogy kb.1 hónap.Ha esetleg meg kapnád akkor kérlek mindenképp jelezd hogy tudjam mire számíthatok.Előre is köszönöm.
2012. ápr. 7. 13:50

Sziasztok!

még én se kaptam vissza az árát pedig 3 hete vissza küldtem 4 heti adagot rendeltem meg 3 hétig szedtem de nem fogytam semmit:(

24. csaba76 (válaszként erre: 23. - Rockergabor)
2012. ápr. 1. 16:20
Össze kell fognunk mert teljesen hülyének néznek minket.Egyébként mellékeltem egy levelet is nekik amiben leírtam az esetleges következményeket ha nem kapnám vissza a pénzem.
2012. márc. 31. 14:17
Helyes ne is hagyd !!! Én is visszaküldten, igérték hogy visszafizetik a lóvét. Nemhogy egy deka sem ment le a hasamról, hanem 1 hete az utolsó kapszula beszedése óta görcsöl és szur a gyomrom, és 3 napig hányingerem volt. Nagyon szarul voltam ettől a néregtől.Még most sem vagyok teljesen jól. Rájuk küldöm a fogyasztóvédelmiseket mert az egészségemmel szórakoztak és azt senkinek nem engedem büntetlenül tenni.
2012. márc. 27. 11:16
Vissza küldtem nekik a csomagot ugy ahogy kérték.Kíváncsi leszek hogy meg e kapom a pénzem.Ha nem akkor nem hagyom annyiban mert fel jelentem őket minden létező szervnél,mert jó hiszeműen be csaptak!
2012. márc. 15. 01:54

na és még 1 ROMÁN oldal:


pech,ott már nem is zöld-fehér ez a kapszula hanem átlátszó és barna por van benne:


[link]


Ennyit a "Cabbage Forte káposzta gélkapszuláról".

2012. márc. 15. 01:52

Jajjj - és sehol a világon nem találom ezt a 2 nevet együtt.

CSAK ROMÁNIÁBAN és MAGYARORSZÁGON?


És ugyanazok a referenciák, akik fogytak is.


[link]


[link]

Angelica, Carola, Christine, Alain -


A cég ott:

S.C. Biroul European "Siluetă şi Sănătate" S.R.L., Str. Ion Mihalache 313, bl.4, sc.B, ap.2, sector 1, OP 83, CP 39 - Bucureşti


De kíváncsi lennék a tulajdonosokra.


És a ROMÁN oldalon meg sem említik, hogy a gélkapszula a francia

"Laboratoire Novapharm Montpelier 345, Rue Massacan 34740" TERMÉKE.


A magyarok általában nem beszélnek franciául, ergo úgyse értik, hogy a Novapharm miért titkolja ezt a termékét másutt Európában.

19. nézz körül (válaszként erre: 13. - Csaba76)
2012. márc. 15. 01:30

És még az CSALÓKRÓL!

most más néven fut - anno Royal Ambassador Kft.


Google keresés: Royal Ambassador kft + fogyasztóvédelem


[link]


Rejtőzködő cégek, súlyos bírságok


Az „új típusú", rejtőzködő életmódot folytató csomagküldők gyakran találják magukat a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség (FF), a Gazdasági Versenyhivatal vagy a bíróság előtt. Tavaly az egyik, még 1996-ban kezdődött ügy egészen a Legfelsőbb Bíróságig jutott. A tanulságos történet főszereplőjét, a Royal Ambassador Kft.-t a magukat becsapottnak érző ügyfelek azért perelték be, mert a cég nagy értékű nyeremény tulajdonosaként kereste meg őket, ám azt is hozzátéve: csak akkor kaphatják meg a nyereményt, ha vásárolnak is. Az LB végül is 5 millió forintos bírságot szabott ki a hangzatos nevű vállalkozásra, az indoklásban pedig leszögezte: a Royal Ambassador mindent megpróbál, hogy kétes használati értékű árukészletét értékesítse, eközben azonban gyakran átlépi a jogszerűség határait.


Még az előbbinél is nagyobb, 20 milliós bírsággal sújtotta az LB a svájci Top Trading nevezetű vállalkozást, amely szintén a nyereménytrükkel operált. A Top Tradinghez valójában három cég tartozott: ezek ugyanarra a nyereményalapra építve hirdették meg nyereményjátékukat, ám erről, a nyerési esélyt a töredékére csökkentő körülményről nem értesítették az ügyfeleket, így a húszmilliós tételt mindhármuknak ki kellett fizetni.

18. Icuska538 (válaszként erre: 15. - Teo41)
2012. márc. 8. 11:20
Úgy látszik senki nem tudja megmagyarázni , engem is érdekelne , mert hasonlót tapasztaltam én is !
2012. márc. 8. 10:48

Sziasztok!

Nekem még a postán van a 4heti adag,átvételre vár!!!de akkor át sem veszem!

még jó hogy megtaláltam ezt a fórumot,köszi mindenkinek!!!!!

kipróbálok inkább mást....

Üdv mindenkinek

2012. márc. 5. 09:00

Sziasztok!

Nekem még van 5 napi kapszulám de ma vissza küldöm mert 1 dkg sem fogytam a 4 heti adagot rendeltem meg:)

Csupán csak pénz kidobás volt ha nem küldik vissza az árát ahogy ígérték.

15. Teo41 (válaszként erre: 11. - Feher kapszula)
2012. márc. 4. 12:37

Sziasztok!

Sajnos nagyon szeretem az ételt és amit megkívánok enni azt bizony meg is eszem!

Kb. hat héttel ezelőtt kezdtem el szedni a káposzta gélkapszulát. 2-szer rendeltem 42db-s kiszerelésben, amit napi 2×1 adagban ettem reggel-este.Nem hittem benne, csupán édesanyám unszolására gondoltam kipróbálom. Gondoltam, 3990Ft-t nekem megér, veszíteni valóm nagyon nincs. Az első 1 és fél hétben úgy éreztem semmit nem használ.Édesanyámmal ezután találkoztam és ő mondta, hogy fogytam.Sőt a kollégáim is a mai napig ezt állítják:Kisebb lett a hasam és a testem is arányosan csökkent. Ami az érdekesség ebben az egészben, hogy a ruháimon is tapasztalom, mert a már kihízott ruhákba is kezdek beleférni és a közérzetem is sokkal jobb, könnyebben viselem a testemet.A vad étvágyam is alább hagyott és most már meg tudom állni,hogy este 18 óra után ne egyek. Viszont 2db. mérlegemre is ráállok, és nem mutat súlycsökkenést. Na ennek mi lehet az oka? Ha valaki el tudná magyarázni, hogy ilyenkor mi zajlik le a szervezetemben, nagyon megköszönném!

Remélem lesznek jó tapasztalatok is. Én még nem adom fel!!!

2012. febr. 22. 20:18

Sziasztok!

Febr10-én kaptam meg a kapszulát eddig 1 dkg -ot sem fogytam:(

én 1 hét után felhívtam őket,hogy a kapszula sima fehér és nem fehér zöld zselés mint ahogy a képen és ahogy írták meg hogy 1 dkg sem fogytam.A válasz a kép csak illusztráció,olyannak kell lenni amilyen mondták,és nálam biztos késöbb indul be a fogyás.sajnos kis naív bedőltem én is .

2012. febr. 22. 08:00
sziasztok eltelt 2 hét és semmit nem fogytam azt hiszem most küldöm vissza a másik 3 doboz gyógyszert
2012. febr. 8. 15:16
A feleségem is rendelt egy 8 hetes kúrát,ami ma jött meg.Remélem be válik neki mert nagyon szeretné hogy sikerüljön.De az alább írtak szerint lehet hogy ccsak kidobtunk egy csomó pénzt???
2012. febr. 8. 14:26

szeretnek a kapszulákról beszélgetni valakivel,

En egy hete szedem és semmi eredmény.Ha mindenki így

van vele akkor lehet ha zsákbamacskát vettünk?

2012. jan. 28. 00:13
Sziasztok! Én sem fogytam tőle egy dekát sem! Nem ajánlom!
9. 454db8ee37 (válaszként erre: 8. - Annetti)
2012. jan. 24. 08:11
Ne vegyél.
2012. jan. 23. 20:11
valakinek pozitiv véleménye nincs erről a termékről? ÍRJATOK...vegyek ne vegyek?!
2011. dec. 20. 20:25
Nekem is sima kapszula jött. Sajnos úgy néz ki, hogy semmit sem fogytam, sőt! De még nem telt le az idő,majd a végén mérem meg magam.Ennyi energiával akár krétapor is lehetne benne:( Most ott tartok, hogy ami még van, azt beszedem, de többet nem rendelek az biztos!Ilyenkor mindig mérges vagyok magamra, hogy megint sikerült felültetni:(
2011. dec. 20. 07:48

Négyheti adagot vettem, és egy grammot sem fogytam. Igaz, hízni sem híztam.

(és nem gélkapszula érkezett, mint igérték,hanem a hagyományos szétszedhető)Két hét után vissza kellett volna küldenem, de még azért bíztam..nem kellett volna.

Hátha neked sikerül, én biztosan nem jól szedtem.

2011. dec. 19. 23:59
Szia! Én négy heti adagot vettem! Úgy érzem, hogy nem vagyok annyira éhes, és kevesebbet eszek, de nem diétázom mellette! Kiváncsi leszek, hogy használ-e!? Neked milyen tapasztalataid vannak? Mennyit fogytál?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook