Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ültess minél több virágot! fórum

Ültess minél több virágot! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ültess minél több virágot!

2018. jún. 11. 13:12
szeretem a virágokat
2014. aug. 15. 19:23
már az őszirózsa,kála rózsák másodvirágzása,dáliák,és sok sok késői virágzású évelőé a kert
2014. júl. 30. 14:37

Sziasztok!

Én is szeretem a virágokat, és az állatokat is, főleg, amíg kicsik.

Van itt közös kis kert (társasházban lakom), de nem én gondozom, mert alkalmatlan vagyok rá, sajnos, mozgásszervi betegségeim vannak. Mégis veszek tavasszal valamilyen kis virágot és letérdelve beültetem, aztán, ha kell, meglocsolom.

7. Lélekgyógyász (válaszként erre: 2. - Csirike57)
2011. dec. 14. 17:13
Köszönöm szépen csirike57, örülök, ha örömet szerezhetek másoknak. :)
2011. dec. 14. 16:25

A növények szeretet csodálatos.Önzetlenül adnak.Gyógyítás megnyugvást.

Mindig volt körülöttem.

2011. dec. 14. 15:37

"állatot" is szereti

elírtam az előzőben...

2011. dec. 14. 15:36

Én is nagyon szeretem a virágokat/növényeket. Egy időben csak ültettem-ültettem őket, arra nem is gondoltam, hogy majd megnőnek. Most pedig már alig van hely, ahová tehetnék valami szép bokrot, növényt.

Még csak annyit, hogy szerintem - mivel a mondás úgy tartja valóban - hogy aki a virágot szereti..., de én még kiegészíteném ezt azzal, hogy aki az állatos IS szereti az rossz ember nem lehet. Mert nagyon sok virágot szerető embert ismerek, aki viszont nem tart semmilyen kis állatkát, sőt egyenesen nem szereti az állatokat. Ilyenkor mindig elcsodálkozom, hogy ez hogy lehet....

2011. dec. 14. 13:22
mi is megszállottjai vagyunk a sok virágnak
2011. dec. 14. 11:16
Köszönöm, most pont jól jön ilyen lélek melegítő!!! Szeretem ahogy írsz, gratulálok s minél több ehhez hasonlót ♥ Nekem is rengeteg virágom van. Nem hiába mondják. Aki a virágot szereti rossz ember nem lehet...
2011. dec. 14. 09:29
Azt figyeltem meg a környezetemben, hogy egyre többen szeretnek kertészkedni. Még azok is, akik nem kertes házban laknak, teraszukra, vagy ha más nem odabent a polcokra, esetleg a szoba egyik-másik szegletébe egy-egy szép virágot tesznek, hogy ez a kis apró élet valami megnevezhetetlen, léleksimogató nyugalmat vigyen a lakásba. Van abban valami varázslatos, amikor a növények között tevékenykedünk, közben észrevétlenül feltöltődünk energiával, és a munkánk végére sokkal jobban érezzük magunkat.

Ugrás a teljes írásra: Ültess minél több virágot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook