Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom, hogy mit csináljak..légyszíves segítsetek, adjatok tanácsot.. fórum

Nem tudom, hogy mit csináljak..légyszíves segítsetek, adjatok tanácsot.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. dec. 21. 11:41
Kár a gőzért, már töröltette magát... :(
2011. dec. 20. 19:01
az első mondatodra: igen! :D és pont :))
2011. dec. 20. 10:33

Íme a mai nap már a második téma, ahonnan a fórumindító nem, hogy simán lelép, hanem törölteti is magát!

Mire jó ez?

93. a2d0ded793 (válaszként erre: 92. - 14d5e9b9a1)
2011. dec. 14. 18:29
Igen,folyamatosan kell tenni a kapcsolatért.És itt nem az adok kapok egyensúlyáról bezsélek,mert véleményem szerint adni kell,és a saját adásodra kell odafigyelni,hogy te mennyit adsz a kapcsolatba.Pl el kell gondolkodni mindennap ezen,hogy ma mosolyogtam a páromra sokat,ma adtam neki sok sok puszit,ma megsimiztem őt,lelkileg adtam bele ma a kapcsolatba,meghallgattam őt a véleményét dolgokról,bezsélgettem-e vele,fontosabb témákról?Ezek a dolgok fontosak,és ezen mindennap el kell gondolkodni.
2011. dec. 14. 13:35
Könnyű azt mondani, hogy jól kell választani, meg hogy, nem kell kapcsolatba egyből belebonyolódni, de akkor hogy ismerik meg egymást, honnan tudja hogy az illetőt elfogadják-e a gyerekek és fordítva!? Engem a férjem 12 év után hagyott el, három gyönyörű gyerekünk van, a tűzbe tettem volna érte a kezemet, nem is sejtettem, hogy gond van, és mint villámcsapás hagyott el minket! 3 éve vagyok egyedül, és nem önakaratomból! A problémákat igenis meg kell beszélni, és pezsegtetni kell a kapcsolatot, néma gyereknek anyja se érti a szavát! Én mai napig nem kaptam választ, miért maradtam egyedül a gyerekekkel! Na mindegy, leszek Én majd még boldog, csak ki kell várni!:) Viszont kezdek magamnak való lenni, az sem jó, sőt!:S Na mindegy!
2011. dec. 14. 13:17
Minden kapcsolatban akadnak problémák,de túl kell tudni lépni azokon közös erővel.Én sajnos későn jöttem rá,mennyire értékes egy jó kapcsolat,és hogy mennyire jó harmóniában szeretetteljesen élni,hogy vár valaki édes boldogságban otthon,és fontos vagyok neki.
2011. dec. 14. 13:14
Túl kell lépni a problémákon,vitákon,együtt minden megoldható,szeretni kell a másikat,szeretettel is ,ki kell alakítani a szeretetet egymás iránt,de pezsgés alatt,én a szenvedélyre gondoltam,hogy később kicsit lecsitul DE a szeretet megmarad,és az összetartozás,és ez az,ami a legfontosabb.
89. a2d0ded793 (válaszként erre: 79. - A0c1361e44)
2011. dec. 14. 13:11
Ja,ilyen pezsgésre gondoltál.HOgy túlléptek a vitákon,problémákon együtt.
88. a2d0ded793 (válaszként erre: 75. - A0c1361e44)
2011. dec. 14. 13:09
Én nem azt mondtam.Miért,szerinted a szerelem örökké tart?Örökké tart a láng, a hév egymás iránt?És akik 10éve vannak együtt ,azoknál is?Ugyanannyira szeretik egymást?Nem, feldobják a kapcsolatukat,különböző dolgokkal,és szeretetet adnak egymásnak,foglalkoznak a másikkal,de a szenvedély kicsit lecsitul a kapcsolatukban.Az elején van a lila köd,de az nem marad meg mindig.MIndig tenni kell a kapcsolatért.
2011. dec. 14. 12:38
Igen, szerencsés vagyok.
86. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 85. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 14. 11:48
..és azért ugye nem hiszed azt,hogy azért,mert te egy iylen kivételesen harmonikus környezetben élsz,ahol iylen szép sima az élet,ezt már bárki megteheti / megengedheti magának / van oylan szerencséje,hogy oda született?
85. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 84. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 14. 11:44

?????

MINDENKI jó kapcsolatban él??? hány éve...?és ez hány család?és milyen környezet...

..örülj neki,hogy nem látsz bele mások életébe:S

és hát attól függ,mit nevezünk jónak..

84. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 82. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 14. 10:42

Ezzel nem értek egyet.

Dehogy kivétel!!

Az én környezetemben, ahol élek, mindenki ilyenben él!

83. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 81. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 14. 10:40

Persze, hogy kell SZERENCSE. Egyet értek. Mielőtt rátaláltam a férjemre, sokan a környezetemben már korábban rátaláltak az övéikre, és mondták, hogy ehhez szerencse kell.

Megváltozhatnak az emberek.

Egyszer beszélgettem egy nővel, mesélte, hogy egy tanfolyamon az első napon ismerkedett meg a férjével, és az utolsó nap volt az esküvő. Később elváltak, de nem azért, mert elkapkodták a házasságot, hanem a férfi más lett, úgy emlékszem, elkezdet inni.

Na mindegy.

1-2év? Fogalmam sincs.

Azt tudom, hogy a férjemmel mi másfél hónap után beszélgettünk először házasságról.:)) (bár erre ő már nem emlékszik:))), de gondolhatjátok, hogy én megjegyeztem, emlékszem, még másnap meg is írtam sms-ben egy ismerősömnek:))

Szóval szerintem elég hamar lehet azt tudni.

82. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 79. - A0c1361e44)
2011. dec. 14. 10:34

ugye tudod,hogy ez kivétel,amit te megélsz? mondjuk..egyjegyű százaléka a kapcsolatoknak.Ha a többieknek nem sikerül,akkor tán csak nem arról van szó,hogy mindenki más,tehát az emberek 90% a hülye,és nem jól választott..

van,ami csak sok év alatt derül ki a másikról,vagyis a sokadik évben,mert azalatt nem volt olyan helyzet,hogy 1-1 tulajdonsága felvillanhatott volna.pl

81. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 78. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 14. 10:31

Meddig"nem belebonyolódni"? 1-2 évig? addig ne legyen szex sem,és semmi közös program a gyerekkel hármasban?vagy mit értesz belebonyolódás alatt?


nem arról van szó,hogy könnyen beszélsz,csak úgy látszik,nem látsz ki a saját életedből.Honnan a fenéből tudhatná bárki is,hogy az az ember,akit ismer,mondjuk 1 éve(vagy akár 2-3),nem változik meg menet közben.Ezt hinni nagyon nagy naívság.Bízni lehet benne,én is ezt teszem.

Örülök,hogy boldog vagy,de ne hidd már azt,hogy ezt kizárólag annak köszönheted,hogy jól választottál.kell ehhez egy nagy rakás szerencse is

80. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 79. - A0c1361e44)
2011. dec. 14. 09:53
Jaj, de jó ilyet olvasni. Na ez a valami!
79. a0c1361e44 (válaszként erre: 78. - E6b1efa3e9)
2011. dec. 14. 09:49

Igen-igen, a választás. Ott kell észnél lenni!

Valami ilyesmi lett volna a lényege a hozzászólásomnak.


Nem akartam belekeverni magunkat, de csak leírom: 23 éve vagyok férjnél és még mindig nem unjuk egymást. Pedig aztán vannak problémáink, sőt elmondhatom, hogy az elmúlt 23 évben nem volt 1 hónapunk sem, ami probléma mentes lett volna. De ezek a problémák a kapcsolatunkat nem teszik tönkre. Együtt dolgozunk azon, hogy megoldódjanak, aztán együtt örülünk,hogy sikerült valamit összehoznunk. Együtt peszgünk közel 24 éve és ez így marad amíg élünk:)

78. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 76. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 14. 09:25

De akkor olyat kell keresni. Addig nem belebonyolódni senkivel.

Házasság. Nekem ez mindent magába rejt, és ott nem fordulhat elő, hogy a másik már nem velem akar pezsegni, feltéve, ha a megfelelő emberhez ment hozzá az illető.

Tudom, hogy könnyen beszélek! De nem győzöm hangsúlyozni a választást, az pedig saját magán múlik, nem?

Legcsodásabb dolog a házasság, én biztonságban és boldogságban érzem magam benne.

77. e6b1efa3e9 (válaszként erre: 75. - A0c1361e44)
2011. dec. 14. 09:21

Én teljes mértékben ezzel a hozzászólással értek egyet!

Tényleg, én is korábban azt írtam neki, hogy biztos nagyon fiatal....mert hát nekem is egyből ez jutott eszembe.

Felpezsdítés detto. Teljesen egyet értek.

Milyen hülye duma a felpezsdítés.

76. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 75. - A0c1361e44)
2011. dec. 14. 07:05

nem baromság a felpezsdítés akkor,ha valami külső nehézség miatt távolodtak el a felek,mondjuk : naygon eltérő munkabeosztás,egyéb családi gondok miatti káosz..

De sok oylan van,amikor az egyik fél már nem AKAR pezsdíteni,mert már nem látja azt a párján,hogy pont vele akarna bármit is pezsegni-bár ettől még szeretheti.


tényleg nem jó 2 évente cserélgetni a mostohaapukát,de felteszem,a legtöbb egyedülálló anyuka sem egyedülállónak képzelte el magát,mikor szült,és a többi kapcsolatát sem 2 hetesre tervezi.Egyszerűen az ő ismerekedéseik nehezebbek,mert a ffinak nemcsak a nőt,hanem a gyereket is(aki egy másik ember) meg kell szeretnie.kisebb az esély a tartós kapcsolatra,harmóniára.

2011. dec. 14. 06:47

Szerintem ez a felpezsdítés baromság. Bocs!

Ha egy kapcsolat felpezsdítésre szorul, akkor az már nem ér semmit.

Nincs olyan, hogy elillan a lilaköd, és leül a kapcsolat csak abban az esetben, ha a kapcsolat már az elején sem működött jól.

Amikor szóba kerül a lilaköd, mindig azon gondolkodom, hogy vajon az a két ember miért van/volt együtt? Néhány jó du...s és ennyi? Nem volt a kapcsolatnak tartalma sosem?


Tudom, hogy a fórumindító nincs már itt...Szerintem csúnya, ha valaki a párja mellett kezd el próbálkozni. És igenis azoknak van igazuk, akik azt ajánlották, hogy zárja le a jelenlegi kapcsolatát aztán majd utána próbálkozzon.

Azt sem bírom, amikor egy 28 éves, gyerekes nő nyávog, hogy mit gondolhat? Miért teszi? Én mit tegyek? Nem 15 éves kamasz tette fel ezeket a kérdéseket, akiknek még 0 a tapasztalatuk, hanem egy családos nő. Nevetséges, úgy érzem, hogy az ilyen emberek leragadtak egy bizonyos életkorban. Szerintem az első lépés az lenne, hogy a korának megfelelően próbáljon viselkedni, foglalkozzon már a gyerekével is, akinek nem azt kellene látnia, hogy az anyja 2 évente lecseréli a mostohaapukát.

Az ilyen fórumok láttán, ismét elveszítem a hitem a nők okosságával kapcsolatban. Rájövök, hogy vannak okos nők, de a legtöbb...

74. ina87 (válaszként erre: 1. - 861d602257)
2011. dec. 14. 00:31
szia,döncsd el hogy melyik az a férfi amelyik kell neked,utána ha eltudtad dönteni hát lépj előre ez az egyikhez a másikhoz való viszony nem lesz jó hosszu távon,probály dönteni mert jobb tiszta lappal kezdeni!!
73. a2d0ded793 (válaszként erre: 70. - Dunhill)
2011. dec. 13. 21:33
Igen,lehetséges,pedig így csak a szőnyeg alá söpri a gondokat,ahelyett,hogy megbeszélné a párjával.Véleményem szerint nagyon nem jó,amit tesz.
2011. dec. 13. 21:31
Hát igen.Én például gyökeres változáson mentem keresztül,épp emiatt,mások lettek az erkölcsi értékeim,átértékeltem az életemet,és kár,hogy nem voltam mindig ilyen,mert,ha ilyen lettem volna,még most is boldog lehetnék:(
71. b94b39b09f (válaszként erre: 59. - Dunhill)
2011. dec. 13. 21:28
Ne is mondd... Én már annyit hitetlenkedtem emiatt. Már nem is szomorkodom, csak bólintok egyet, hogy ismét egy ilyen eset. És próbálok hinni benne, hogy az én életemet elkerüli majd az ilyesmi. Igyekszem hinni benne. Sokáig nem is tartottam lehetségesnek, hogy férjhez menjek. Éppen emiatt, mert úgyis megcsalás a vége. De aztán újra bízni kezdtem. :)
2011. dec. 13. 21:27
Ja még annyit hogy a fórumindító szerintem csak megerősítést várt tőlünk, hogy nagyon jó amit csinált és ne legyen rossz a lelkiismerete
2011. dec. 13. 21:27
Értem.JÓ éjt.
68. dunhill (válaszként erre: 65. - A2d0ded793)
2011. dec. 13. 21:24

Oké majd megkérdezem tőle ezeket

Hogy miért duzzog azt leírtam már egy másik fórumban de röviden annyi hogy én dolgozom ő nem és nem érti meg hogy hétköznap hullafáradtan miért nincs kedvem "kimozdulni"

Most mennem kell mert nehogy elaludjon mielőtt mellé fekszem, akkor még ezt is hallgathatnám hogy én gépezek(nem mintha ő nem azt csinálná egész nap amíg én keresem a pénzt)

Jó éjt mindenkinek!

67. a2d0ded793 (válaszként erre: 66. - Dunhill)
2011. dec. 13. 21:24
Hát őszintén szólva,nem nagyon szoktam beszélgetni félórát meg végképp nem ,csak max köszönni a munkatársaimnak,aztán elkerülöm őket,mert én emeleten dolgozom,ők meg a földszinten.Így nem szoktam velük beszélgetni,nagyon senkivel sem,max a barátnőmmel,ha bejön a boltba.Aztán hazamegyek,és otthon végképp nincs,akihez szóljak sajnos:(Csak heti két napot max.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook