Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudnátok ajánlani Székesfehérváron nagyon jó pszichológust, pszichiátert, pszichoterapeutát? fórum

Tudnátok ajánlani Székesfehérváron nagyon jó pszichológust, pszichiátert, pszichoterapeutát? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 13. 17:10
Székesfehérváron egyetlen ilyen pszichiátert ismerek, akit merek ajánlani: Dr. Pajor Katalin. Amennyiben nincs szükség gyógyszerre, akkor érdemes terapeutát választani, aki osztatlan figyelemmel segít. sok sikert!!
2011. dec. 13. 08:12
Hoppá, már értem. Én is szeretlek. Szép napot!
2011. dec. 13. 08:08

Tisztában vagyok a fogalmakkal. Légyszíves csak a kérdésre válaszoljatok, egyéb megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi!

Köszönöm!

2011. dec. 13. 05:55

Bár helybéli vagyok, de sosem mennék orvoshoz, tehát nem tudom. Kééééérlek, akármit is mond, ne vagyél be semmilyen szert, függőséget okoz és többet árt, mint használ. Sok ilyet láttam. A pszichológusok egy része is nyomja a tudatbefolyásoló szereket.

Mi a gond? Ezer más megoldás van, mint a doki!!! Ha tudok segíteni, szívesen...

2011. dec. 13. 02:09

pszichológus eleve nem ír fel gyógyszert, csak a pszichiáter...

(Ki a beteg? családtag? vagy Te magad?)

2011. dec. 12. 23:16
Érdekelne, hogy ki a legjobb, legmegbízhatóbb, aki nem csak gyógyszert ír fel, hanem foglalkozik is a betegével.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook