Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki segíteni: reklám/hanganyagot majdnem profi (stúdióminőségben) hol tudnék felvenni? Otthoni, hobby hangcucc is megteszi....:) fórum

Tud valaki segíteni: reklám/hanganyagot majdnem profi (stúdióminőségben) hol tudnék felvenni? Otthoni, hobby hangcucc is megteszi....:) (tudásbázis kérdés)


5. Mártincsek (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2011. dec. 11. 20:52
Nem kell egy lehangszigetelt stúdió, és mixer, stb. Elég ha van vkinek otthon 1 jó mikrofonja (nem beépített laptop-os), és egy külső hangkártya. Erre értettem az otthonit. Beszédre kell csak. Reklámokat kell rádióknak felmondanom. :) Ebben az esetben működne a segítség, vagy a segítség ajánlat?
4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - 07c4794583)
2011. dec. 11. 20:36

ebben nemigen!


leginkább a mondat tartalmába kötöttem bele: a profi meg az otthoni kifejezés nekem nemigen kapcsolódik össze

2011. dec. 11. 20:33
de lehet, hogy zebracsikó is tud segíteni neked
2011. dec. 11. 20:33

otthoni hobby hangcuccal profi stúdióminőségben????


elég paradox elképzelés.


Ha zenés a dolog, akkor jobb, ha tényleg profi stúdiót keresel.

Ha csak fel kell mondani valami szöveget, arra biztos elég valami amatőr házicucc

2011. dec. 11. 20:29
Tud valaki segíteni: reklám/hanganyagot majdnem profi(stúdióminőségben) hol tudnék felvenni? Otthoni, hobby hangcucc is megteszi....:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook