Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ribomunyl immunerősítő! Használtátok? fórum

Ribomunyl immunerősítő! Használtátok? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 13. 21:45
Köszönöm.Használom ,már 2 adagot kapott.még semmi mellékhatás:)
2011. dec. 13. 19:01
Szia!Az én gyerkőcöm is 5 éves,és mi is a Ribomunylt kezdtük el szednei.Tavaly szept-dec-ig összesen 3 hetet volt oviban.Most 7 hetet.De hozzá teszem,hogy van egy 90%-os légcsőszűkületünk alapbetegségnek.De mindenképp azt mondom,hogy használ a Ribomunyl.Még a Brocho-vaxum is jó lehet,az több gyengített vírust tartalmaz.Mi nem voltunk egyszer sem lázasok.
2011. dec. 12. 13:25

Ha ki van vizsgálva, akkor egyértemű,hogy kell az immunstimulálás, ha kórosan alacsony lenne az érték, akkor immunglobulin pótlásra van szükség, ez többnyire csak befekvéssel, infúzión keresztül pótolható.

Ha egy kúra után sem javul az érték, akkor klinikai kivizsgálás indokolt lehet :(

Kivánom, hogy legyen elég a ribomunyl .

Néha hőemelkedést okozhat, hiszen legyengitett baktériumok és virustörzsek vannak benne, ami ellen a szervezetnek harcolni kell, hasonló képp, mint egy élő ellenanyagos védőoltásnál.

2011. dec. 11. 19:40

IgA nekünk is kevés ezért döntöttünk e mellett.


Már rengeteg mindent kipróbáltam,multitabs immuno,cebion aloe vera propolis ...és még sorolhatnám-több mint 100.000 forint van már vitaminba.

Bence alapból ételallergiás,ezért még nagyon vitamin pótlásra van szüksége.

Szeretném ha ez bevállna.Gyakorta gyulladt a garat,arcüreg,és a mandula.Főleeg a mandula.

Valaki tapasztalt lázat mellette?Mert írja a betegtájékoztató!

Köszönöm a hozzászólásokat.

6. trapiti (válaszként erre: 5. - Csilluskam)
2011. dec. 11. 18:15
így van :) Egyébként ha valaki nem akar immunológushoz menni, akkor is érdemes megpróbálni, jó eséllyel használ. Nekünk bevált és mindenkinek ajánlom!
2011. dec. 11. 17:08

Szia,


nekünk bevált és pont azok nem, amik mimmi33-nak, ahol immundefektus okozza a gyakori felsőléguti panaszokat(pntosan IgA hiány) ott a homeos szerek kakát sem érnek, de ha valóban úgy gondolod, hogy sokat beteg a gyerkőcöd immunológushoz vidd el, és ő vérvétel alapján a kisfiad igényeihez igazodva fog felirni immunstimulánst.

2011. dec. 11. 17:04
Szia!Annyit tudok mondani hogy a két és fél éves kisfiamnak a nyáron kezdtem és ősszel bölcsit kezdtünk azóta kétszer folyt az orra és kicsit köhécselt meg egyszer kezdődő kruppos köhögés.Szerintem ez nem olyan rossz.
2011. dec. 11. 16:56

Használtuk.Nem ért semmit:(

Ami jó használt, Cebion, Béres csepp, Echinacea

2. babszibobó (válaszként erre: 1. - HnéViktória)
2011. dec. 11. 16:53
Hasonló cipőben járok...azaz Én is szeretném tudni, ki milyen eredményt ért el vele?!
2011. dec. 11. 16:45
Érdekelne a véleményetek,tapasztalt mellékhatások,eredmények a Ribomunyl immunerősítő kúráról.5 éves kisfiamnak javasolták gyakori felsőlégúti problémára. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook