Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi ideig tart a térdprotézis műtét utáni felépülés? fórum

Mennyi ideig tart a térdprotézis műtét utáni felépülés? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2016. szept. 30. 22:00

Hátha valakit érdekel...

Repültem, előtte kicsit aggódtam az ellenőrzés miatt. Persze besipolt a rendszer a kapunál, de automatikusan átküldtek az átvilágításhoz, rá kellett állni a berajzolt tappancsokra, karokat szét, egy pillanat alatt megvolt. Köszönték, mehettem. Arra persze készülni kell, hogy a reptereken sokat kell gyalogolni, na és persze ha tud váltani az ember nagylábhelyet, az maga a mennyország. Útközben sokat mozgattam, tornáztattam a lábam, segített az elindulásnál.

2016. szept. 30. 20:27

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy tudnátok-e ajánlani orvost Békés illetve csongrád megyében aki térdprotézis műtétet végez?

1634. tuttuka (válaszként erre: 1629. - D5064959a5)
2016. szept. 30. 20:08

Szia!

A nickneveddel ellentétben Te nagyon türelmes és segítőkész ember vagy. Köszi, hogy ilyen vagy! Biztos nagyszerű gyermekeid is vannak!

Jó egészséget, szép éjszakát, kellemes hétvégét kívánok! Az a bicikli nagyon vonzónak tűnik! Sajnos én egyensúly zavarok miatt már csak a fix szobabicót hajthatom:-(. Viszont a gyaloglás, kirándulás elég jól megy.

Üdvözlettel tuttuka Klári

1633. tuttuka (válaszként erre: 1624. - Murva)
2016. szept. 30. 19:58

Szia Manyi!

Igen én is szerencsésnek érzem magam ezért is. Bár most a nappali kórházban, ami egy rehabilitációs intézmény része itt a kerületünkben, kiváló gyógytornászokat ismertem meg, beszéltem olyanokkal akik itt rehabilitálódtak térd, gerinc vagy csípő műtét után, de sajnos az eszközpark ( térdhajlító gép) elég szegényes, ezért a rehab hosszabb. És hát a kényelem, hogy a hatodikról lifttel levisznek a motyóimmal a másodikra, ez megfizethetetlen. Remélem, hogy az új helyen a Klinikának is van már ilyen lehetősége, nagyon jó lenne Neked is.

Úgy számolom már én sem kerülök sorra korábban mint Te, de majd gondolunk egymásra! Jó!?

Szerencsére én csak pár órát voltam a megfigyelőben, jó lenne most is így lenne! A telefonomat egy szobatársamra bíztam, ő viszont nem tudta felvenni, így az egész osztály összeszaladt. Viszont én nyugodtan nyögytem közben az őrzőben.

A továbbiakban igyekeztem jó kislány lenni:-(

1632. janos53 (válaszként erre: 1631. - D5064959a5)
2016. szept. 30. 16:32
Természetesen fizetnék érte szó sem lehet ingyen áruról:)
2016. szept. 30. 16:00
Ha sikerűlne ahogyan a Fiamat ismerem ár biztosan nem lenne!
1630. janos53 (válaszként erre: 1629. - D5064959a5)
2016. szept. 30. 10:38
Nagyon szépen köszönöm a kedvességed .Bár csak sikerülne megfelelő áron és ami a fő méretben megfelelőt találni.Mindenhol csak kicsi méretek vannak sajnos:(
1629. d5064959a5 (válaszként erre: 1617. - Janos53)
2016. szept. 30. 06:40

Szervusz János!Tegnap este a fiatalabb Fiamnak oda adtam a leírt méreteket és megpróbál érdeklődni,olyan helyen dolgozik,hogy sokféle beteg-séggel megfordúlnak az emberek.

Szép napot és jó egészséget kívánok!

Üdvözlettel:Türelmetlen

1628. Hörömpő (válaszként erre: 1622. - Josie11)
2016. szept. 29. 22:35

Josie nézd csak meg, magad írod: másfél év kényszerű tétlenség és tizedik hét egy műtét után. Hát hogy lenne képes bárki is a másfél év előtti teljesítményére? Persze jó ám hogy türelmetlen vagy, az visz előre. Amiről nem nagyon volt még szó: farizom, farizom gyakorlatok ezerrel. Pl. amikor lépcsőn megpróbálja az ember farizommal segíteni a combizmok munkáját, érezhetően könnyebb a térdnek is. Aztán lehet azt is hogy naponta elszámolsz százig: hanyattfekvés, nyújtott láb és írod a levegőbe a számokat. Először az erősebb lábbal, mert akkor látod hogy hova kell felzárkózni. Ilyenkor is dolgoztatni kell a farizmot is. És persze nem kell rögtön százig. Hathónapos vagyok, kattogok, igaz hogy mostanában inkább csak akkor ha oldalra csinálok gyakorlatokat. Városban, aszfalton nagyon hamar elfáradok, majdhogynem mindenem görcsöt kap. Terepen füvön 3 km-is tudok menni. Igaz ebbe belejátszik a másik, műtétre várandós térdem hisztériája is. A te mantrád szerintem a "szívósan és türelmesen" lehetne.

Csak tisztelni tudlak én is hogy fölmerészkedtél a biciklire. Meg fogsz oldani mindent.

2016. szept. 29. 13:19

josie11 örülök,hogy érzed a comdizom erősődését,meglátod menni fog és megerősödik mert teszel érte,teljes életet akarsz élni.Hajrá csak így tovább szurkolok Neked. A kattogással nem kell foglalkoznod az úgy elfog múlni,hogy észre sem veszed.A végén még hiányolni is fogod mint én.

A Fiam nagyon egyetértene veled a kerékpározással.2012-ben tőle kaptam a kerékpárom,mivel nagyon fájt már a térdem,sétálni sen tudtam és úgy gondoltuk majd segít egy kicsit de végűl is 2014.-ben műtét lett a vége, nem kerűlhettem el.

Mi a XIV.ker Gvadányi és Miskolci út környékén a Rákos-patak mentén kerékpároztunk.2014-től Londonba él de a bicószeretete megmaradt elég gyakran azzal jár be a K.-ra.Az év elején kint voltam nála és elég kemény gyakorlatokat kellett lenyomnom,szigorú gyógytornász segitségével nem voltam kivétel,de megérte.Ö mindig azt mondja Anyuci idekint a térd és csípősek teljes életet élnek.A gyógyulásodért tenned is kell az izmok az izom magától nem fog megerősödni,tenned kell érte,hogy telje életet tudjál élni,úgy kell hozzá állni a műtét első percétől,hogy megakarok gyógyulni.Minden fejbe dől el!

Elnézést,hogy Őt idéztem!

Megfogadom a tanácsod,levetetem a bicómot,leporolom és közelről próbálok barátkozni vele.Remélem lesz annyi bátorságom,hogy kitoljam a garázsbol,azután majd meglátjuk.

Ez a beírás megint hosszúra sikerűl!

Kívánok én is Néked minden jót és meglátod napról, napra jobb és könnyebb lesz,csak akarnod kell,ahogy soraidból kiolvastam nagy küzdő vagy és meg van az akaraterőd is hozzá,hogy Te is teljeséletet tudjél élni!

Szorítok!!!!!!

Üdvözlettel:Türelmetlen

1626. josie11 (válaszként erre: 1625. - D5064959a5)
2016. szept. 29. 11:46

Szervusz Türelmetlen!

Köszönöm ,amiket írtál. Most már kénytelen vagyok elhinni,hogy a kattogás csak átvonuló vendég nálam.Már többen mondtátok,plusz két orvos is.Úgy látszik én

vagyok türelmetlen.A kerékpározásról szólva,egy angol klinikai írásban nagyon klasszul le van írva az műtét utáni gyógyulás folyamata,várható állapot és az előírt és megengedett azaz ajánlott tevékenységek.Ebben a 11. héten megengedi a kíméletes kerékpárt.Én a XVII.kerületben,a rákospatak közelében lakom és a patak mellett van egy több kilométeres teljesen emelkedőmentes,vízszintes aszfaltozott kerékpárút.Itt megerőltetés nélkül tudok tekerni,ami már a harmadik alkalom után érezhetően segít a comb helyre pofozásában.Én azt ajánlom,ne félj tőle ,most hétvégén porold le és olajozd be a bringádat és óvatosan kezdd el.Jót fog tenni nem csak a térdednek,hanem az egész testednek s lelkednek!Nekem azért könnyebb ,mert régi szerelmem a kerékpározás.Régebben több száz kilométeres túrákat tettem nyaralásgyanánt.Na jó ezt nekünk már nem kell célul tűzni,de napi pár kilométer hasznunkra válik.Szóval rajta!! Szép hétvégét és jó egészséget Néked.Még egyszer köszönöm soraid.

1625. d5064959a5 (válaszként erre: 1622. - Josie11)
2016. szept. 29. 04:55

Josie11 még annyit szeretnék a leírtakhoz hozzátenni,hogy olvasd vissza Hörömpő 1606-os beírását!

Írt a combizom nyújtásáról,erősítéséről,vízben torna hatásárol.

Szerintem nagyon sok sorstársunknak segítséget nyújtott,hogy megosztotta,megosztja gyógyulása menetét!

Üdvözlettl:Türelmetlen

1624. murva (válaszként erre: 1616. - Tuttuka)
2016. szept. 28. 22:44
Klári szerencsés vagy,hogy van rehab a kórházban,nem kell egy másik helyre menned,holnap én is megkérdezem nincs e rehab?,mert új helyre költözött az Orthopéd klinika.Visegrádon nagyon szép helyen van a rehab,de nagyon nem tetszett,hogy fürdő, wc a folyosón,arról nem is beszélve,hogy amikor átvittek a kórházból egy napot mentőztem,mert gyűjtögetős mentővel vittek.Igen megyek most is,a párom fia megigérte,hogy megoldják a párom gondozását.Karácsony előtt jövök haza én is a rehabról,két éve 3 hetet voltam és nem akartak haza engedni,akartak még egy hetet,de én már nagyon nem akartam,nem jó szoba társaim voltak,nem volt internetem,nagyon unalmas volt.Nekem nov 7-én kell altató orvoshoz mennem akkora meg kell lenni a góckutatásnak ami azt jelenti,hogy okt 20 és nov 7 között kell a vizsgálatokat csináltatnom,mert egy hónapnál idősebbek nem lehetnek a vizsgálatok.Te is megfigyelőben vagy műtét után 24 órát?Az nekem borzasztó volt,de van egy röhejes emlékem is,tudtam,hogy nem szabad telefont bevinni,de mondták,hogy azért mégis be szokták,hát én is bevittem és amikor jött a prof és vele a slepp vizitelni a telefonom el kezdett ordítani"MANYI TELEFON" ez volt a csengő hangom és sokáig nem hagyta abba,nem tudtam érte nyúlni,mert lógtak a csövek belőlem,hát nagyon szégyelltem magam,mikor kimentek jól leb...ott a nővér.
1623. d5064959a5 (válaszként erre: 1622. - Josie11)
2016. szept. 28. 12:26

Szervusz Josie11!

Nem szeretnék okos lenni,sem okoskodni csak az én tapasztalataimból írok arról amit én éreztem! A gyengeság nálam is jelentkezet műtét után kb. 8 hétig, az orvosom javaslatára ezerrel gyúrtam a combizom erősítésre,térdleszorító feszítésre naponta nagyon-nagyon sokszor.Szobabicót 6 hét után használta csak, először nagyon kevés ideig birtam tekerni naponta többször és szép lassan egyre többet-többet sikerűlt tekernem,feszes lábbal. Nekem nem volt gyógytornászom és a klinikai kis füzetből, az orvosom segítségével és az internet használatával gyógyultam!

Katogás,ropogás nálam is volt, amely nem kis riadalmat váltott ki belőlem, de úgy mint téged engem is megnyugtattak, majd elmúlik!

Sőt én sokáig éreztem a térdem körűl satu érzést, minha abroncs fogná körűl,de ez is elmúlt.

Ha a combizom megerősödik akkor nem fogod a lábad gyengének érezni,és a gyaloglás,menés is menni fog hosszú távon.

Nagyon bátor vagy tíz hetesen kerékpározol, ez csoda!

Két éve műtötték a bal térdem,de nem mernék kerékpározni,de szerintem én már nem is fogok,pedig nekem is a garázsba van felakasztva,jó kis terepbringám,sóvárogva nézem,de csak nézem.

Nem vagyok bátor!

Fel a fejjel ne legyél elkeseredve,Te is megfogsz erősödni csak bízzál magadba!

Remélem tudtam egy keveset segíteni!

Száp napot kívánok és jó egészséget! Türelmetlen

1622. josie11
2016. szept. 28. 11:37

Üdvözlök Mindenkit!

Lehet,azért kevés a bejegyzés ,mert mindenki gyógyul ? Én ma vagyok tíz hetes.A duzzadás teljesen elmúlt,fájdalom néha fordul elő.Sajnos szomorú tény,hogy torna ide ,torna oda,de olyan gyenge vagyok -főként a lábaim- mint a harmat.Sajnos az elmúlt másfél év tétlenség nagyon komoly nyomokat hagyott.Irigylem azokat ,akik kirándulni,dolgozni mennek.én sajnos 100 métert tudok.Most tíz hetesen és olvasva a szakirodalmat megengedtem magamnak,hogy régi szerelmemmel felújítsam kapcsolatomat és tegnap délután leporoltam kerékpáromat ,elindultam a Rákospatak menti kerékpárúton.Hát mit ne mondjak,voltak a rövid utamon olyan pillanatok ,amikor az életemért küzdöttem. Katasztrófális a kondicióm,pedig 5 éve meg sem kottyant 100 km körüli táv,amit mosolyogva megtettem egy-egy kerékpártúrán.

Ismétlem az elmúlt másfél év mély nyomokat hagyott.Már ma délelőtt is voltam 3 kilométert és megyek fogcsikorgatva minden nap.Muszáj visszaépülnöm.Egy bajom még van és nem tudom,ki mit tud mondani erről.A térdem kis kivételtől eltekintve állandóan kattog,néha mind a géppuska minden lépésre.Még a kórházban szóltam.Azt mondták majd elmúlik.De mikor ? Van valakinek hasonló panasza? Mit tud nekem erről mondani?Mindettől eltekintve örülök,hogy ezt a műtétet megcsinálták.Kívánok mindenkinek jobbulást,gyógyulást .Szervusztok

2016. szept. 27. 15:23

Hát, amikor ide beléptem, nem gondoltam volna, hogy a 1620-ik levelet írjuk...

Igaz János és Tuttuka és még néhány "nagy öreg"...???

Jön a rossz idő és többet irkálunk majd....

2016. szept. 27. 15:19
Az előbbit 1615. Murvának szántam...
2016. szept. 27. 15:18
Én túl két térden, most azt mondom, nem baj ha "túl bonyolítják". Majdnem ráfáztam a "nem bonyolításra". Csak tüdő röntgen, EKG és laborom volt. Közben az utolsó hetekben kiderült, hogy baj van egy fogammal, ha nem mentem volna el (ej ráérek a műtét után) nagy lett volna a baj. Ott beszéltek rá, hogy képzelem ilyen foggal a protézist stb. Éppen hogy le tudták a fertőzést és gyulladást húzni. És összeszedtem egy bőrfertőzést is, alig bírtak helyrehozni a műtétre és csodálkozott mindkét orvos, hogy nem kell papírt adniuk, mivel nem kellett.... pedig neves a kórházam. Sőt - hallom - van ahol allergis tesztet is csinálnak. Ház ezt viszont kellene mindenütt....
1618. tuttuka
2016. szept. 27. 15:04

Sziasztok!

Olvasom,(azaz csak olvasnám) a fórumot, de úgy néz ki, mindenki nagyon meggyógyult, szerencsére, ezért csak én irogatok itt magamnak.

Készülök a következő műtétre, ami valamikor novemberben lesz. Egy hete befejeztem a nappali kórházi kúrát, amennyire lehetett rendbehozzák a gerincemet és a nyeregízületeimet. A legfontosabb az izmok erősítése volt, naponta 3 torna, ebből egy az egyéni, ami manuálterápiát is tartalmazott. Nagyon jó volt. A tornát azóta is csinálom, ( könnyű gerinc, nyak-vállt és a sokszor emlegetett térd CD-t,) nagyon)) szeretnék a másik térdműtét után is gyorsan talpraállni. A gyógytornász jön hetente egyszer, mert a vejemnek is szüksége van rá, akkor rám is néz és javít. Ami jó lett volna, az ebben az intézményben nincs, ez a vizitorna, de majd tavasszal bepótolom.

És hát a relaxáció, ez a legfontosabb! Aranynagyi, sokszor eszembe jutsz, a meridián torna is milyen remek! Én agykontrollal és izomkontrollal dolgozom (persze ha tudok) és megismertem egy nagyon kellemes módot, ez a HANGFÜRDŐ, vagy tibeti HANGTÁLTERÁPIA. Szuper! Próbálta már valaki?

Remélem mindenki tényleg szépen javul, és azért nem írogattok!

Mindenkinek jobbulást kívánok!

Üdvözlettel: tuttuka Klári

1617. janos53
2016. szept. 27. 14:49
Kedves régi és újj beteg társaim!! SEGITSÉGETEKET SZERETNÉM KÉRNÉM!! Ha valakinek lenne eggy jobb lábra való térdtokja ,és eladná kérem jelezze felém priviben .Ár megjelöléssel. A méret XXL-XXXL-es .A csomb méretem 56-os .Megértéseteket és segitségeteket köszönöm .
1616. tuttuka (válaszként erre: 1615. - Murva)
2016. szept. 19. 21:00

Igen megyek, nálunk a kórházban van rehabilitációs osztály, tavaly is ott voltam. Két hét, naponta többszöri torna és térdhajlító és közben tényleg pihenés. Azért karácsonyra már otthon szeretnék lenni!

A Balesetiben egy csomó protokoll szerinti vizsgálat is van a laborok és mellkas rtg-en kívül, pl gégészet, szemészet, EKG. Na még az altató orvos. Szerencsére egy helyen van.

Te is tudsz menni Visegrádra? Párod ellátásához kapsz segítséget?

1615. murva (válaszként erre: 1614. - Tuttuka)
2016. szept. 19. 20:39
Amikor a másik térdemet műtötték csak fogorvoshoz kellett itthon mennem,a mellkas röntgent és a labort megcsinálták a klinikán.Remélem azóta nem bonyolították meg.Jah meg a kardiológusomhoz kell mennem,mert kicsit bonyolult vagyok a vérhígító miatt.Te mégy rehabra műtét után?
1614. tuttuka
2016. szept. 19. 18:20

Szia!

Hát nem vitték túlzásba ott sem a tájékoztatást! Még jó, hogy telefonáltál!

Én még nem tudok pontos dátumot, de úgy láttam, hogy november 3-án és 16-án kap a kórház protézisekkel, akörül lesz valamikor. Most fejeztem be egy nappali kórházi kúrát, jövő héten megyek fogorvoshoz, előtte panoráma rtg, mennem kell a nefrológiára és endokrinológiára kontrollra. Kb műtét előtt egy hónappal szóltak múlt évben is, akkor kell majd a kórházi köröket eljárni. Még október közepén egy hétre megyünk Hévízre, szóval el fog fellépni az idő. Azért a hangya már bennem van:-(

1613. murva
2016. szept. 19. 16:43
Sziasztok,holnap megyek a prof-hoz lezsírozni a góckutatási teendőket,megkapom a kis könyvet.Még jó,hogy nem voltam biztos az időpontban és felhívtam a klinikát,mert kérdezték tudom e hogy elköltöztek,hát nem tudtam.A guta is megütött volna holnap ha elmegyek a Karolina útra és kiderül,hogy az Üllői útra kell mennem.
1612. tuttuka (válaszként erre: 1611. - Anikó 1958)
2016. szept. 19. 15:49

Anikó!

Hát elég szomorú képet festettél a debreceni helyzetről! Mert igaz ugyan, hogy baj van az egészségüggyel úgy általában, kevés a szakember és a pénz, de hogy a szakszerű és emberséges viselkedés is kihalóan van, hát ez több mint elkeserítő :-(. Itt Nálad úgy tűnik, hogy mindenki a másiktól várta a munkát, tájékoztatást stb azért, amiért a FIZETÉSÉT felveszi. Nagyon szomorú!

Ha tudok valamiben segíteni, írják nyugodtan, akár privátot is.

Jobbulást kívánok sok szeretettel!

Tuttuka Klári

2016. szept. 19. 12:17

Kedves Klárikák és Mindenki

A kisunokám holnap lesz 7 hetes.Fáj a szivem, de még nem ölelhettem magamhoz. Csak videóim vannakróla. Ő pesten él az édesanyjával a fiam meg Romániában dolgozik. Én meg Debrecenben. Itt is mütöttek a legnagyobb klinikán és a háziorvosom szerint az egyik legjobb ortopéd sebész.Amúgy én vagyok az akinek nem irtak a zárójelentésére gyógytornászt és májusban majdnem a mütőasztalról szedtek le, hogy nekem nem kell teljes protézis. Úgyhogy júliusban mütöttek.Mivel tik vagytok az egyetlen segitségem mindenki tanácsát megfogadom. Jegelem , tornásztatom, mostmár sokkal kevesebbet mint ezelőtt mert lehet, hogy tényleg túlerőltettem.Továbbra is várom tapasztalaitokat.

Van még egy érdekes adalék a sztorihoz. Ahogy most olvasgattam a zárójelentésem amiben semmi érdemleges nincs irva jutott eszembe az, hogy amikor hazaengedtek át akartam küldeni az öcsémet a szuriért a patikába, recepz sehol. A házi orvos meg nem irta fel, mert a zárón az szerepel, hogy megkaptam. Még jó, hogy van egy egészségügyi dolgozó a családban és ő hozott receptet. Hát ennyit erről az országos hirü klinikáról.

Mindenkenek szép naot

1610. tuttuka (válaszként erre: 1607. - Anikó 1958)
2016. szept. 17. 22:23

Anikó! Jegeled a térded? Az sokat segít a dagadás és fájdalom csökkentésében.

A hidegrázás én is éreztem egy időben, illetve inkább olyan furcsa érzés volt, mintha egy zongora vagy egyéb húrt feszítettek volna ki a térdembe. Olyan remegésféle, de elmúlt. Azért nagy ramazurit csináltak ott a térdedben, az nem úgy van, hogy ez csak fél protézis. Nem azt jelenti, hogy Neked fél ellátás vagy fél gyógyulás jár:-):-(. Növekszik szépen a kisunokád? Már ő is 8 hetes ugye? Az enyém már 20 hónapos, most délután itt voltak, fut és dumál, mozgásban tart engem is.

Fel a fejjel, meg fogsz gyógyulni!!!!

Sok szeretettel üdvözöllek!

Tuttuka Klári

2016. szept. 17. 19:00

Anikó,

ugyanazt tanácsolom, mint a Druszám, 6 hét műtét után kontrollra kell hívni. Ha baj van azonnal kell fogadni téged, hívd az orvost, nekem a mobilszáma állandóan mellettem volt....Azért ne ijedj meg, én (a nagy okos) tanácsoltam mindenkinek, hogy akarjon azonnal gyógyulni, annak is megvan az ideje. Kisebb gőzzel, nagyobb eredményt érhetsz el. Általános tanács - nem csak friss műtötteknél - hogy legalább 30, de inkább 20 percenként fel kell állni, mivel lemerevedik a térd. Mit mond a gyógytornász? Még nem járhatott le a 28 db ingyenes, vagy neked nem jár? Nem emlékszem részleteiben rád. A satu érzés sokáig megmarad, nem kell félned, csak erőltesd túl.... orvost!!!!

1608. tuttuka (válaszként erre: 1607. - Anikó 1958)
2016. szept. 17. 15:08

Anikó!

Mostanában az időjárás okoz problémákat a műtötteknek, de ez nem vigasz Neked, tudom. Szerintem okvetlenül hívd fel a műtőorvosodat és mond el a problémákat. A hivatalos protokoll szerint KELL kontrollra hívni a beteget 6-12 héttel a beavatkozás után. Nem három hónap, hanem előbb sőt ha gond van, akkor a legközelebbi ambuláns napon fogadni kell a pácienst. Ne hagyd magad lerázni. A kórház is felelősséggel tartozik, nem gondolom, hogy egy sufniban műtöttek még. Ha pedig le akarnak rázni, ideje egy betegjogi képviselőt felkeresni. Tudnak segíteni!

Jobbulást és kitartást!

Üdvözlettel: tuttuka Klári

2016. szept. 17. 14:44

Mindenkinek szép napot.

Tegnap voltam nyolc hetes mütött. Semmi jót nem tudok irni.Dagadt, kemény és sokszór nagyon fáj a térdem.Szerintem sok a három hónap amig kontrolra kell mennem.A legrosszabbak a reggelek.Szinte le van a lábom bénulva. Kézzel kell segitenem, hogy ki tudjam nyújtani és ilyenkor a csillagokat látom.Ha fotelből nézem a tévét és akár csak egy fél órát is ha fel kell állni ugyanazt a fájdalmat érzem mint mütét előtt. Pedig megfogadtam a tanácsaitokat és mostmár nem tornáztatom olyan sokat. A hajlitási szög egy kicsit jobb lett,de a satu érzés az nem akar egy cseppet sem múlni. Még a combomban is érzem.Egy -két hete meg olyan furcsa érzés fut végig a lábamban mintha a hideg rázna. De csak a mütött lábamban. Érzett már valaki ilyet?

A térdtúrára még nem jelentkezem

Szép napot és gyosabb gyógyulást az enyémnél Mindenkinek

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook