Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szilikon olaj eltávolítása szájból.. fórum

Szilikon olaj eltávolítása szájból.. (beszélgetős fórum)


17. Gabikiss (válaszként erre: 16. - Heli05)
2021. dec. 29. 04:33

Szia!

A sebeszem.hu oldalon van egy részletes beszámoló erről a beavatkozásról.

16. Heli05
2020. okt. 6. 13:14

Sziasztok!

Segítene Valaki, hogy ki távolít el szájból szikilon olajat? Nagyon fontos lenne :)

15. BB11
2020. szept. 27. 21:08
Sziasztok! Van itt valaki olyan akinek kivették sikeresen a szájából a szilikont , és nem horribilis áron ?
2018. jan. 17. 13:12

Sziasztok,


Aktív még itt valaki esetleg akinek szilikon olaj van a szájában és kivetette?

Köszönöm

13. Timo33 (válaszként erre: 7. - Pincopalinco)
2017. dec. 14. 02:05

Szia!

Melyik orvos csinalta a csomok eltavolitasat?

Nekem is lettek es szeretnem megcsinaltatni.

Tudnal segiteni?

Koszonom szepen!

12. Timo33
2017. dec. 14. 02:04

Sziasztok!

Pincopalinco melyik klinikan es ki az az orvos aki kiszedte a csomokat a szadbol? Sajnos nekem is tele van csomoval es faj is +elvaltozott a bor is a szam alatt.. Tud valaki egy jo orvost aki eltavolitja a csomokat?

Koszonom elore is!

11. zhanet (válaszként erre: 10. - Nella12)
2017. okt. 18. 04:59
Mi lett a szaddal? Mutatnal kepet?
10. Nella12 (válaszként erre: 7. - Pincopalinco)
2017. szept. 18. 13:19
Sajnos én is hasonló cipőben járok, kb. 18 évvel lett szilikon olajjal feltöltve a szám, mára borzalmasan néz ki, csak a műtét segíthet rajta. Van vkinek újabb tapasztalata ezzel kapcsolatban? Előre is nagyon köszönöm, ha válaszoltok.
9. Regin_a (válaszként erre: 7. - Pincopalinco)
2017. febr. 23. 22:23

Kicsit utánaolvastam a Seffernek, ha ő az

"Bonyolúlt" szakmai életút. Most a "napi megélhetésért" küzd a magánklinikáján

Szegény!


Reklamáltál akkor, vagy később nála?

8. Regin_a (válaszként erre: 7. - Pincopalinco)
2017. febr. 23. 22:16

Akár Amerikában?

Parancsolj!

TLC tv csatornán megy egy sorozat magyarul

Angol címe Body Work

[link]

de a youtubén is vannak videók

[link]


Megkeresed őket és megoldják


Ugyanakkor feltételezem, Magyarországon is találni profi plasztikást aki megoldja. Néhány helyen az előzetes konzultáció ingyenes

2017. febr. 23. 21:36
sziasztok..10 éve a Seffer doki(sarlatán) töltött a számba egy szerinte felszívódó anyagot,ami nagy göbökké váltak.tavaly műtéti úton kivettek 8 csomot de mintha ki se vették volna olyan.ha nevetek látszik nem egyenletes a szám,és még tele van csomóval.ha van akinek bármilyen tapasztalata van,vagy tud profi szájsebészt akár Amerikában bárhol,kérem írjon..szinte érzéketlen a szám,látszanak a csomók hullámos egyenletlen a felszine..akit segítsen.
2016. jan. 13. 20:07
Sziasztok! Én is hyaluronnal szívtam meg... Mosolyráncomba töltötték pár éve és most Csomós lett , ha nevetek làtszik is és viszket is. Tanácstalan vagyok mit csináljak :(
2013. dec. 4. 09:25
Hello lánykák... én hyaluron savval sz*vtam meg... óriási csomó az egyik felén, egy tok gyakorlatilag benne a löttyel... a másik felén apró tokocskák. A szövetszerkezetem is megváltozott. 2013 van, és alap dolgokra nem képes az orvostudomány. Nekem látni nem látszik, de ha erősebben megnyomom kemény... és "másmilyen". No comment... jobbulást...
2012. márc. 20. 10:22

Kedves Alvinka!

Én is hasonló cipőben járok mint te. 10 évvel ezelőtt nekem is feltöltötték a számat. Azt hiszem, hogy nekem is szilikon olaj van benne. Az évek teltek-múltak és csomócskák keletkeztek az ajkaimon. Mostanra pedig a csomócskák kemény óriás güblikké alakultak. Ezek már láthatóak is. Pont úgy néznek ki mintha herpesz lenne mindig a számon. Én is voltam dokinál. Az egyik azt mondta, hogy inkább ne nyúljunk hozzá, a másik pedig azt mondta, hogy amig nem csúnyább ne nyúljunk hozzá. Felvágni lehet, kikaparni a csomókat, de a doki azt mondta, hogyha ki is szedi, az üres helyeket valamilyen anyaggal ki kellene tölteni. Az az igazság, hogy most már engem nagyon zavar. Mindenki látja, és nem tudom, hogy mint csináljak. Vállaljam, hogy megműttetem, és lehet, hogy rosszabb lesz, mint amilyen volt, vagy pedig hagyjam.

3. Borzoska3 (válaszként erre: 1. - Alvinka)
2011. dec. 10. 20:24

Sajnos amikor Te csináltattad - azt hiszem - még nem volt hialuronsavas töltés.

Nagyon sajnálom, hogy így jártál :(

A bőr rugalmas, próbáljál meg keresni egy nagyon jól felszerelt bőrgyógyász-kozmetikus szalont, biztos lehet enyhíteni a problémádon.

Miért kellett kiszedni a szilikonos csomókat ? Zavartak vagy csúnya volt ?

2011. dec. 10. 17:56
:(
2011. dec. 10. 17:36

Sziasztok!


Én azoknak a lányoknak, ill. nőknek szeretném a segítségét kérni, akik hasonló problémával küzdenek mint én..

8 évvel ezelőtt feltöltettem a számat szilikon olajjal. Sajnos kicsit becsomósodott, aminek az lett a következménye, hogy 1 évvel ezelőtt műtéti

korrekcióval 'megkissebbítettem' ajkaimat. Gyönyörűen megcsinálta az egyik híres plasztikai sebész.. De sajnos beleestem abba a hibába, miután nagyon maximalista vagyok, hogy még mindig nem voltam elégedett az számmal. Ezért elmentem egy másik plasztikai sebészhez, aki garantálta, hogy a szilokon olaj kikaparásával, visszanyerhetem eredeti állapotot. A műtétet el is végezte lokális érzéstelenítésben,aminek az lett a következménye, hogy a felső bal és jobb oldal asszimetrikusra sikeredett. De ez lenne a kisebb gond.. Az alsó ajkamat úgy átvágta, hogy kívülről is varrni kellett. Ezen kívül, úgy behegesedett, hogy folyamatosan feszít belülről, és a régi mosolyomat is elveszítettem. Pszichológushoz járok, nem tudom feldolgozni a történteket. Szeretném, ha esetleg valakinek van hasonló tapasztalata, írjon nekem.

Előre is köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook