Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A nőgyógyászom ajánlottam a Magne B6 hogy terhesség alatt szedjem, de mire is jó az a terhesség alatt? fórum

A nőgyógyászom ajánlottam a Magne B6 hogy terhesség alatt szedjem, de mire is jó az a terhesség alatt? (tudásbázis kérdés)


12. lendvai mihály (válaszként erre: 1. - Mironi)
2011. dec. 13. 06:54

Nagyon jól ajánlotta a nőgyógyászod, ha nekem is anno ajánlottak volna valamit, ma nem kelelne megküzdenem egy olyannal, amitől kiráz a hideg. De győztünk benne, de nagyon nehéz volt. Olvasd el, a google kidobja, "csoda", vagy utánajárás. Nem kívánom senkinek. És ma is küzdünk vele, habár 3,5 éve megvanank anegatív leletek. De olvasd még el ezt a könyvet, hogy ne bolondulj meg utána,

Dr Natasha Campbel McBride, Gapsz -szindróma. Ezt is kidobja a net, Natasháról sok honlap található. Vigyázz a picire, megtudod védeni. Ha én ezt hamarabb tudom, a lányom nem lesz beteg. Üdv: Kata

11. Ezti (válaszként erre: 7. - 1d97508455)
2011. dec. 9. 18:51

Csicsukaa válasza a helyénvaló!

Puhítja a méhfalat, ezáltal könnyebb a beágyazódás, ellazítja a méhfal izmait és csökkenti a vetélés kockázatát.

/nőgyógyász testvér/

2011. dec. 9. 13:32
Vagy 36.
2011. dec. 9. 13:30
Arra figyelj, hogy a 35.het utan ne szedd, hogy az osszehuzodasokkal elkezdjen a szervezet felkeszulni a szulesre.
2011. dec. 9. 13:23
köszönöm a válaszokat!!:)
2011. dec. 9. 09:18
Igen, arra kell, amire a többiek is írták, és még egy fontos dolog: megakadályozza a méh összehúzódásokat ezáltal kevesebb az esélye a vetélésnek és koraszülésnek.
2011. dec. 9. 09:09
Hányásnál és hányinger ellen is jó.
2011. dec. 9. 09:09
Ezek mind jók, amit a többiek írtak! Láthatod, nagyon sok mindenre jó! Örömteli babavárást!
2011. dec. 9. 09:08
A méhfaladat erősíti, és nem lesznek görcsök a vádlidban, ami ilyenkor nem ritka és iszonyatosan fájdalmas.
2011. dec. 9. 09:07
Rendben tartja a simaizmokat,ergo nem lesznek méhösszehúzódások,nem keményedik a hasad.
2011. dec. 9. 09:06
A görcsölés és hasszurka megszüntetésére a magnézium, a B6 vitamin meg a hányinger és émelygés ellen jó.
2011. dec. 9. 09:05
A nőgyógyászom ajánlottam a Magne B6 hogy terhesség alatt szedjem, de mire is jó az a terhesség alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook