Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehet találni olyan külföldi munkát, ahová vihetek állatot is a szállásra? fórum

Lehet találni olyan külföldi munkát, ahová vihetek állatot is a szállásra? (beszélgetős fórum)

1 2 3
81. b486c9cf7d (válaszként erre: 79. - Evawitch)
2011. dec. 8. 23:36

A haziallatok hatraltatnak, szedd magad ossze, vagy ugyanitt fogsz tartani 10, 20 ev mulva is.

Tanulj nemetul, ha nemet nyelvteruletre szeretnel menni dolgozni. Idos ember apolasa es haztartasvezetoi munkat konnyen talalhatsz, ha erdekel, akar tanulhatsz is ezzel kapcsolatban valamit.

De az elethez, emberekhez es vilaghoz valo hozzaallasodon is dolgoznod kell, keress egy szakembert, pszichologust, mert magadtol szerintem nem vagy erre kepes.

Csinalj egy egy vagy tobb eves tervet magadnak, hogy mit akarsz elerni, peldaul tuzd ki, hogy jovo evben elolvasol x konyvet, megtanulsz alapszinten nemetul es elkezdesz valamit sportolni es egy szakember segitsegevel valami onfejlesztesbe is kezdesz, azt koveto evben kimesz dolgozni...

Kapd magad ossze, ne az allataid moge bujj, vagy ha ilyen negativ kisugarzasu ember akarsz maradni, akkor vallald, hogy azt valasztottad, amiben elsz.

80. e705905164 (válaszként erre: 18. - 6f4ed91892)
2011. dec. 8. 23:04
jahh, neki mindig igaza van...amúgy meg tök gáz nekem mondod nem figyelek,erre meg ezt olvasgatod a beszélgetés közben...
79. Evawitch (válaszként erre: 77. - 02db590b2c)
2011. dec. 8. 23:04

Jó lenne, ha tudnám...

Olvasni szoktam, egy-egy filmet megnézni, de nem tudnék 2-3-at végignézni egymás után. Sétálgatni szeretek a természetben, bicajozni. Néha barátokkal el szoktunk menni erre-arra iszogatni, de nem a piálás, hanem a társaság kedvéért. Rossz, de nem érzem jól magam akármilyen társaságban. Nem mindenkivel tudnék elmenni szórakozni. Munkatársaimmal is voltunk nyáron. Jó volt a buli, de mégsem adhattam önmagam, mert leszóltak volna. Amúgy minden hülyeségben benne vagyok, ami vicces. Nem épp normális dolog, de szeretek a sz.ás témáról beszélni, viccelődni. Nem szeretek komolykodni, csak itthon vagyok ilyen, mikor hazaérek, egyedül vagyok. Ma is edzőteremben eszembe jutott valami és legszívesebben elröhögtem volna magam.

Régen, vagy 12 éve írtam verseket, mára már nem megy.

Más nem jut most eszembe.

78. 02db590b2c (válaszként erre: 77. - 02db590b2c)
2011. dec. 8. 22:51
*kozelitsd... lenyegtelen.
77. 02db590b2c (válaszként erre: 75. - Evawitch)
2011. dec. 8. 22:50

Barminek van ertelme,ha szivbol csinalod!Nem kell nagy dolgokban gondolkoznod,vilagmegvalto otletekben.Csinalj csak ugy a magad kedvere valamit,akarmit!Es ne csak a penz szempontjabol kozelits meg a dolgokat!

Tuzz ki apro celokat!Kezdesnek eleg valami aprosag.Erd el,es orulj neki szivbol,legyel magadra buszke,es jol jegyezd meg az az erzest mert az fog a jovoben elore vinni,erot adni elfogadni onmagad es masokat,no meg a vilagot,hogy olyan amilyen.


Ezeket a "ha meg meg tudnam..." es egyeb mondatokat,gondolatokat meg felejtsd el,torold ki!Nincs olyan,hogy "ha" meg "lenne"!Ha akarod,van.Ha nem akarod,akkor nincs.


Probalkozni kell,es soha nem feladni!


Tobbszor kerdeztem,hogy mit szeretsz csinalni?Erre jo lenne ha valaszolnal.

76. M0ncsa (válaszként erre: 62. - Evawitch)
2011. dec. 8. 22:39

Edes jo Istenem. Olvass mar vissza kicsit, hogy hangzik, amit irsz. Egy halalvaro tinitol a felnotte valas kuszoben meg lenyelheto, de 20 felett kicsit tobbet varnek el az emberektol.

Belelovalod magad egy "mindenki mocsok meg en is" jellegu nevetseges vilagnezetbe, meg hogy neked milyen szar. Tudod, mi a te bajod? Hogy nincs eleg bajod, az. Majd ha teljesen padlon leszel, felebred benned az eletoszton, es elkezdesz vegre kuzdeni (vagy nem, de ha nem, ugy is jo). Ahelyett, hogy a hibat keresned kivul es belul, a MEGOLDASRA kene koncentralni, nem gondolod? Olyan nincs, hogy nincs megoldas. Tudod, hanyan vagyunk, akik vegeztunk nemszeretem-munkakat, sot, olyanokat is, amire reszben az egeszsegunk is rament? Mert muszaj volt, mert volt ez, vagy volt az ehen dogles. En sem szeretek emberekkel dolgozni, es megis megtettem osszeszoritott foggal, tobb mint 10 even at - es ezek voltak a jobbik munkak. Ne csinaljunk problemat olyan dolgokbol, amik nem azok.

75. Evawitch (válaszként erre: 73. - 02db590b2c)
2011. dec. 8. 22:36
Járok edzőterembe már egy éve, nyáron bicajjal jártam dolgozni meg mindenhova. Gondolkodtam itthoni valamiken, horgolás, gyöngyözés, hasonlók. Magamnak megcsinálnám, ha meg tudnám tanulni, de csak magamnak tudnám csinálni, mert a mai világban senki nem értékeli a horgolt terítőket. Ruházati suliba jártam, a varrás és tervezés nem ment, azért hagytam ott. Se kézügyességem, se fantáziám. Ilyeneken gondolkodom minden nap, mit csináljak, aminek értelme van. A monoton hétköznapok nem nekem valók.
74. 07c4794583 (válaszként erre: 70. - 02db590b2c)
2011. dec. 8. 22:34

"Ha sajat bevallasod szerint szinte mindenhez hulye vagy,akkor megis mit varsz? "


Hát ennél nem tudtam volna szebben mondani...


mégis mit vársz az indított topikjaidtól?


Beleragadtál a múltban tapicskolós, engem-senki-nem-szeretes értéktelen-vagyokos cumóba. Mindenre van egy válaszod: "én úgyis sz.r vagyok ehhez."


ha működik, vagy elértél valamit vele, szóljál, egyébként csak azt mondanám: facepalm :)

73. 02db590b2c (válaszként erre: 71. - Evawitch)
2011. dec. 8. 22:25

Akkor ne legyel hulye!Valtoztass!Tanulj!

Valamihez biztos van.Nem hiszem el,hogy semmihez sincs!

Tanulj nyelveket,olvass onfejleszto vagy pszichologiai jellegu konyveket,tanulj meg fozni,fess,rajzolj,agyagozz csak ugy a magad kedvere!Vagy ird ki magadbol versek vagy novvelak formajaban a vilagfajdalmadat!Jarj el tornazni,kosarazni,kezizni,bicajozni,vagy futni.Tok mindegy csak talalj ki valamit amivel egy kicsit levezethetned a feszultsegedet.


Vagy mittudomen,tervezz ruhakat,cipoket,konyvboritokat,nyiss egy internetes aruhazat,kisallatkereskedest,konyvesboltot,bizsustturkalot... ezer lehetoseg van csak gondolkozni kell rajta.

Azt meg,hogy mi erdekel,azt csak te tudhatod.

72. Evawitch (válaszként erre: 66. - Michelle.r)
2011. dec. 8. 22:21

az a larousse vagy mi, azt hittem, hogy valami szerepjátékos hülyeség, de ez valami kajalexikon vagy mi. Nem szeretek enni, nem nézek ilyet. :D

A mindentudás egyeteme az egy előadás az ufókról? Régebben csak olvastam róluk, de én inkább tényleg maradok a dráma jellegű filmeknél. :) A titkot viszont láttam, de nagyon erőltetett az egész. :)

71. Evawitch (válaszként erre: 70. - 02db590b2c)
2011. dec. 8. 22:16
Utálok hülyének lenni, de tényleg nincs érzékem a leírottakhoz! :(
70. 02db590b2c (válaszként erre: 68. - Evawitch)
2011. dec. 8. 22:14

Ha sajat bevallasod szerint szinte mindenhez hulye vagy,akkor megis mit varsz?

Orulj,hogy egyaltalan van munkad!

69. Evawitch (válaszként erre: 66. - Michelle.r)
2011. dec. 8. 22:14

Mi az a mindentudás egyeteme? Most hallom először. A másik izét se tudom, mi az:D Néha az odaát sorozatot nézem, vagy filmet töltök le, mostanában drámákat. Olvasni elkezdtem egy könyvet, aminek a címe A járatlan út.

Nem nézem le őket, ki mondta? Ha normális az illető, nem érdekel, mit vesz fel, meg amúgy sem.

68. Evawitch (válaszként erre: 64. - 07c4794583)
2011. dec. 8. 22:09

Nem tartom sokra magam! Ki a ló.. írta ezt?!

Egy gyári sz.r munkát, ami nem szalagmunka, hanem aprólékos, nem tudok normálisan megtanulni, mert nincs kézügyességem. Aki 1 éve van ott, az is jobban tudja már most, mint én 4 és fél év alatt...

Pénzügyi dolgokat, számolásokat nem tudom megtanulni, jártam suliba, nem ment ez a része. Fodrász és műkörmös szakhoz meg nem vagyok elég nyugodt...

Egyedül a helyesírásom volt mindig is jó.

Testi hibáról meg annyit, hogy ebben a világban nincs még csigolyabeültetés és nagyon feltűnő a bajom, nem csak kis gerincferdülésem van vagy lúdtalpas vagyok...

67. 02db590b2c (válaszként erre: 62. - Evawitch)
2011. dec. 8. 22:08

Az elet dontesek sorozata.Es igen neha hozunk rossz donteseket,amiknek kesobb valallni kell a kovetkezmenyeit.Errol szol az elet.

Jajj,Istenem!Sokan eltunk mar egyutt idiotakkal.Nezz csak szet itt a hoxan!Es akkor mi van?Neha megesik.Ettol mar az egesz eleted el van b.va?Tanulj belole,szurd le a tanulsagot,hogy a jovoben jobban tudj tarsat valasztani.Ennyi!


Munkaban meg gondold vegig,hogy mi az erdeklodesi korod!Mihez ertesz ha csak egy kicsit is,es azt fejleszd!Olyat tanulj amit szeretsz is,ami erdekel,mert az csokkentheti az eletutalatodat is,ha olyat dolgozol,amit szeretsz.

66. michelle.r (válaszként erre: 55. - Evawitch)
2011. dec. 8. 22:08

Miért kell lenézni azokat az embereket, akik a valóvilágot nézik? Vagy farmerban járnak? ugye nem gondolod, hogy te különb vagy náluk, csak mert esténként a LaRousse-t olvasod és a Mindenudás Egyetemét nézed? Mert gondolom minimum ezt teszed. :DD

Neked tényleg nem lesz könnyű életed ;)

65. 02db590b2c (válaszként erre: 62. - Evawitch)
2011. dec. 8. 22:01

Abban,hogy belatod a hibaidat,nem a martirkodos onostorozas a lenyeg,hanem az hogy tudd mi a gyenged,a gyenge pontod,hogy a kesobbiekben azon erositeni tudj.Ez csak neked jo,ha belatod es merlegelsz,nem nekem.


Mit tegyel?Eloszor is rendet a fejedben!Ez komoly.


Az oldokles meg egyeb hulyesegek...hat na,azert ne olj meg masokat,mert te nem talalod a vilagban a helyed(csak hogy ne irjak semmi csunyat).

2011. dec. 8. 22:00

Igazából térjél már magadhoz!


Tudsz könyvelni? Nem. Ismered a jogszabyályokat? Nem. Értesz az informatikához? Nem. Tudsz kamiont vezetni, hajat vágni, cementet keverni, szifont szerelni? Nem. Mit tudsz? Szerintem semmit. Szótalnul mosogatni meg salátalevelet vagdosni egy 12 éves kislány is tud. Mire tartod olyan sokra magad? Mitől vagy te olyan értékes munkaerő a világnak? Na?


Akkor meg hogy jönnek az igényeid, hogy családi ház, meg macskák? Hol élsz, de tényleg?


Elgondolkoztál már, mivel tudnád magad értékessé tenni? Mert eléggé ideje volna. (Leszámítva a picsogást, hogy én családi házat meg kisállatokat akarok, mert az nekem jó).


Röhej!

63. Evawitch (válaszként erre: 59. - 07c4794583)
2011. dec. 8. 21:59
Nem én vagyok az olvasó, de szoktam olvasni. nem magamról pattogtam, nem én vagyok a világon egyedül a munkahelyen. Egy munkatársamról írtam... Ő normálisabb, mint én, teljesen mások vagyunk, nem gyagyás meg semmi, mégis leszólják, mert életvidám és néha szereti a különlegességet...
2011. dec. 8. 21:57

Egy nyomorék vagyok és én vagyok a hibás mindenért, ami ér engem!!!!!!! Tetszik nektek?! Elb.am az életem azzal, hogy összeköltöztem egy idiótával és többé nem volt igazi otthonom. Igaz, hogy ez is az én hibám. Itt sz.om a f.zt, és nap mint nap gondolkodom, hogy mit csináljak. Próbálom pozitívan nézni a világot, hogy önálló vagyok, senki nem szól bele, mit tegyek, stb.

Szeretnék tanulni dolgokat, nem vagyok pénzéhes k.ög.... De! Aki nem jön ki az emberekkel, nem bír kommunikálni velük és nincs kézügyessége, nem tudom, mit tehetne. Nem hülyeségből gondolkodom, mit csináljak.

Egyáltalán nem azt mondtam, hogy járna nekem ház, hanem azt, hogy szeretnék!!!

Nekem igazából semmi nem jár, tele vagyok bűnnel... Nem hazudok, nem szokásom, nem védem magam, mert bűnös vagyok mindenben, utálattal tudok csak végigmenni az utcán és ez nem valami kislányos rinya, hanem sokszor ölnék is... Orvos nem segít, hiába mondják, hogy igen.

61. 02db590b2c (válaszként erre: 48. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:54

Ezt sem ertem.Most is emberek kozt dolgozol,legalabbis lentebb azt irtad.

Alkalmazkodni meg mindenhol kell.

Vagy hogy gondolod?Te utalsz mindenkit,agressziv vagy befordult stb,de teged mindenki mindenhol szeressen es fogadjon el olyannak amilyen vagy?


En a forumozasodnak se latom sok ertelmet,mert meg az epito jellegu kritikat sem fogadod meg.

60. Hello Titti (válaszként erre: 59. - 07c4794583)
2011. dec. 8. 21:53
itt senki nem kajálja be amit mond :)))
59. 07c4794583 (válaszként erre: 55. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:51
hát bocsi de nem pont annak a típusnak tűnsz, aki azért nem jön ki a műszaktársaival, mert ők a valóvilágot nézik, te meg közben a jungiánus filozófiáról olvasol otthon... miközben többre lennél hivatott, de a világ nem ért meg.. ezt azért nem én vagyok az egyetlen, aki nem kajálja meg :)
58. 31c1daa9fa (válaszként erre: 55. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:50
Te nézed le őket, nem zavar?
57. 31c1daa9fa (válaszként erre: 55. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:49
Rajta, állj neki! :))
56. 31c1daa9fa (válaszként erre: 53. - 02db590b2c)
2011. dec. 8. 21:47
Ennyi.
55. Evawitch (válaszként erre: 47. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 8. 21:47

Nem az a bajom, hogy gyárban dolgoznak,hanem az, hogy, kinézik azt, aki nem olyan, mint ők, nem a valóvilágot nézi, hanem pl. olvasnak vagy fel mernek öltözni csinosan és nem egyszerű farmerban járnak 40 évesen. Élik a megszokott dolgaikat és szerintük az a helyes. Nem mind ilyen,csak az, aki már régóta ott dolgozik és bezombult.

Úgyhogy ne szólj be ilyen bunkón, mert én is tudok ilyen lenni, de még rosszabb is, mint te!!

54. 07c4794583 (válaszként erre: 48. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:46

hát tudod a klasszikus bebukós vagy, akit csak az érdekel, hogy mivel lehet többet keresni


épp ezért sose keres még csak normálisan se (mert állandóan el van foglalva a mások fizetésével)


gondoltál arra, hogy ne mindent ilyen iszonyú anyagiasan nézzél? hanem például hogy miben fejlődhetnél?



őszintén szólva nincs ellenszenvesebb az ilyen pénzre iszonyúan kiéhezett, eközben 0 tudást, szaktudást, kedvességet, értelmet felmutatni képes típusnál :s de azt mindig tudja, mások mennyit keresnek meg neki milyen ház járna.. blöe.

53. 02db590b2c (válaszként erre: 43. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:46

Sok hsz-t olvastam mar toled.Es szinte mindegyikben masokat hibaztatsz,vagy a korulmenyeket,hogy azert olyan az eleted,mert mas elrontotta...Ez nem igaz!Ez a te eleted!Csak te tudod elrontani vagy helyre hozni.Amig ezt nem latod be,addig eselyed sincs egy normalis eletre.Se Mo-on se kulfoldon.

Te vagy a sajat boldogsagod kulcsa.Valaszthatsz,hogy egy eleten at ilyen akarsz e maradni,es nyavajogni mindig mindenen,vagy egyszer vegre szembe nezel a dolgokkal es teszel is azert,hogy jobb legyen az eleted!


Ne masoktol vard a megoldast!Tegyel erte!

52. 31c1daa9fa (válaszként erre: 48. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:45
Ja, és aha tudtam változtatni a születési hibámon. Beilleszkedtem közétek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook