Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » X faktor 2011 legjobb Tarány Tamás, Kocsis Tibor, Baricz Gergő, Muri Enikő fórum

X faktor 2011 legjobb Tarány Tamás, Kocsis Tibor, Baricz Gergő, Muri Enikő (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
X-faktor 2011

2011. dec. 8. 16:43

HAJRÁ Kocsis Tibor

Csillagjegy: Szűz


Magasság: 184 cm


Hobbi: mozi, utazás, új helyek felfedezése


Kedvenc szín: kék


Kedvenc étel: rántott sajt


Kedvenc film: Amerikai szépség, Moulin Rouge, Hatodik érzék, Alien-filmek


Kedvenc előadó: Robbie Williams, Michael Bublé, Madonna


Végzettség/eredeti szakma, pillanatnyi foglalkozás, iskola: Kommunikáció-művelődésszervező szak, főiskolai diploma. jelenlegi foglalkozás: sorsolási menedzser, Szerencsejáték Zrt.


Amit mindenképp szeretném, ha megtudnának rólam: Régóta foglalkozom énekléssel, és a kudarcok ellenére soha nem hagytam ott a színpadot. Szeretném is, ha minden ember számára azt az üzenetet adhatnám át, hogy az álmainkat soha nem szabad feladni!


Eddigi tapasztalataim a zenével…(fellépések, iskolák, hangszerismeret): Évekig jártam tanárhoz hangképzésre, az évek alatt több zenekar énekeseként léptem fel, és tanultam zongorázni is gyerekkoromban.


A legszebb pillanat az életemben az volt, amikor…: Az egyik legszebb pillanat a 28. születésnapom volt, amit egy gyönyörű helyen tölthettem el, a legfelemelőbb és leghihetetlenebb pillanat pedig az volt, amikor ráeszméltem, hogy az X-Faktor legjobb 24 énekese között lehetek, és ezt nem is a döntés pillanatában fogtam fel, hanem másnap reggel fogmosás közben :) de összességében az X-Faktornak már most sok szép pillanatot köszönhetek, amiket felsorolni is nehéz lenne.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook