Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik epiláló tépi ki elsőre a szőrt (gyökerestül) és nem tépegeti többször? fórum

Melyik epiláló tépi ki elsőre a szőrt (gyökerestül) és nem tépegeti többször? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 11. 21:24
skill epil nagyon drága változat huszonezer...pl.Braun kegyetlen....ül jó
17. SzánI. (válaszként erre: 14. - Abigél)
2011. dec. 11. 20:32

Ohh, kerámiafejes Philipset vettem magamnak karácsonyra, aminek szélesebb a feje, mint a többié. Kipróbáltam a masszírozó fejjel.

Teljesen olyan volt, mintha borotváltam volna.


Egyáltalán nem fájt. Pedig kényes vagyok.

És a pénztárcám is könnyebben érzi magát. :D Szép ára van, az biztos.

2011. dec. 8. 16:09

Na,megvan,nekem ez volt:

[link]

15. Miss Angel (válaszként erre: 11. - SzánI.)
2011. dec. 8. 16:03
Szerintem bármelyik jó.Kihúzza a kisebb szálakat is mindegyik.Nekem a sima satinelle volt ami kitelt 5 ezer ft-ból és tökéletesen elégedett voltam vele.
2011. dec. 8. 15:40

Egyet értek az előttem szólókkal, a Philips tényleg jó. Nekem is Satinelle Ice van:

[link]


Amúgy szerintem mind jó azok közül, amiket belinkeltél. Ebben a kerámiafejben lehet valami, mert lehet, hogy tényleg jobban szed tőle... Vagy csak már megszoktam... :-D Csak azt kell eldöntened, hogy milyen egyéb funkciókat tudjon (pl.: borotva, vékony fej, stb.)

Az is igaz, hogy zuhany után könnyebben kijön a szőrszál.

A Remingtont viszont nem ajánlom. Nagyon hamar elkopik a csipesze, és aztán már csak tépi a szőrt...

13. Dolores007 (válaszként erre: 12. - Mkriszti81)
2011. dec. 8. 15:33

Lehet, hogy ugyanolyanod van, mint nekem.

Én is mindig szigorúan fürdés után epilálok, akkor nem szakad el a szőrszál, könnyen kijön a felpuhult bőrből.

2011. dec. 8. 15:29

nekem philips satinelle van, a típust nem tudom, elég régi, de nagyon jó, elsőre kihúzza


egy tipp: ha előtte fürdesz, felázik a bőr, akkor könnyebben kijön a szőrszál (persze a lábad legyen teljesen száraz, csak a bőröd lesz puhább)

11. SzánI. (válaszként erre: 7. - Miss Angel)
2011. dec. 8. 15:26

És a Philipsek közül melyiket?


[link]


Az egyikhez azt írják, hogy kifejezetten első használók számára. Ez most mit jelent szerinted?

Azt, hogy esetleg a kisebb szálakat nem húzza ki?

10. globus (válaszként erre: 6. - SzánI.)
2011. dec. 8. 15:26
Pontosan tudom, hogy mire gondolsz :)
9. globus (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2011. dec. 8. 15:25

Nagyban függ attól, hogy milyen a szőrszál minősége.

Én a kozmetikus gyantás tépkedését untam meg, és váltottam epilálóra - nem tökéletes, szintén tépked és sokáig tart, de legalább ingyen van.

8. Dolores007 (válaszként erre: 6. - SzánI.)
2011. dec. 8. 15:23

Nem a fogalmazásoddal volt gondom. :)

Nincs nagy tapasztalatom epilátorokkal, de ha vmelyik tépegeti, az repül a kukába.

Nekem egy száz éves Philips Satinelle HP6427-em van. A motor már nem a legerősebb benne, a masszírozó rész sem megy már (mert szétszedtem, hogy megnézzem a motort... :D)

Nem tudom, hogy van-e még ilyen jó epilátor, amíg nem tudok biztosat, addig ragasztkodom ehhez a veteránhoz. :)

Sajnos már nem kapható. :(

7. Miss Angel (válaszként erre: 5. - SzánI.)
2011. dec. 8. 15:18
Értelek.akkor én inkább a philipset ajánlom,nem muszáj a legdrágábbat venned,jók,egy fokkal jobban szerettem,mint a mostani braun epilátoromat.
6. SzánI. (válaszként erre: 4. - Dolores007)
2011. dec. 8. 15:17
Hát arra gondoltam, hogy többször meghúzkodja, mire kitépi. Bocsi kicsit béna lett a fogalmazás. :D
5. SzánI. (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2011. dec. 8. 15:16

Csak venni szeretnék magamnak egy gépet, és mások tapasztalata érdekelne, hogy melyek a jobbak, vagy rosszabbak.


:D

4. Dolores007 (válaszként erre: 1. - SzánI.)
2011. dec. 8. 15:15
Tépegeti?? :O
2011. dec. 8. 15:15

Szeretnék venni egy tuti jó epilálót

ami nem huzkodja meg a szőrt többször mire kitépi. És az sem baj, ha esetleg gyökerestül úgy kiszedi, hogy ritkán kell epilálni.


TUD VALAKI ILYEN JÓ EPILÁLÓT?

2011. dec. 8. 15:14

Nekem volt régen philips,7 évig bírta,aztán braunt vettem,miután az tönkrement,de mind2 eltávolítja gyökerestül a szőrt.Szóval nem értem a problémát,jól alkalmazod?

Mindig a ször növekedési irányának ellentétesen haladj,ne kapkodj,szép lassan,h minden szálat eltávolitson.....

2011. dec. 8. 15:11
Melyik epiláló tépi ki elsőre a szőrt (gyökerestül), és nem tépegeti többször?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook