Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A hüvelyváladék vagy a hőmérséklet mutatja pontosabban a peteérés idejét? fórum

A hüvelyváladék vagy a hőmérséklet mutatja pontosabban a peteérés idejét? (tudásbázis kérdés)


17. Petra025 (válaszként erre: 14. - Céda)
2011. dec. 20. 22:20

Bocsi, hogy csak most....

Nyák jelentkezett reggel, este összebújtunk a párommal, plusz rá két napra. És sikerrel jártunk:-))

16. Jaina
2011. dec. 20. 09:10
Szerintem a hőmérőzés pontosabb, mint a nyák figyelése, legalábbis nekem ez vált be. A nyák figyelésével sokra nem mentem. Amúgy nekem a ciklus 26. napján fogant a picúr, tehát kb akkor amikor másnak már szinte meg is jön.
2011. dec. 8. 19:11
sisis
14. Céda (válaszként erre: 13. - Petra025)
2011. dec. 8. 18:47
És ha van ez a nyák, akkor ehhez képest hogyan érdemes időzíteni az együttléteket ? Már amikor jelentkezik a nyák, akkor teherbe lehet esni, vagy csak az azt követő napokon ? Ilyenkor minden nap, vagy csak másnaponta érdemes együtt lenni ?
13. Petra025 (válaszként erre: 12. - Céda)
2011. dec. 8. 14:25
Nekünk egy év 4 hónap után költözött be a baba pocakomban, én már az elején nagyon figyeltem a dolgokat, túl vagyok a hőmérőzésen, az ovu tesztezésen, de ez a nyák olyan amit észre lehet venni, ha nem is használsz semmit:-)))
12. Céda (válaszként erre: 10. - Petra025)
2011. dec. 8. 14:12
Legközelebb majd odafigyelek, hogy akármikoris jelentkezik ez a tojcsics nyák, akkor és legalább másnap együtt legyünk a párommal ... De ez a hőmérős módszer is hasznos, most már látom, mikor ugrik meg a hőmérsékletem, meg hogy mire kell figyelni. 1,5 év után azért nem árt figyelni a jeleket...
11. Céda (válaszként erre: 7. - Scluk)
2011. dec. 8. 14:10
A lányommal anno 2 héten belül teherbe estem! Nem is néztem mikor van peteérés, utólag kiderült, kb. akkor volt, amikor szinte már meg kellett volna hogy jöjjön!!! (ami teljesen ellentmond a logikának, miszerint a 14.nap környékén szokott lenni) A második baba majd másfél éve várat magára! Eddig nem foglalkoztam különösebben a dologgal, az orvosom tanácsára most kezdtem el a hőmérőzést.
10. Petra025 (válaszként erre: 2. - Céda)
2011. dec. 8. 14:08

Szia!

Én most legutóbb nem hőmérőztem, semmi, csak a tojcsics nyákra hagyatkoztam, az a ciklus 9. napján jelent meg nálam, így az nap együtt voltunk a párommal, majd rá két nappal is a 11. napon. És sikerrel jártunk. A tojcsis nyák nem hiába van, azért van, mert annak a segítésével tudnak a kiskatonák eljutni a megfelelő helyre, ha meg már ott vannak, akkor akár 48-72 óráig is eléldegélnek, és várnak az érett petesejtre. Szóval simán lehet hogy sikerrel jártatok:-)))

Szorítok neked:-))

2011. dec. 8. 14:07

Nekem több napig volt tojcsis nyákom!soha nem hőmérőztem csak a nyákot figyeltem!

De ahogy már írták ne görcsölj csak legyetek együtt!

Nekünk a 3.hónapban össze is jött a baba!

Ma már a 27.hetet tapossuk!!!:))


Sok sikert Nektek!!!:)

8. Céda (válaszként erre: 6. - Cepheus)
2011. dec. 8. 14:07
Igen, nagyon kár! De az a hüvelyváladék "csak" a 9. napon volt, én meg azt hittem majd valamikor a 14.-környékén lesz a nagy nap! Mivel kezdődtek a munkanapok és mindketten hulla fáradtan értünk haza a munkából, nem erőltettük...sajna lemaradtunk, azt hiszem :-( Bár egy kicsit azérg bízom az "ösztöneimben", akkor annyira kívános voltam, a 9.-napon, biztos nem véletlenül!
2011. dec. 8. 14:05
Próbálkozhatsz LH teszttel, az is kimutatja a peteérést. De akkor van igazán sok esély, ha a mensi elmúlásától minden másnap együtt vagytok. Nekünk ez vált be :)
6. Cepheus (válaszként erre: 2. - Céda)
2011. dec. 8. 14:01
Teherbe eshettél, van, hogy csak lépcsősen megy fel a hő, és a spermiumok is eléldegélnek egy darabig a petére várva. Kár azért, hogy 3 napot kihagytatok.
2011. dec. 8. 14:01
Csak enged el magad, és ne ezen görcsölj! Hamarabb teherbe fogsz esni....
2011. dec. 8. 13:59
a nődokim szerint egyik sem! röhejes, nem?
2011. dec. 8. 13:58
A hő utólag jelez.
2. Céda (válaszként erre: 1. - Céda)
2011. dec. 8. 13:58
04.én volt az a tipikus tojásfehérje szerű váladékozás, ami azt mondják, a peteérés egyik jele. Ekkor együtt voltam a párommal. 5-6-7-én egyáltalán nem voltunk együtt, 8-án reggel a hőmérőző jelentősen magasabb hőmérsékletet mutatott, mint az előző napokon. Vajon lemaradtam a megfelelő pillanatról ? Az orvosom azt mondta, általában a 14.napon van a peteérés, nekem viszont 8-a a 13. nap, azt gondoltam, ma vagy holnap kell majd akciózni, viszont a hőmérsékletem már ekkora megugrott, azaz ezek szerint a peteérés már megvolt...De ha most volt, akkor miért kb. 4 nappal korábban volt az a tipikus váladékozás ? (akkor nagyon kívánós is voltam) Vajon melyiknek higgyek ? Szerintetek teherbe eshettem ?
2011. dec. 8. 13:51
A hüvelyváladék, vagy a hőmérséklet mutatja pontosabban a peteérés idejét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook