Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vesebetegség.... fórum

Vesebetegség.... (beszélgetős fórum)


27. labi (válaszként erre: 26. - Galsiz)
2019. nov. 21. 22:34
26. galsiz
2019. nov. 21. 10:52
Tudtok olyan természetgyógyászt vagy valami más tudományban jártas embert aki el tudná tüntetni a veséimből a cisztákat?
25. skomaster (válaszként erre: 22. - Szabinka03)
2015. márc. 17. 20:37
ezen természetgyógyász nem tud segíteni, de meg tud szabadítani titeket sok pénztől!
24. Szabinka03 (válaszként erre: 23. - 7d5797ce0c)
2013. ápr. 19. 16:43
Koszonom szépen, nagyon aranyos vagy! :)
23. 7d5797ce0c (válaszként erre: 18. - Szabinka03)
2013. ápr. 19. 15:06
ilyen pici babánál szerintem még beindulhat.még most fejlődik a szervezete,még bármi előfordulhat.nem szabad feladni!:)
2013. ápr. 18. 11:39
Tudnátok ajánlani nagyon jó természetgyoyászt, aki a vesével is foglalkozik meg cisztákkal???
2013. ápr. 17. 22:25
Mi Dublinban élunk, eddig ide jártunk, de szombaton repulunk haza és otthon is akarok majd vizsgálatokat csináltatni. ( Miskolcon)
2013. ápr. 17. 21:21
Megkérdezhetem hova jártok és kihez?
2013. ápr. 17. 21:20
Most 15 hónapos. Nem voltunk természetgyógyásznál, bár ajánlották nekünk is. Nekünk egyértelműen mondták, hogy ki kell venni a bal vesét, mert 10% körül volt a működése. De jobb is, mert fényképen néztük és nagyon csúnya volt. A másik szerencsére magától helyre jött. Amit kivettek az nálunk is tele volt cisztával.
18. Szabinka03 (válaszként erre: 17. - 7d5797ce0c)
2013. ápr. 17. 20:58

Pont ez az, hogy senkinél nincs ilyen. Legalábbis nem tudunk róla. Mondjuk ha nem kellett volna visszamenni a placentámat ellenorizni, akkor most azt hinném, hogy semmi baja nincs, mert akkor kozolték, h nincs minden rendben.

Olyanról nem hallottál véletlenul, h amelyik vese nem mukodik az mégis beindult rendesen? Mármint nekunk mondták, h beindulhat, de csak kis mértékben ami semmit nem fog jelenteni. En valahol ebben reménykedek, h hátha torténik valami csoda.

2013. ápr. 17. 19:23
minden rendben lesz,hidd el.én pl anyukámtól örököltem.nálatok volt valaki ilyen problémával?
16. Szabinka03 (válaszként erre: 15. - 7d5797ce0c)
2013. ápr. 17. 19:21
Szerintem neki sem akarják elkotni a vezetékeket. Ha nem okoz semmi problémát nem baj, csak a vizelet visszafolyása na meg a ciszták aggasztanak nagyon. Meg persze az, hogy az egyik vese egyáltalán nem mukodik.
15. 7d5797ce0c (válaszként erre: 11. - Szabinka03)
2013. ápr. 17. 09:51
nekem működik,de gyerekkoromban a plusz vezetékeket el akarták kötni,de hiába voltam annyiszor kórházban,nem jöttek rá,hogy melyik a jó,így nem bántották.különböző vizsgálat volt,pl. vesetöltés...most már 39 évesen nem is engedném.nem lesz vele különösképp semmi baj!
14. Szabinka03 (válaszként erre: 12. - Lulucita)
2013. ápr. 16. 22:40
Megkérdezhetem, hogy o most mennyi idos? Ti voltatok természetgyógyásznál? Nekunk sokan ajánlották. Vagy valamiféle kezelésen? Ne haragudj a sok kérdésért...
13. Szabinka03 (válaszként erre: 12. - Lulucita)
2013. ápr. 16. 22:21

Ugy látom sokan kuzdunk" sajnos ezzel. En annyira megijedtem, hogy elveszítem a kisfiúnkat, hogy napokat sírtam. Azt olvastam, hogy egy vesével is lehet teljes életet élni, viszont neki a másik veséje sem 100%osan mukodik, azt meg nem is tudom, hogy mukodhet-e majd teljesen, vagy ami már nem mukodik az úgy marad.

Hogy van a kisfiatok?

2013. ápr. 16. 21:48

Szia!


Nekem a kisfiamnak hónapos korában kivették az egyik veséjét, mert nem működött és tele volt cisztákkal. A másikon is volt tágulata, de úgy néz ki az visszahúzódott. Úgyhogy mi most egy vesével élünk.

11. Szabinka03 (válaszként erre: 10. - 7d5797ce0c)
2013. ápr. 16. 21:35

Koszonom a választ! Nekunk is mindkét oldalon van a dupla rendszer.

Neked sem mukodik az egyik veséd?

Ha ilyeneket hallok mindig ott van bennem, hogy csak nem lesz semmi gond velunk sem. :)

10. 7d5797ce0c (válaszként erre: 9. - Szabinka03)
2013. ápr. 16. 18:22
Szia!én is így születtem,de nekem mindkét oldalon dupla rendszerem van.volt vesekövem is,de eltünt.most kettő ciszta van az egyik oldalon.az orvos azt mondta,hogy nem kell vele foglalkozni.gyerekkoromba "csak" annyi hátrányom volt,hogy könnyen felfáztam,tehátnagyon vigyáznom kellett magamra.szerencsére egyik gyerekem sem örökölte tőlem.viszont sokszor voltam vele kórházba anno!
2013. ápr. 16. 18:10
Sziasztok! Szeretnék egy-ket tanácsot illetve információt kérni, hátha tud valaki segíteni, otletet adni. A terhességem végefelé kozolték, hogy hidronefrózist vettek észre a babámnál, de nem kell aggódnom, mert ez nagyon gyakori és mihelyst megszuletik a baba, el is múlik vagy picivel késobb kinovi. Tegnap toltotte a 3ik hónapot a babánk, a múlthéten voltunk izotópos vizsgálaton, ahol kiderult, hogy az egyik vese egyáltalán nem mukodik, a másik kb 75%osan mukodik. Valószínuleg azért nem mukodik az egyik, mert annyi ciszta van benne. Sajnos ciszta van a húgyhólyagban is. Ráadásul duplexe is van, vagyis dupla rendszer,egy helyett ketto "vezeték". Az orvos azt mondta, hogy egy vesével is lehet teljes életet élni, de én nagyon aggódok, mert ugye az sem tokéletes. Antibiotikumot szed. Már azon gondolkodok, h természetgyógyászhoz is elviszem, hátha segít. Nagyon aggódunk és szeretném ha megosztanátok tapasztalataitokat, ha van a hidronefrózissal. Elore is koszonom.
2013. jan. 20. 20:02

Sziasztok

Vesebeteg vagyok 2004-től visszatérő húgyúti problémám szokott lenni.

Azt kérdezném,hogy valaki szedi és milyen az uro waxum kapszula szedése?

Véleményt és tapasztalatokat várom


Üdv

Kingicsek

2011. dec. 8. 21:48

én elmennék egy nefrológushoz!


a házidokik nem értenek ehhez


(családban van vesebeteg, neki is az egyik veséje jóval kisebb...az állt le hamarabb. Aztán követte a másik, most transzplantra vár....)


szóval vizsgáltasd ki magad!!

6. Venezuela (válaszként erre: 5. - Erusss)
2011. dec. 8. 18:20

Hát akkor nem tudom...:(

De az nem jó,hogy minden rendben aztán még mindig fáj

2011. dec. 8. 13:33
Jah és ha fekszem, a panaszok elmúlnak....csak ha mozgok, akkpr van baj......vesekövem nincs...gyulladás nem volt a vizeletben..
4. Erusss (válaszként erre: 3. - Venezuela)
2011. dec. 8. 13:32
Nem kaptam rá semmit, csak ultrahangon voltam, de a háziorvos azt mondta h nem baj h az egyik kisebb, másik nagyobb....de akkor miért fáj 3 hete egyfolytában????
2011. dec. 8. 13:05
Nekem vesemedence gyulladásom volt,és iszonyatosan tud fájni!!Kaptál rá valami gyógyszert?
2011. dec. 8. 13:04
hat..nekem egy hete volt egy eros vese gorcsom..es azota fajdogalok mindenhol...sokat jarok a wc re meg ilyenek...es elegge faj..
2011. dec. 8. 12:57
Már 3 hete fáj mindkét vesém...megállapították, hogy az egyik jóval nagyobb, mint a másik...azt mondták, lehet születéstől fogva ilyen, de a vesepanaszokat a besűrűsödött epe okozza...volt már valakinek hasonló fájdalma???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook