Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ne másoknak éljünk! fórum

Ne másoknak éljünk! (beszélgetős fórum)


1 2
2008. ápr. 24. 21:56
MAGUNKNAK ÉLÜNK, ÉS A CSALÁDUNKNAK!
59. 0c97fbb607 (válaszként erre: 57. - 200a1d39d3)
2008. márc. 11. 07:58
...és az téged érdekel?:)))
2008. febr. 26. 18:05
Hanem a mának!
2008. febr. 26. 15:45
Hát...ezt annyira nem lehet teljesíteni,szerintem..legfeljebb csak előtérbe helyezzük magunkat mindenki másnál,és akkor meg megkapjuk,hogy önzők vagyunk,mert nem vettünk tekintetbe senkit...
56. 0c97fbb607 (válaszként erre: 45. - Fényvándor)
2008. febr. 25. 20:14

Nem kell választanom,mert itt is megteremthető mindez,amit te paradicsomi létnek nevezel,csak épp össze kell hangolni a való élettel,ami már nehezebb dió.

Annyi információ,rezgés,inger áramlik manapság egy ember felé,hogy szinte képtelenség nem ebben a világban élni,hisz folyton bárhová néz az ember,egy reklám ,egy plakát figyelmeztet,hogy a pénz korát éljük....meg az erőszakét is ,sajnos.

De ,hogy ez rossz ,vagy épp jó,mert kezdünk elérkezni a végkifejletig,amikor is egyre többen jönnek rá az élet lényegére,azt nem tudhatom.

De emberek vagyunk és erről azért nem árt elfelejtkezni néha,ha túl akarunk szárnyalni a földi mivoltunkon:)))

2008. febr. 25. 20:00
Sajnos vannak dolgok, szokások, szabályok, amiknek meg kell felelnünk. Lenne is haddelhadd ha ki mernénk törni, el mernénk mondani szabadon a gondolatainkat. Jobb elkerülni a megbotránkozást.
54. rózsa45 (válaszként erre: 7. - Spinneli)
2008. jan. 12. 22:08
Szerintem sem létezik, hiszen a fogantatásunk pillanában is mások akaratát teljesítjük. Születésünk után szüleink akarata szerint élünk. De tovább menvén amikor serdülünk akkor is az élet elvárásainak akarunk megfelelni. Később a párválasztások idején a nagy "Ő" nek próbálunk megtetszeni. Család alapítás után a párunknak és gyermekeinknek próbálunk megfeleő biztonságot teremteni. A lehanyatló korban pedig nem akarunk magunk után egy űrt hagyni. Összegezve mindent egoisták is lehetünk, ugyanis másoknak való megfelelésben önmagunknak is örömöt okozunk. Nekem ez a véleményem.
53. Livia38 (válaszként erre: 51. - Fényvándor)
2008. jan. 11. 21:20

Ezek olyan szép gondolatok, ha ezt tesszük mi magunk is akkor már jó uton haladunk a világ megsegitésén!!!! : )))

Csak az a kérdés, találunk-e meghalgatást.

Szerinted érdemes? - valahogy az az érzésem kevesen vagyunk még itt.

2008. jan. 11. 21:07
bocsi sok az ismétlés
51. fényvándor (válaszként erre: 50. - Livia38)
2008. jan. 11. 21:06
Amit most is teszünk az is egy apró lépés,meg kellene ismertetni a valodi igaszságokkal az embereket,feléleszteni a vágyat az akaratot hogy ők akarjanak tenni valamit.Tiszta szándéku embereket összefogni keresni.Elsőként magunkba egyesíteni az erőt és sugározni az emberek felé..
50. Livia38 (válaszként erre: 49. - Fényvándor)
2008. jan. 11. 20:59
Osztom a véleményed, Te mit javasolnál az embereknek, hogy tehetnék jobbá a világot???
49. fényvándor (válaszként erre: 48. - Livia38)
2008. jan. 11. 20:56
Ezek mind együtt járnak és,igazad van csak feltettem egy kérdést.Én is hasónlóan gondolom,csak kiváncsi vagyok mások véleményére is.Azt még hoozzá tenném hogy ez a világ jelenleg inkább a pusztulás felé tart.Sok jószándéku,hasonló érzékenységű,lényere lenne szügség hogy megállíthatsuk a romlottságot..
48. Livia38 (válaszként erre: 47. - Fényvándor)
2008. jan. 11. 20:50

Ne haragudj, de ez nekem még mindig, igy is tul egyszerü. Èn érezni akarom az életet a maga pozitiv és negativ érzéssein keresztül. Ha mindig heppi lenne az élet, akkor már nem is lenne miért élni......... : ))


A válaszom az, hogy én az életet választanán itt a földön, még akkor is, ha itt ez sokkal de sokkal nehezebb. : )

47. fényvándor (válaszként erre: 46. - Livia38)
2008. jan. 11. 20:30
Szia ugy értettem hogy az emberek mit várnak a paradicsomi létről,ha egyszer beköszöntene lehet hogy fel sem tünne.Attól függetlenül megadodna a lehetőséged hogy közben fejlödj,hogy a világegyetem más pontján is képes legyél arra hogy "világokat" építs és javíts,tehát nem teljesen lennél passzív.Érted?Mert nem csak ez a világ ami "gyógyításra" szorul
46. Livia38 (válaszként erre: 45. - Fényvándor)
2008. jan. 11. 20:18

Szia Fényvándor!


Bevallom nekem mind kettö tul egyszerünek tunnik. Nem hiszem, hogy a paradicsomban jól érezném magam ebben a pillanatban. Ès nem azért mert az ott tul egyszerü és nincs semmi huho,- nem, azért nem. Mert ez igy tulegyszerü lenne nekem.

Szerintem mi emberek a fájdalnaink és a kemény munka által tudunk fejlödni. Ha egyszerüen csak a paradicsomi életet válsztanánk itt a földön, mi lenne az ami inspirálna bennünket, hogy tanuljunk és fejlödjunk???

Azt, hogy fák és állatok nyelvén beszélhetnék az már jobban érdekel vagy az hogy a gondolataimmal teremthetnék - bár szerintem az amugy is teszem

Szerintem az embernek nem kell szégyenelnie amilye van. Ha azt tisztességes uton és tudásával szerezte, akkor ebben nem találok kivetni valot.

A másik pedig az, hogy ma már mindenért meg kell dolgozni, mert nem adnak ingyen semmit.

2008. jan. 11. 19:54
Ma az jutott eszembe hogy a világ olyan mint a drog,reklámok,villogó fények,információk végtelen áramlása,a pénz utáni hajsza ami a tudatodat mérgezi.Mi történne akkor ha pillanatok alatt megváltozna,és megjelenne az Úristen és azt mondaná:elveszek mindent ami a mai világ az ,cserébe tiéd lehet a Paradicsom,ami bár sokkal egyszerűbb,szegényesebb,de boldogságban élhetsz,nem lesznek javaid csak az amit megtermelsz,érteni fogsz fák és állatok nyelven,gondolataiddal teremthesz.Vagy választhatod,azt a világot is ahol,lehetsz milliomos,lehet kacsalábon forgo palotád,autód nőd,de ezekért minden életedbe keményen meg kell dolgoznod,másra nem lesz időd.Te mit választanál?
2007. dec. 28. 21:11
Jelen lenni a jelenben,ezt meg kell tanulni...
2007. dec. 23. 16:10
A szeretetet ne felejtsétek el a hétköznapokon sem.Boldog Karcsonyt!
42. Livia38 (válaszként erre: 41. - Fényvándor)
2007. dec. 14. 20:51
Van kedved csevegni? : )
41. fényvándor (válaszként erre: 39. - Livia38)
2007. dec. 14. 20:49
Köszi az üzit mostanában kevesebb dolog jutott eszembe,de ha minden jól alakul hetente egy két alkalommal írok, vagy ahogy jön.Alakul a topikom,örömömre szolgál hogy olvassák véleményeimet remélem tudok újat mondani:))
2007. dec. 14. 20:43
(Bocsi elírtam)Mindenki tegye azt ami boldoggá teszi!Ha valaki jól érzi magát a családjában,az ugy helyes.Ne külsö világnak éljünk,forduljunk el mindentől ,ami azt hivatott ránk eröltetni hogy vannak dolgok amik nélkül nem élhetünk teljes életet.
2007. dec. 14. 20:33
Szia Fényvádor! régen nem halottunk egy másról mi van veled? Szépen alakul a toppikod. Gratulálok!
2007. dec. 14. 20:30
N
37. caravell (válaszként erre: 36. - 01c8755c79)
2007. dec. 14. 09:28

Megnéztem, nagyon kedves,aranyos :)

Minden piszkálódás nélkül jegyzem csak meg,hogy azt derült ki belőle,hogy szereted a családod és különösen a gyerekeid. De a miérteket csak Te tudod. Az életünk mozgatórugói gyakran önmagunk előtt sem ismertek, bizonyos dolgokat jó mélyre elásunk.

Kedves dolog ez a "babázás", mindig sokra becsültem,akiknek van valami plussz az életükben!

36. 01c8755c79 (válaszként erre: 27. - Caravell)
2007. dec. 14. 08:48
Küldök neked priviben egy honlapcímet, hogy eldönthesd, hogy mellllllllyik is lehet! ;) Azt írta a szabályzat, hogy ide nem lehet felírni.
35. 0c97fbb607 (válaszként erre: 33. - 01c8755c79)
2007. dec. 14. 08:47
Valószínű.Ausztriában kezdte ,de a szél hozzánk fújja:))
34. 0c97fbb607 (válaszként erre: 27. - Caravell)
2007. dec. 14. 08:47
Nagyon igazad van.Ha nem belűlről fakad,akkor csak valamiért teszi meg az ember ezeket a dolgokat.(kötelességtudat,muszályból,megfelelni vágyásból),de így abszolúl nem fogja boldoggá tenni az amit csinál.Aztán jöhet majd a "mit meg nem tettem értetek és ez a hála?":)))
33. 01c8755c79 (válaszként erre: 31. - 0c97fbb607)
2007. dec. 14. 08:46
Aha, én meg Somogyban... akkor a Dunántúlon havazik... :o)
32. 0c97fbb607 (válaszként erre: 28. - Caravell)
2007. dec. 14. 08:44
Igen,tudom.:)
31. 0c97fbb607 (válaszként erre: 30. - 01c8755c79)
2007. dec. 14. 08:44

Úgy is szép:)))

Sokan nyújtják meg amikor kimondják :millli:)

Zalaegerszeg mellett lakom:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook