Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szobabicikli vásárláskor mire kell odafigyelni? Melyiket érdemes megvenni? fórum

Szobabicikli vásárláskor mire kell odafigyelni? Melyiket érdemes megvenni? (tudásbázis kérdés)


1 2
33. cullinan (válaszként erre: 32. - CsillagTM)
2012. jan. 13. 22:32
Jaj, ne érts félre nagyon aranyos vagy, és köszönöm, hogy megirtad, nem is vonom kétségbe hogy az nem jó, nézegetem, az a baj, azt a tescot láttam, és azt kipróbáltam és az nagyon gagyi volt, akkor már inkább használtan veszek egy jobb minőségüt, de megnézem ezt amit most irtál!
32. CsillagTM (válaszként erre: 31. - Cullinan)
2012. jan. 13. 22:14

[link]


24e, és ez nem vacak, nekünk 2,5 éve megvan. de többször nem írom. nekem 8, h mit veszel, csak segíteni akartam.

31. cullinan (válaszként erre: 30. - CsillagTM)
2012. jan. 13. 21:40

a topshop, tudom, néztem, de ott is az a baj, hogy a husz körüliek nagyon gyenge vackok, a jobbak meg már ott is drágák

nézem a vaterán és az expresz hirdetésekbe!

30. CsillagTM (válaszként erre: 29. - Cullinan)
2012. jan. 13. 21:24
akkor amit én mondtam azt meg se nézed? mert sztem 20e körül van...
29. cullinan (válaszként erre: 28. - Vikianya)
2012. jan. 13. 21:23

Igen tudom, hgy mágnesest kell venni, de abból is az olcsobbak nagyon gagyik, a T-ba volt akcióba 16 eerét, ráültem, hááát szörnyü

Most nézegetem a használtakat, mert 100 ezrem nincs egy jobb ujra

2012. jan. 8. 11:52

Mi végül Domyost vettünk. Kicsi, olcsó és tökéletesen megfelel. Szerencsére nem szobainasnak használjuk, hanem minden reggel este tekerünk a párommal :)

Amikor vettük akkor volt akciója

2012. jan. 8. 09:25
Az a lényeg hogy mágneses legyen és ne szijas!!!
26. Martian (válaszként erre: 24. - Cullinan)
2012. jan. 8. 00:36

sehol


hervisben, dechatlon, vagy más egyéb kimondott sportboltban vegyél, szerintem

25. CsillagTM (válaszként erre: 24. - Cullinan)
2012. jan. 6. 13:25
topshop, csak ott lehet sztem.
24. cullinan (válaszként erre: 23. - CsillagTM)
2012. jan. 6. 11:54

Ok, el is olvastam, te azt a gerinckimélőt irtad, nekem is tetszene, de gondolom az jóval drágább.

A neten hol rendeltétek?

23. CsillagTM (válaszként erre: 22. - Cullinan)
2012. jan. 5. 22:29
én már írtam tippet
22. cullinan (válaszként erre: 5. - CsillagTM)
2012. jan. 5. 10:43

Most készülök venni szobabicajt, egyszerüen nem tudom rávenni magam, hogy eljárjak sportolni, vagy fussak ebben a hidegben, mivel szeretek bicajozni, gondoltam talán igy ráveszem magam az otthoni mozgásra.

Nem tudom milyet vegyek, sok pénzt meg nem szeretnék rászánni, kb 20 ezret.

Azt is hallottam, hogy a háttámlás kicsit fekvős helyzetü több izmot mozgat meg.

A használtcikk oldalon néztem, de ugy láttam, ami jó és drága, az ott is drága, ha gagyibbat veszek, akkor már inkább üzletben, ott garancia is van rá.

Nem tudom, mitévő legyek, segitsetek tanácsot adni, mit érdemes, és tényleg megéri beruházni.?

nem szeretném, ha nekem is szobainasként szolgálna egy idő után,

én egyébként jó időben elég komoly km-et megteszek a szabadban, birom a tekerést, remélem ezen is lenne kitartásom.

2011. dec. 8. 22:03

nálunk nem szabadna hagyni, hogy szobainas legyen belőle, mert párom sokat ül autóban, és fontos, hogy mozogjon.

Mi tuti, hogy használni fogjuk, de csak akkor, ha megfelelő helyen lesz, mert ha használatkor állandóan mozgatni kell, akkor lusták leszünk elővenni :)

20. Csibebaby80 (válaszként erre: 17. - 91d4989ab9)
2011. dec. 8. 15:04
:)
19. CsillagTM (válaszként erre: 18. - Mosolyka1111)
2011. dec. 8. 14:17
jaja!
18. mosolyka1111 (válaszként erre: 15. - CsillagTM)
2011. dec. 8. 07:17
Köszi! Amúgy Te is a neten rendelted meg?
17. 91d4989ab9 (válaszként erre: 13. - Csibebaby80)
2011. dec. 7. 22:24
nekem is itt áll, mikor vettem az eladó figyelmeztetett hogy csak arra kell vigyázni hogy ne legyen belőle szobainas,kiröhögtem hogy ádehogy erre....:D
2011. dec. 7. 22:22

a legfontosabb hogy sok ruha ráférjen:D


most röhögtök de komolyan


a többség szobainasnak használja és annak elég drága

15. CsillagTM (válaszként erre: 10. - Mosolyka1111)
2011. dec. 7. 22:06

szívesen!


remélem, beválik! én még súlyzózni is szoktam mellette :) vagy pici törzsemeléseket :)


amúgy nincs nagy súlya, illetve én simán megemelem. és nálunk a kanapé mellett áll, olyan 0,5*1,5 m-t foglal.

14. mosolyka1111 (válaszként erre: 11. - Csibebaby80)
2011. dec. 7. 21:59

Lehet, hogy ilyen is van:)

Férjem is ezt mondja amúgy:) Én meg úgy érzem, ha lányzóm több hónapja napi szinten csinálja a dögunalom pilatest, ehhez képest a szobabringa már csak jobb lehet. (De azért kíváncsi leszek a kitartására, ez tény:)

Viszont a hely, az egy kicsit gond lesz, biztosan nagy a súlyuk ezeknek, és helyet is foglalnak rendesen. (Külön meg nincs erre szobánk, csak az ő szobájába kerülhet, de hát muszáj az egészsége miatt.)

2011. dec. 7. 21:52

Barátnőm megvette, majd az egyszerre sok biciklizés feltörte a fenekét,és abbahagyta. Ahányszor mentem, mindig ruha volt rajta... :)

Azt mondta, nem kívánja egyetlen porcikája sem a biciklizést...

12. badonyimariaeva (válaszként erre: 11. - Csibebaby80)
2011. dec. 7. 21:49

Ez JÓ!

Nekem nem is kéne!

2011. dec. 7. 21:47
Szerintem a szobabicikli vásárláskor arra kell figyelni, hogy ha már nem használja az ember,akkora felülete legyen, hogy a rá dobált ruhák ne gyűrődjenek :)
10. mosolyka1111 (válaszként erre: 8. - CsillagTM)
2011. dec. 7. 21:42

Köszi-köszi!

Csupa jókat írtál, voltaképpen ezek lettek volna a kérdéseim, amiket már megválaszoltál.

Arra voltam kíváncsi, hogy vajon mennyire hatékony, de ha a feneket és a hasizmot jobban meg is dolgoztatja a póz miatt, akkor ez jó:)

Nyikorgás is oké, majd a férjem megolajozza neki.

Szóval akkor jó ez a póz, nekem csak ez volt a bajom (bár bevallom, még nem ültem semmilyen szobabringán).

Akkor meg is rendeljük a lányzónak, és köszi még egyszer!

2011. dec. 7. 21:38

Nekem volt biciklim lecseréltem ellipszis trénerre, nem bántam meg.

A biciklizés és futás egyvelege, és mivel állni kell az egész testet megmozgatja.

8. CsillagTM (válaszként erre: 6. - Mosolyka1111)
2011. dec. 7. 21:17

hát mi érdekel? baromira kényelmes, ami fontos szempont, ha sok ideig tekersz. a póz lehet, h szokatlan, de nem terheli a hátat, a gerincet, viszont jobban dolgoztatja a feneket, plusz a hasizmot is...sztem nagyon klassz!


méri a km-t (az aznapit és az összeset), a kcalt, a sebességet, a pulzust.


nekem egy probléma fordult elő vele: kb. egy év után kicsit nyikorogni kezdett, de férjem beolajozta, és teljesen megjavult :)

2011. dec. 7. 21:16
Nekem GS-Golden Sport van. Mágnesfékes, 8 sebesség fokozatra lehet beállítani,méri a sebességet, a megtett utat,az eltelt időt, az összes megtett utat, az elégetett kalóriát és a pulzust, lehet állítani az ülés magasságát is. Igaz, nem most vettem, néhány éve már megvan, de ma is azt mondom, nagyon jó döntés volt.:)
6. mosolyka1111 (válaszként erre: 5. - CsillagTM)
2011. dec. 7. 21:08

Írjál róla légyszi. A lányom ilyet szeretne, háttámlásat, karácsonyra megkapja (amúgy is megkapná, mert naponta kell tornáznia valamit IR miatt).

Én néztem ezt a bringát, engem, mint laikust az zavar, hogy olyan fura pózban teker rajta az ember. Vagy nem? Szóval nem úgy, ahogy bringázna eredetileg.

Ő amúgy nem fájós hátú, csak kényelmes a drágám, ezért szeretne háttámlásat.

5. CsillagTM (válaszként erre: 1. - Vikianya)
2011. dec. 7. 20:35
nekem streamline magnetic van, háttámlás. fájós hátúaknak tuti...
4. Vikianya (válaszként erre: 3. - Csutkamano)
2011. dec. 7. 20:09
leírnád nekem légyszives priviben, hogy ez melyik?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook