Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már ilyen nálatok? Létezik olyan, hogy kb 8 hetes terhesen nem látszik a petezsák? fórum

Volt már ilyen nálatok? Létezik olyan, hogy kb 8 hetes terhesen nem látszik a petezsák? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
278. BenKír (válaszként erre: 259. - A9b70dd3f6)
2013. júl. 19. 09:13
A hideg futkos rajta, ahogy elolvastam az írásodat. Nagyon megható. Álmomban nem gondoltam volna, hogy ilyen előfordulhat a mai orvostudomány szerint. Nagyon jó egészséget, sok örömet a két kicsihez!
277. temmp
2013. máj. 15. 21:34
Rég hallottunk felőletek. Mi újság, hogy vannak a lassan négy hónapos babák?
276. temmp (válaszként erre: 275. - Kistigriss)
2013. márc. 6. 16:55

Hamar elment ám, és azóta mgé jobban szalad az idő. Tegnap volt másfél éves :)


Nyihi, a hírek mellé új babaképeket is várunk ám a két gyönyörűségről :)

275. Kistigriss (válaszként erre: 274. - Temmp)
2013. márc. 6. 13:53
Húha, az nagyon sok idő...De gondolom most már nem az elmúlt időre gondolsz, hanem a boldogságra, hogy ott van veled:)
274. temmp (válaszként erre: 273. - Kistigriss)
2013. márc. 6. 13:40
Ne add fel, hozzánk is csak 11 év után jött a 'gólya', de a lényeg, hogy jött.
2013. márc. 6. 12:24
Most olvastam el az egész történetet, hát nagyon meghatódtam:) Gratulálok Nyihi:) Ilyen csodálatos történetet már rég olvastam! És gratulálok még kisdoca neked is, a babához! Istenem, de jó lenne mindezt az örömet átélni mindenkinek, akiknek még nincs babája...Mi lassan 3 éve várjuk....
2013. márc. 2. 14:44
hogy vannak az ikrek???
271. a9b70dd3f6 (válaszként erre: 270. - 3f5c7e70e6)
2013. febr. 8. 12:48
nagyon szépen köszönjük, nagyon boldogok vagyunk. :)
2013. febr. 8. 12:36

Drága Nyihi!!! Hatalmas öleléssel grtaulálok nektek!

Ez egy csoda, úgyahogy van, egy csoda! Már nézem is a képeket és köszönöm! Köszönöm, hogy ha csak ilyen módon is, de részese lehettem a csodádnak!

És nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

2013. febr. 8. 12:05
Azért nem szenzáció, még mostanában is kb 200 nőböl 4 nem tud a második babáról, főként ez a tulsújosokra vonatkozik. Én 145 kg-mal szültem, 125-tel kezdtem a terhességet, szóval háj is van, volt rendesen, ami esetleg eltakarta.
2013. febr. 8. 11:50

Nagyon cukik!!!



És soha senki nem látta hogy ketten vannak? 4D-n sem!!! Habár a petezsákot sem látták nálad anno!!!

Jajj ez világszenzáció!!! Épp most meséltem el a történeted itt a férjemnek meg a haverjának és könnybe lábadt a szemem...

2013. febr. 8. 11:41
Tettem fel képet a két gyerekről. :) A család szerint nem sok különbség van a két gyerek között, mint ahogy fogalmaznak, még jó, hogy az egyik kukis :) Persze én látom, hogy Bendi kicsit pufókabb Rékánál, de Réka gőzerővel halad, hogy utolérje.
2013. febr. 8. 11:11
Igen, igyekszem feltenni képet róluk hamarosan. :)
2013. febr. 8. 11:10

Köszönöm Lányok!

Igen megkaptam életem legszebb két csodáját. És olyan szépek, és jó babák, keveset sírnak,ha éhesek csak akkor dünnyögnek, ha éhesek, vagy tele a pelus, és képzeljétek, nagyon toleránsak egymásra, kivárják szépen a sorukat. :)

264. marcsika77 (válaszként erre: 259. - A9b70dd3f6)
2013. febr. 8. 10:44
Teszel majd fel képeket a picikről?
263. marcsika77 (válaszként erre: 259. - A9b70dd3f6)
2013. febr. 8. 10:32

Nyihi nagy gratula!!! Meg áll az eszem! Szivhangot sem hallotak kettőt?


Nagyon régen volt egy barátom aki mostmár elmúlt 40 éves, abban az időben még tényleg meglepi volt hogy ikrek születnek, de... Megszületett ő, anyukája nagyon rosszul volt, átszállitották egy másik város kórházába rá 2 napra egy másik kisfia született. Szóval azt mondját tulajdonképpen ők nem is ikrek...


Üdv nektek, veled csoda történt!!!

262. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 259. - A9b70dd3f6)
2013. febr. 8. 07:17
Hát csajszi! Azt hittem behalok, mikor olvastam, hogy ismét nyomni kell! Ez mekkora egy csoda! Gratuálok, nagyn ügyesek voltatok! Sok boldogságot!!!!
261. Hbarbara82 (válaszként erre: 259. - A9b70dd3f6)
2013. febr. 8. 06:12
Szia! Most olvastam az egész történetet, megkönnyeztem... Gratulálok! Minden jót, egészséget, és egy életen át tartó boldogságot kívánok. Hasonló képpen jártam én is... Elvesztettem a Babám 2006. Jan. 31.-én, DE 2007. Febr. 5.-én megszületett a gyönyörű nagylányom, aztán másfél évvel később a Hugica! :) Itt alszanak most mellettem, nincs is a Családnál nagyobb kincs! :)
260. temmp (válaszként erre: 259. - A9b70dd3f6)
2013. febr. 8. 01:54

Ez a leg csodalatosabb szuletestortenet amit valaha olvastam. nem vagyok erzelgos, de a kisfiad visszaterese nagyon megerintett

Legyen boldog es hosszu eletuk ezen a vilagon!

Szivbol gratulalok es legyen sok orometek a kis Csodakban!

2013. febr. 8. 01:08

Sziasztok lányok!

Egy pár szót az utóbbi napokból. 2013 január 31-ét írunk. Már semmi sem esik jól, sem állás, sem ülés, sem alvás. Mondjuk 2 percenként jártam wc-re :) De egyszer éjjel elaludtam, és álmodtam. Gyönyörűt álmodtam. Láttam a kisfiamat, a kisfiamat, aki közel 1 évvel ezelőtt el ment tőlem. Azt mondta idézem, ( soha nem fogom elfelejteni ) "Anya hamarosan találkozunk, mert sokat sírtál értem, fájt, hogy nem vagyok veled, de én nem hagytalak el, csak időt adtam... időt, hogy boldog légy, és felkészülj." ekkor távolodott, de még annyit hallottam, hogy lesz egy meglepetésem. És felébredtem. Amikor felébredtem, sírtam, nagyon sírtam, a férjem azt hitte valami nagy baj történt, kérdezte miért sírok, én csak annyit tudtam mondtam neki, azért, mert nagyon boldog vagyok. Ezután már egyáltalán nem féltem a szüléstől,telt a nap, főztem, pihentem,pisiltem, majd megint pihentem, és alig vártam, hogy a karjaimban tarthassam a babámat, az én elvesztett kislányomat. Azért amikor volt időm gondolkodtam. amikor a babám meghalt, az orvosok határozottan azt mondták, hogy kislány volt, és nekem ugye kisfiú jelent meg. És mi lehet a meglepi... Gyorsan elhessegettem a dolgot, mert közben éreztem egy hatalmas fájást, ez már este 9 órakor volt. Előtte való napokban már voltak jósló fájásaim, ez is olyan volt, csak sokkal fájdalmasabb, mélyebb, erősebb.na gondoltam ismét egy jósló fájás, nem törődtem vele, lefeküdtem pihenni. Amikor felébredtem tócsa volt alattam. Hirtelen arra gondoltam, hogy túl mélyen aludtam, és nem vettem észre, hogy pisilnem kell és biztos bepisiltem. De amikor felálltam, hogy ki menjek a wc-re, és lefürödjek, na akkor elöntött az áldás, és akkor már tudtam, hogy ez bizony nem pisi. :) Gyorsan felébresztettem a férjem, lezuhiztam, és már indultunk is a kórházba. Akkor kezdődtek az iszonyatos fájdalmak, nagyon fájt, és ahogy tudtam mérni a kocsiból, a hirtelen jött fájdalom 2 percesre váltott, és éreztem a tágulást, fájt a szemérem csontomnál, fájt a derekamnál, fájt mindenhol. Mondtam is a férjemnek, hogy nagyon siessen, mert a 2 perces fájások szülésre utalnak, és nem szeretnék autóban szülni. Beértünk a kórházba, az orvosom már várt. Megvizsgált, és elkezdett mindenki kapkodni. Kérdem az orvost, hogy meddig kell még kibírni azt az iszonyatos fájdalmat? Erre ő, asszonyom ön nagyon szerencsés. Mondom neki, köszönöm, ezt én is tudom, de jelenleg csak a fájdalmat érzem. Mondja a doki, hogy várhatóan 1-1,5 óra múlva meg lesz a baba, és azért vagyok szerencsés, mert más első szüléses kismama általában 16-20 órát is vajúdhat szülés előtt. Alig hogy e szavakat kimondta, mondtam a dokinak, hogy most leszállok, mert wc-re kell mennem. Azt mondja a doki, hogy innen már sehova. De mondom neki, hogy ha nem enged innen le, akkor én bizony ide fogok kakálni, mert már nem bírom vissza tartani sokáig. Erre megszólal a doki, hogy akkor megvizsgálom, megvizsgált, az ágyat szét is kapták, és azt mondta a szülésznő, hogy akkor anyuka, ha érzi a következő kakis ingert nyomhat, teljes erőből, úgy mint ha tényleg székelnie kellene. Na én aztán nyomtam nagyon erősen. Mindenki nagyon dícsért. 1 fájás alatt 3x is tudtam jó nagyokat nyomni, így 2 fájásból már kint is volt a baba feje. Még egy nyomás, és kicsúszott az én drága pici fiacskám, 2013.02.01-én 00:35-kor, 2800 gram-mal, 49cm-rel. Kicsit kicsinyeltem a súlyát, mert az orvosok azt mondták óriás babám lesz. Alig telt el néhány perc, mondom az orvosomnak, hogy megint nyomnom kell. Mondja, ez a méhlepény lesz. Odanéz, és elvörösödik, kitágul a szeme. Szól a szülésznőnek, hogy hozzanak még egy szettet. Mire ezt kimondta, mondom, hogy nagyon nyomnom kell, megszólal a doki, hogy látom a fejét. Mondom mi van??? Asszonyom, önnek lesz még egy babája, csak legyen olyan ügyes mint az előbb és hamar túl leszünk rajta. A szülésznő sokat segített, vigyázott, nem kértem gát védelmet, de azt mondták, hogy ha nem muszáj nem vágnak. Szóval nyomtam még 3-at és megszületett az én kis meglepetésem. 2600 g és 45 cm. Ebben a pillanatban rájöttem mi lehet a meglepi. Annyi vizsgálaton, uh-on, 4D-s uh-on voltunk,nst, ctg, és senki nem mondta, és nem is tudta, hogy 2 babám lesz. Abban a pillanatban nagyon, de nagyon boldog voltam. Bendegúz, és Réka nagyon aranyos gyönyörű gyerekek, könnyű szülésem volt, ez, és a két gyerek kárpótol minden rosszért, hisz tavaly februárjában, amikor elvesztettem a babám, nem is gondoltam volna, hogy egy év elteltével ilyen boldog lehetek, végre igazán anya! Hát ennyi az én sztorim nagy vonalakban. :)

2013. jan. 7. 17:06
Persze, beszámolok a dolgokról. :)
257. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 256. - A9b70dd3f6)
2013. jan. 6. 21:16

Istenem!! Hogy ezt milyen jó olvasni!! :) Nagyon örülök neked!

Megosztod majd velünk az élményt és a történteket? Lécci!!!


Ölellek! És vigyázz magatokra!

2013. jan. 6. 20:45

Sziasztok!

Köszönjük, velünk minden rendbe van, már csak 5 hét van szülésig, már alig várom,hogy dédelgethessem a babámat.

2012. dec. 8. 08:07
igen, igen. Jöhetnél újra beszámolni!!! :)
254. temmp
2012. dec. 8. 01:35
Eltelt egy hónap, hogy vagytok? :)
253. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 250. - A9b70dd3f6)
2012. nov. 7. 08:22
Jó hallani, hogy minden oké! Gratula!
252. marcsika77 (válaszként erre: 250. - A9b70dd3f6)
2012. nov. 7. 08:09
Gratulálok, sok boldogságot kivánok nektek!!!
251. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 250. - A9b70dd3f6)
2012. nov. 7. 07:11
Éljen!!!!Hurrá!
2012. nov. 6. 23:22
Sziasztok lányok, minden rendben van a terhességemmel, a babám és én is kicsattanunk az egészségtől, boldogabb már csak akkor leszek, ha a kezemben tartom a kisfiamat, akit Noelnek fogunk hívni.
249. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 247. - A9b70dd3f6)
2012. szept. 30. 08:49

Így van, még ráértek vásárolni!

Nagyon örülök neked, aztán gyere majd tényleg!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook