Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Diákmunka - mik a tapasztalataid?

Kategória: Összes fórumtéma » Egyéb témák » Minden más

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. Ammesz2011-02-05 16:19
Én is úgy voltam, hogy szinte mindenhova bementem, és megkérdeztem, van-e valami diákmunka. És hasonló munkákat kaptam.
Hostesskedés, kérdőívezés szakadó esőben, megfázva ugy h nem érdekli a főnököt, ha nincs ember kint az eső miatt, te kérdezd meg őket...:D
Kamu irodai munkák.. Telefonos munka, ami szinte nem is fizetett..hála ajutaléknak:D

És még lehetne ezt sorolni.
Most pénztáros vagyok, ez eddig a elgnormálisabb hely. Viszont naponta idegroncs vagyok. A nagy felelősség miatt kapom az oltásokat. És többet dolgozok lassan mint egy ottani állandós, és alig kapok fizut:D

Sebaj, legalább van valami:) sulit nem birom mellette folytatni, így halasztok. Próbálom felszedni magam szeptemberre egy kis pénzel, hogy meg tudjak élni.. de hát minimálbért se keresem meg, és ablit kell fizetnem, 0 szülői segítséggel.
Nehéz, nehéz.
A diákmunka arra pont elég, hogy legyen zsebpénzed, meg hogy ha kell vmi könyv a suliba v jegyzet v akármi, azt meg tudd venni. de megélni belőle nem lehet:P
Majd lesz jobb XD

9. 1986Anita2011-02-01 17:58
Én 4 éve csinálom ugyanazt a melót, a telek.mnál vagyok operátor... Hát nem fizetnek agyon, de suli mellett nem olyan rossz...

8. Ammesz2011-02-01 17:50
New.Edition teljesen emgértelek.. Én is jártam pár szövetkezethez.. és szar volt ....

7. new.edition2009-07-09 01:59
tapasztalatok:
muisz: recepciosnak jelentkeztem, csaj felhivott, hogy jo leszek, majd meg 2-szer, hogy biztos tudom-e vallalni, mondtam igen, lemondtam a tobbi munkat emiatt, amire meg jelentkeztem, erre 2 nappal indulas elott telefonal, hogy ja bocs, megsem lesz jo. persze mar nyar volt, egesz nyaron nem talaltam aztan munkat
adminisztracios munka: 3 nap/het, csavo felhiv, mondom raerek ennyit, vegul meggyozott, hogy nem erek ra ennyit. mondom ok.
universitas: kozbejott valami, szabadnapot akartam kerni, de sehogysem lehetett elerni a csajt, aki a beosztast csinalja. egesz nap ki volt kapcsolva a teloja, irodaban sem tudtak hol van. vegul kuldtem neki egy smst, hogy nem tudok menni, keressen valakit helyettem.
eudiakok: csaj 50 forinttal kevesebb orabert utalt, mint ami a szerzodesben volt. szoltam neki, utalta a kulonbozetet. ugyano kb 3szor eljatszotta, hogy nem mukodik a fax, nem kapta meg a jeleneti ivemet. ahaaa... venni kene talan egy masikat akkor.
telefonos munka: adossagbehajtas, de nem kell megijedni. ja nem. csak nekunk kellett hallgatni az anyazo etnikumot meg birosaggal fenyegetni oket, hogy fizessenek. alom diakmunka.
jobland: hostess strandon, volt vmi megbeszeles 60 embert bezsufoltak egy bazi meleg terembe allva, dumaltak fel orat, majd a vegen fel kellett iratkozni egy lapra, hogy mikor hova tudsz menni, es mondta, hogy mindenkit feltesz egy levelezo listara, ott tudjuk megbeszelni a beosztast. nem volt semmi kivalasztas, ezt mind a 60 embernek mondta. na azota is varom, hogy feltegyen (2 honapja.)
oszettett irodai munkanak hirdetett zepteres agymosast mar meg sem emlitem.
faxa. mar 20 evesen elegem van az eletbol.

6. Franc222008-11-13 10:38
Én nagyon becsülöm azokat a diákokat, akik dolgoznak az iskola mellett, akik segítenek a szüleiknek anyagilag, akik félre tesznek. Én is ugyan ilyen voltam.

5. mazsolaxxx2007-12-08 16:03
70 ezer, bocsi

4. mazsolaxxx2007-12-08 16:03
Sziasztok!

En tavaly nyáron a campleaders-el voltam kint dolgozni az usa-ban! Nagyon nagyon jo volt, es ami nem elhanyagolhato nagyon olcso. is...
Kezdetben feltem kicsit, hogy kb 70ft-bol hogyan tudnak kivinni egy nyarra...de mukodik:)
Egytaborban dolgozatam a konyhan...volt hogy napi 10orat, a vegen 4et...nem volt keves, de tobb sem mint anno az egyik a gyorsettermeben...

A masodik heten mar a melo mellekses volt, 21 nemzet fiataljai dolgoztak ott ...es mar csak az ismerekdesrol bulirol szolt inkabb...

A taborban szabadidimben megcsinaltam a buvarvizsgat es utanna lementunk floridba burvakodni...
felejtehetetlen elmeny volt...:)

Szoval ha te is felsookatatsban tanulsz (ez sajna kell hozza), akkor hajra menj ki te is...tuti nem banod meg...en vissza is megyek iden...ja es ingyen,mert mindent a tabor fizet:) kell ennéle tobb???

3. Panami2007-12-01 09:35
Az biztos, hogy most nehezeb, de hátha ilyenkor jobban is lehet keresni.
Azt hiszem megpróbálkozom valami karácsonyi forgatagos melóval. Próba cseresznye :)
(válasz HeckGina 2. hozzászólására)

2. HeckGina2007-11-30 17:47
Szia!
Én három évig dolgoztam, mint diák, Szombathelyen. Én nagyon szerettem csinálni, bár szerintem nem most kellene elkezdened. Ilyenkor a legnagyobb a hajtás. Sok a hülye ember. De végül is, ki lehet bírni!

1. Panami2007-11-30 17:22
Sziasztok! Én most gondolkodom, hogy karácsony előtt jó lenne valami meló. Ha valakinek van tapsztalata a diákmunkákkal, akkor azoknak megköszönném, ha leírnák a véleményüket.