Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Microsoft Outlook fórum

Microsoft Outlook (beszélgetős fórum)

3. ozike0501 (válaszként erre: 2. - 4327a8e017)
2011. dec. 7. 14:48
Közben erre felé sétált a rendszergazda és "elkaptam". Lejelszavazta, így minden indításkor kéri a jelszót. Jó, hogy megcsinálta, mert elegem volt már abból, hogy kutakodik a leveleim között...
2. 4327a8e017 (válaszként erre: 1. - Ozike0501)
2011. dec. 7. 13:33
Mielőtt felállnál a géptől, kapcsold ki a programot. Tudtommal nem lehet lejelszavazni a programot, legfeljebb azt tudod megcsinálni, h a program minden elindításakor te adod meg az emailhez tartozó jelszót, de a már letöltött levelek így is láthatóak maradnak.
2011. dec. 7. 13:28

Sziasztok!


Munkahelyemen ezt a levelező rendszert használjuk. Mindenkinek van saját gépe, amin bekapcsolás után autómatikusan bejeletkezik a megfelelő felhasználói adatokkal a rendszer.

Központi, telefonos helyen ülök, így mindig kell itt lennie valakinek, aki fel tudja venni a telefont. Ha elmegyek ebédelni, akkor az egyik kolléganőm ül a helyemre. Többször észrevettem, hogy elolvassa a leveleimet (ebben a rendszerben nem nehéz észrevenni, hogy melyik az elolvasott levél). Megkértem, hogy ne tegye, de hárítja a dolgot. Mivel van közte olyan levél is, amihez semmi köze sincs, nem tudok mit csinálni. Vagyis talán egy valamit! Lehet olyat csinálni szerintetek, hogy a rendszergazda segítségével a bejövő e-mail-ek olvashatóságát jelszóhoz kössem? Vagy ha nem is az összeset, csak bizonyos felhasználóktól érkezetteket???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook