Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egészségügyi intézmények állapota! fórum

Egészségügyi intézmények állapota! (beszélgetős fórum)


2011. febr. 16. 18:42
a kórházakról nem is szólva
2008. ápr. 6. 18:32
Néhol szörnyű állapotok uralkodnak.
2008. febr. 16. 21:03
néhol nincs toalet papir
2008. jan. 15. 16:00
Képzeljétek,minő meglepetés ért,az Sztk-ban volt viz a Wc-ben.Sőt még a mosdó is ki lett cserélve.Le voltam döbbenve.
2007. dec. 1. 07:14

Sziasztok!!

Ez föképpen a szakrendelőkre igaz és a felnött ellátásban!!

Én gyermekklinikán dolgozom a SOTE-n és tenyleg suszépek és tiszták a mellékhelységet,és merem állitani hogy a tisztaság is makulátlan ,naponta többször takaritanak!!

Egyépként most is nyomom az igát!!:):):)

2007. dec. 1. 06:33

felénk is ugyanez a helyzet.. táppénzen voltam, már 9 hónapos kismamaként, majd bepisiltem.. de nem vitt rá a lélek, hogy kimenjek a rendelős mellékhelyiségbe.. gusztustalan :/

szerintem sose takarítják

2007. nov. 30. 16:55
Nem tudom ki mennyit jár orvoshoz,én sajnos nagyon sokat.Rendszeresen tapasztalom,hogy van a mellékhelységben mosdó, de nem müködik a csap,már kb 3 hónapja.Az hogy nincs wc papir az már természetes,de hogy a mellékhelységben még mosdó sincs,és ez egy városi szakorvosi rendelő?Azt elfelejtettem hozzá tenni,hogy a wc koedukált!Csak mondom,hogy a XXl,században vagyunk.Nektek mi a tapasztalatotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook