Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Memóriakártya használata fórum

Memóriakártya használata (beszélgetős fórum)

2011. dec. 8. 18:14
Köszi!A telefont még nem raktuk össze,mert karácsonyi ajándék,csak kipróbáltam hogy működik-e.Egy 2 gb-osra gondoltam,arra elég sok zene ráfér,úgyis csak arra használja majd.
5. access (válaszként erre: 3. - Tinamama)
2011. dec. 7. 19:49
SD Micro kártya kell bele, lehet 2 - 4 - 8 vagy 16 GB-ost is kapni. Minél nagyobb a kapacitás a kártyának, annál jobban megéri, az ára kissé eltér, vagyis valamivel drágább. A Kingston márkát javaslom, azok nagyon jó minőségűek és elég sok jótállás is van azokon.
2011. dec. 6. 21:14
Szerintem a leirasaban egeszen biztosan ott van, hogy milyen tipusu memoriakartya kell bele. SD, micro SD, microSDHC, stb.
2011. dec. 6. 20:52
Az Al.iban vettük,te.enor r250 tipusú.Ebbe milyen karit vegyek? Köszi!!
2011. dec. 6. 20:46
Telefontól függ a memória kártya típusa is :) gyakorlatilag ha a megfelelő van vásárolva, akkor azt a telefon felismeri és kezeli, nem kell külön semmit se tenni vele. Az arra is jó ha esetleg fényképek vannak készítve, vagy zene van rá téve. Fénykép készítésénél a mentés helyét először meg kell határozni, azután nincs vele több dolog :)
2011. dec. 6. 20:38
A lányomnak vettünk egy bővíthető memóriájú telót karácsonyra.Ha veszek bele egy új mem.kártyát azt hogyan kell használni először?Mármint ha beleteszem a telefonba,kiírja mit kell tennem,vagy sem?Köszi a válaszokat!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook