Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ételünk a gyógyszerünk fórum

Ételünk a gyógyszerünk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ételünk a gyógyszerünk

2012. jan. 5. 07:33
igy igaz,
10. winny
2009. szept. 1. 11:42

Nagyon örülök a cikkednek!

Ideje lenne egy kicsit a bensőnkkel is törődni:)

Nálam nincs semmi mesterséges a konyhában.Csak fűszerek.

2008. márc. 29. 01:28
Ha tènyleg vàgysz egèszsèges èletmodra, ès az egyensulyra törekszel, hogy minõsègibb èletet èlhess ,megoldàst van rà!A legfontosabb a megelõzès! Döntsd el, hogy gyogyszereken akarsz-e èlni, vagy gyogyszerek nèlkül termèsztesen uton akarsz tenni az egèszsèged èrdekèben.én az utobbit vàlasztottam egy ève.Eszkozok segitsegèvel ha a termèszetet beviszed az otthonodban,a tested az igy kialakitott tökèletes környezetben meggyogyitja sajàt magàt.Igy èlek èn.
8. macimano (válaszként erre: 7. - Angel of darkness)
2008. febr. 13. 13:34
hallottál már a flavonmax magyar termékcsaládról? A barátnőm 39 éves fejfájása helyrejött és a haja sem hullik. Nem öröm?
2007. dec. 29. 23:25
Nekem már igazából nagyon régóta,kb.4-5-6 éve szinte szünet nélkül fáj a fejem és nem tudják megállapítani,hogy miért...kikészít... :((
6. Angel of darkness (válaszként erre: 5. - Zsani26)
2007. dec. 29. 23:24
:(( Igen,nekem sem múlik el semmitől a fájdalom...Quarelin...
2007. dec. 25. 21:50

18 éves koromban hirtelen lettem beteg, addig influenzás sem voltam...ma már Lokren nélkül nem tudok létezni...pedig csak 26 vagyok...egészségesen (próbálok) élni, mégis kell a gyógyszer...

Persze helyes táplálkozással javíthatok a helyzeten, de hiába a helyes étkezés attól nem múlik a baj...(legalább is nálam!!)

2007. dec. 25. 16:55
Igen, van amikor muszáj gyógyszerhez nyúlni, nincs mese, csak ebben is meg kellene talán lelni az egészséges egyensúlyt. Leírva marha könnyű, tudom.
3. Angel of darkness (válaszként erre: 2. - Frissy)
2007. dec. 25. 16:49
Igen,igazad van.De be kell látnunk,a gyógyszer mégiscsak erősebb,mint az egészséges életmód.Mert van,hogy hiába élünk egészségesen(ami a mai világban szinte lehetetlen),mégis vannak betegségeink.Én például nem is tudom mit csinálnék a Quarelin nélkül...
2007. dec. 15. 16:34

Egyetértek azzal, hogy az étel a legfőbb gyógyszer, illetve az életmód.

Nagyon szomorúnak tartom, hogy annyi ember megvezet a gyógyszeripar, és mellékhatásokkal teli - sok esetben mérgeket - szedetnek borsos áron az emberekkel!


Hajrá gyümölcs, zöldség, magok, persze az a legjobb, ha mi termesztjük őket....:)

2007. nov. 30. 13:43
Akármilyen is az életstílusunk, nem nehéz végrehajtani azokat az egyszerű étrendi változtatásokat, melyek egészségünk gyors javulásához vezetnek. Felejtsük el a "könnyen elkészíthető" gyárilag előállított ételek iránti vonzalmunkat, mert testünket sokkal kevésbé kímélik, mivel tápanyagokban szegények, és gyakran tele vannak olyan potenciális összetevőkkel, mint a zsírok, a cukor és a só.

Ugrás a teljes írásra: Ételünk a gyógyszerünk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook