Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Néztem a tv-n egy szabadidőruhát, mit jelent, hogy (magyarországi címre) a szállítási költség n.a.? fórum

Néztem a tv-n egy szabadidőruhát, mit jelent, hogy (magyarországi címre) a szállítási költség n.a.? (tudásbázis kérdés)

2008. jan. 10. 08:30
n.a azt jelenti,hogy nincs adat.Álltalában a mindenkori postai díjszabás szerint szokott lenni a postaköltség...Nem olcsó a posta sem...
2007. nov. 30. 16:37
n.a. = nincs adat
2007. nov. 30. 15:51
A posta.hu-n meg tudod nézni a postai díjszabást.1-1 darab ruhát, ha rendelsz levélként is fel lehet adni, ami 2-3-4-500 ft is lehet, súlytól függően. Utalás, egyes bankoknak pl. OTP van elektronikus számlacsomagja, fix havidíjért, ebben az esetben ingyenes az utalás. A legveszteségesebb a rózsaszíncsekk, arra kell a legtöbbet fizetni pluszba.
2007. nov. 30. 13:41
Ha a bank saját számlájára fizetsz be a pénztárnál készpénzben, akkor nincs díjja. Ha bankszámládról utalod át, akkor díj bankonként változó. Ha postán fizeted be, rózsaszín csekken, számlaszámra, akkor a feladási díj megegyezik a belföldi postaut. díjával. Ebben az esetben a számlatulajdonosnak is kell fizetni, összegtől függően de minimum 150 forintot.
2007. nov. 30. 13:27
Nem egyforma,minden banknál más,/az alap 1-2 száz Ft/és függ az összegtől is.Azt hiszem ha nem neten utalsz,hanem bankban befizetsz számlára,akkor annak nincs díja,de csak pl.OTP-ben OTP-s számlára.A szállítási költség postán normál csomag 730Ft,ha túl nagy akkor 1280Ft.
3. Hoxa
2007. nov. 30. 13:21
Az n.a általában azt jelenti nincs adat.
2007. nov. 30. 13:17

segítsetek légyszike,mert én még kezdő vagyok

meg banki átutalásnálmennyit kell fizetni az átutalásért?

2007. nov. 30. 13:17
Néztem a tv-n egy szabadidőruhát, mit jelent, hogy (magyarországi címre) a szállítási költség n.a.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook