Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jysk bútorok fórum

Jysk bútorok (beszélgetős fórum)


11. Pöttyi (válaszként erre: 10. - Kakukkfű)
2012. jan. 22. 21:47
Igen. Nem ez az első szétszedhető bútorunk és már költöztünka régiekkel nem is egyszer, így a puzzle apának nagyon jól ment. A szekrény illatával se volt gond szinte az egész lakásban jó fa illat terjenget.
10. kakukkfű (válaszként erre: 8. - Pöttyi)
2012. jan. 22. 18:14
Összeszereltétek már? Hogy ment?
2012. jan. 22. 18:13

Nekem egy üveg ajtós szekrényem van tőlük.

Az anyaga nagyon puha, ha valami neki ütődik, egyből behorpad. Az összeszerelés nem volt egyszerű dolog, a párom sokat szenvedett vele, pedig profi barkácsoló! A szekrény kb 2 éven kerszetűl büdös volt, állandóan szellőztettem, és illatosítóval próbáltam meg elnyomni a szagát.

Én biztos, hogy soha többet nem veszek ott bútort, pedig van, ami külsőre tetszik, de a minőség, az egy nagy nulla!

2012. jan. 22. 18:07

Meg van a bútor. Csomagolás közben vettük észre hogy hiányzik egy ajtó és sérült volt az egyik, felhívtam a boltot és még aznap kicserélték. Még ők kértek elnézést a kelemetlenségért.

Lehet hogy bolt válogatja a reklamációt hogy fogadják.

2012. jan. 3. 14:44
Én egy kanapéágyat vásároltam ott,törötten kaptam meg, nem akartak velem foglalkozni, mikor vissza mentem reklamálni a gyártó céghez küldtek tovább, majd miután a gyártó cég közölte,hogy az okozott hiba nem az ő sara,hanem tárolásból keletkezett vissza küdtek a jysk-hez. Ezek után nagy kegyesen felajánlották a kicserélést 1 hónap múlva, de miután a sarkamra álltam már csak 2 nap lett belőle. Érdemes meggondolni a vásárlást.
2011. dec. 6. 06:16

Én úgy 2 éve vettem ott egy szekrényt az előszobába. 3 ajtós (akasztós és polcos, alul fiókkal). Csoda, hogy még áll azaz nem csoda, mert a férjem megerősítette és csak ezért van még egyben.

Soha többet nem vennék ott szekrényt. Vékony anyagból csinálták, így a mérete ellenére közel sem bír el annyi cuccot, ami belefér.


Pannának igaza van:) Inkább valami kirakós játéknak felel meg, mint bútornak.

Az a legkevesebb, hogy össze kell rakni.

2011. dec. 5. 23:08

lego / puzzle

változó minőségűek árral nő a minőség:)

2011. dec. 5. 20:52
Szerintem megfelelőek, bár a legtöbbjüket össze kell szerelni. Nézz azért körül máshol is (Möbelix, RS).
2011. dec. 5. 20:49
Kinek mi a véleménye a Jisk szekrényeiről? Most szeretnénk venni egy szekrényt és érdeklődnék hogy mien minőségűek. Mondjuk a Best bútoraihoz képpest.
2011. dec. 5. 20:47
Fenyő komódunk, éjjeli szekrényünk van, és bevállt.
2011. dec. 5. 20:46
Jysk bútorok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook