Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van olyan dezodor, ami nem fogja be a ruhát? fórum

Van olyan dezodor, ami nem fogja be a ruhát? (tudásbázis kérdés)


22. Hedi13 (válaszként erre: 21. - Vikucka)
2011. dec. 5. 16:02
:)
21. vikucka (válaszként erre: 15. - Hedi13)
2011. dec. 5. 15:58
Én is sokáig nem mertem használni, mert, hogy nedves a hónaljam. Pont ezért reggel várok öt percet és a férjem legnagyobb örömére melltartóban futkozok addig :)
20. MelisUK (válaszként erre: 18. - Hedi13)
2011. dec. 5. 15:50
Büdös én se voltam, csak levedzett a hónom... És a mai napig ugyanez a helyzet áll fenn, ha más dezodort használok. De legalább megvan az ellenszerem! :)
19. 4c30444687 (válaszként erre: 6. - Cf522aef3d)
2011. dec. 5. 15:46

Nekem pont abból a színtelen volt, ami kifakítota pár ruhámat, mintha hipos víz érte volna. Nem az izadság volt, mert ott is folt lett, ahol akkor ért hozzá, amikor felvettem a felsőt frissen zuhanyozva.


Nekem most egy Mum márkájú golyós van. Nem színez, hatákony és én külön szeretem, hogy nincs benne illatanyag.

18. Hedi13 (válaszként erre: 16. - MelisUK)
2011. dec. 5. 15:35
Hála égnek nem vagyok izzadós, de azért kell használnom. Megnézem majd a Vichy-t is.
17. MelisUK (válaszként erre: 15. - Hedi13)
2011. dec. 5. 15:33
Várd is meg, míg megszárad. :) Én is úgy készülök munkába pl, hogy letusolok, majd felöltözök, de fentre csak melltartót veszek, amíg meg nem szárad a hónomon a dezodor. :)
2011. dec. 5. 15:32

Igen. Például a kristálydezodorok, én a DM-ben kapható Baleát használtam és a Vichy fehér kupakos dezodora.

De egyébként ha izzadós vagy, akkor lesz folt a hónodon, akkor az izzadság és a dezodor fogja befogni a hónod vegyítve. Tudom, mert én is izzadós voltam huszon egynehány évig. Rengeget dolgot kipróbáltam, számomra a legjobb a Vichy fehér kupakosa.

Olyan dezodort próbálj meg venni, ami érzékeny bőrűeknek való, aminek nincs szemmi illata, azaz illatmentes.

Az úgymond márkás neves dezodorok 99.9%-ban sz.rok, ha valaki izzadós.

Tudom, hogy a Vichy drága és Mo-on pl csak gyógyszertárban kapható, de nekem nagyon megérte kipróbálni. Én az eBay-ről szoktam megrendelni, egyszerre 4-et, így olcsóbb.

Azokat a ruhákat sajnos ki kell dobni, amik foltosak lettek, semmivel nem tudod kiszedni. Egy idő után még be is keményedik a hónuknál, tapasztalat.

Világ életemben nagyon igényes voltam a tisztálkodásra, mint az otthonom tisztaságára. Mégis izzadtam, nem járhattam bármilyen ruhában. De végre megvan a megoldásom! Remélem neked is segíteni fog, ha nem, akkor neked is végig kell járnod az összes lehetséges dezodort a világon. Sok évbe tellik sajnos...

15. Hedi13 (válaszként erre: 13. - Vikucka)
2011. dec. 5. 15:29

Lehet akkor próbálok egy golyósat, de eddig visszatartott a nedves hónalj érzés. Majd megvárom, míg megszárad. :)

Köszönöm a sok tippet!

2011. dec. 5. 15:26

A dezodor nekem sem vált be, de valaki arra esküszik.

A fekete ruháimat pedig nem fogja meg a G...


Talán függ tőlünk is, hogy kinek milyen a bőre, mennyire erősen izzad és végül, hogy mi alakul ki az izzadtság+deo egyvelegéből. :)

2011. dec. 5. 15:25
Baba - golyós. Én évekig stiftet használtam, a ruháim ocsmányak lettek. amióta áttértem a babára, semmi bajom nincs. Annyi jó tanács, hogy reggel, ha bedeozod magad, akkor várj egy 5 percet, amíg megszárad.
12. Hedi13 (válaszként erre: 9. - Jaina)
2011. dec. 5. 15:21
A spray-nél én azt vettem észre, hogy nem olyan jó a védelme.
2011. dec. 5. 15:19
Hát én 2 napja vettem egy Garnier invisi mineralt, direkt olyan, hogy nem fogja meg a göncömet, de megfogta a feketét. :S
10. csigabaga (válaszként erre: 8. - Hedi13)
2011. dec. 5. 15:17
Én kizárólag golyósat használok, Gar.er márkát, ebből többfélét is. Sosem volt bajom vele.
2011. dec. 5. 15:14
Szerintem a stiftes kiszereléssel van a baj. Én is észrevettem, hogy a stift összefogja a ruhát (és tök nehéz kiszedni belőle), a spray viszont nem.
8. Hedi13 (válaszként erre: 3. - Csigabaga)
2011. dec. 5. 15:11
Lehet, de rendszeresen használom, a védelme is kitűnő, csak befogja a ruhát. Egyébként stiftes kiszerelést használtam idáig.
7. csigabaga (válaszként erre: 5. - Mucmuc987)
2011. dec. 5. 15:10
De itt nem fekete ruhákról van szó, amúgy meg már van arra is egy deo: Ga..er invisimineral
6. cf522aef3d (válaszként erre: 2. - Hedi13)
2011. dec. 5. 15:08

adidas rózsaszín golyós garantáltan jó lesz én is izzadós voltam régen és sokmindent kipróbáltam.

ha nem ez akkor lady speed stick de az is a színtelen...

5. Mucmuc987 (válaszként erre: 3. - Csigabaga)
2011. dec. 5. 15:08
Nekem nagyon sok olyan golyós deóm volt, amitől fehér lett a fekete felsőm. Aztán váltottam és azok nem okoztak ilyen problémát.
2011. dec. 5. 15:05
A DM-ben lehet kapni a Balea saját márkás termékek között olyat (golyós), ami nem fogja be a ruhát. Egyébként meg a gázos dezodorok nem szokták befogni a felsőket. A színtelen golyós deók is jók. A fehér színűek általában befogják.
2011. dec. 5. 15:04
Nem a dezodor fogta be a ruhát, hanem az izzadtság. Tehát valószínű nem volt megfelelő a dezodor védelme. De ha eléggé ismert márkát használtál, akkor talán csak kevés volt, vagy valamikor elfelejtetted használni és akkor fogta be az izzadtság a ruhádat. :(
2011. dec. 5. 15:02
Egy eléggé ismert márkát használok és tönkre tette a ruháimat. A hónalj rész tiszta sárga, elszíneződött, hordani sem lehet őket. Tudnátok ajánlani olyan terméket, ami garantáltan nem fogja be a ruhát?
2011. dec. 5. 15:01
Van olyan dezodor, ami nem fogja be a ruhát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook