Harisnya (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Harisnya

1 2
2012. jan. 31. 10:03

Sok sikert:)

Igazat adok Via_ nak.

Lehet egyszer még hálás leszel a eladónak ☺

2011. dec. 18. 15:37
A cikked jó, de én úgy vélem, hogy kellett neked ez a pofáncsapás, hogy na tessék kövér vagy, itt az ideje, hogy tegyél végre magadért. Rosszul esik, persze hogy rosszul esik, már csak azért is mert az igazság fáj, de látod, önmagadtól eszedbe sem jutott volna komolyan venni a fogyókúrát.
36. Érdekes73 (válaszként erre: 34. - Sand)
2011. dec. 13. 16:45

Valahol megértelek. Kicsit más téma de kereskedelem a közért is. Már lett volna okom kiverni a balhét

ahova legtöbbet járok de nem tettem mert nem tettem. Pedig sokszor rájuk férne ! Úgy vagyok vele hogy hetente többször megyek blokkot átnézem ha elütötték reklamálok és kész de pl a vásárlók könyvébe nem látom értelmét beírni pedig sokszor megérdemelnék . Viszont egy ismeretlen butikba ha

tudod úgy se fogsz többet menni miért ne...Szóval

nem is egészséges ha magadba fojtod a dolgokat.

35. Ami.
2011. dec. 12. 17:17
Pedig ez baj,igenis állj ki magadért.Senki nem szégyeníthet meg,főleg egy butikban.Én nem hagytam volna annyiban,mit képzel magáról.Nem elkullogni kell,nem neked kell meghunyászkodni,ha más bunkó.
34. Sand
2011. dec. 12. 15:59
Ezzel az a baj, hogy én nem vagyok ilyen. Najó, nagyon is értek ahhoz, hogy sunyi módon kicsesszek másokkal ezt nem titkolom, de ha a súlyomról van szó az más tészta. Inkább meg sem hallom, nem fűzök hozzá semmit, elmegyek a dolgok mellett.
33. Ami.
2011. dec. 11. 19:27
Azta,de bunkó,modortalan volt az eladó csaj,én közelebb húztam volna magamhoz,és kicsit belesúgtam volna a fülébe,vagy nem is,hangosan mondtam volna el a véleményem róla,h megalázzam a vevők előtt,ahogy ő is tette velem.Sok üzletbe ezért nem megyek be,mert bunkó az eladó,mikor az a dolga,h kedves,segítőkész legyen,ezért fizetik,vevő centrikusnak kell lenni.panaszkönyv mindenképp,de jobb ha a főnöke számát kéred el,és ott helyben felhívod,és elmeséled a történteket.Hidd el,egyből kedvesebb lett volna a csaj,és lehet h munkanélküli is.Nem értem a szolgáltatóipar,még mindig nem jöttek rá,h emberséggel,kedvességgel több pénzt lehet keresni.
2011. dec. 10. 18:15

Hát valószínű kértem volna udvariasan a panaszkönyvet és mosolyogva ,de teleírva adtam volna oda a boltvezetőnek,hogy gratuláljak mennyire vásárló centrikus az eladója!

Én voltam 100 kg,de szerencsére kitartó étrendváltoztatással már csak 77 kg vagyok ,így tudom mit éreztél.

31. picmok
2011. dec. 10. 14:41
kirúgattam volna azt a hülye picsát amúgy.
30. 3d110c269c (válaszként erre: 29. - Érdekes73)
2011. dec. 9. 16:21
Pontosan.
29. Érdekes73 (válaszként erre: 28. - Gumicsirke)
2011. dec. 9. 15:56

Ez az XS-es 0-ás ruhaméret az álomgyárból meg a modellvilágból jött és az elérése nem csak fizikálisan /gyomorfájdalom, szervi bajok / /hanem lelkileg is /koko-ano-bulimia stb / kicsinálja a divatozni vágyókat. Pedig az átlagos termetü nők

normál mérete M-nél kezdődik...Legalábbis így kéne lennie és a ruházati boltokba is normál nem anos nőkre kéne ruhákat árusitani...Ahogy elnézem a tini lánykákat köztük is egyre kevesebb a természetesen XS-es méretü...Szóval a lényeg

nevetségesek a ruhaméretezések és csak feleslegesen frusztrálnak mindenkit...

28. Gumicsirke (válaszként erre: 27. - Érdekes73)
2011. dec. 8. 23:50
Na, ezzel egyetértek..68 kg-sen nem voltam épp vékony, de olyan durván túlsúlyos sem, hogy ne kapjak magamra nadrágot..pedig nem igazán jött rám sehol, semmi örültem, ha feljött a lábamon az xxl-es..
27. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Sand)
2011. dec. 8. 19:41

Nekem tetszik a cikked tényleg jó a stílusod.

A kereskedelemnek arról kéne szólnia hogy mindent a vevőért de gazdasági válság ide vagy oda sok helyen megtűrt személy a vásárló. A méretektől meg egy átlagos nő is kiakad mert ami régen mondjuk M-es méret volt arra képesek simán ráirni hogy XXL.Csak attól hogy beleírják attól az ugyanúgy M-es marad !

A lényeg a nő bunkó volt viszont lehet hogy jót tett veled ! Azért legyél óvatos ! Sok sikert !

Fokozatosan ne siessél. Most hideg van ilyenkor a szervezet eleve zsírtartalékol. Inkább tavasszal nyáron kezdjed a komolyabb fogyási tervet ! Addig apránként és vmi mozgást találj ki ami nem kellemetlen kezdetnek a gyaloglás is jó.

26. Sand
2011. dec. 8. 10:51
Köszönöm! :)
25. ko.marcsi (válaszként erre: 1. - Sand)
2011. dec. 7. 12:36

Mindenkinek kell egy pofon néha,hogy aztán kezébe vegye saját életét.Ne bánd, hogy ezt kaptad az eladó nőtől.Nem csak fogyni lesz könnyebb, hanem az egészséged is jobb lesz .


Tudok neked segíteni, ha érdekel.Nem csak fogyó kúra,hanem egy alapos tisztító kúra,amely után megújul az egész szervezeted.Garantálom, hogy nem fogsz magadra ismerni.Nem csak testi,de lelki szinten is jobban érzed majd magad.


Ha érdekel keress meg email-ben, mert itt nincs reklámnak helye

24. 117b1693d0 (válaszként erre: 21. - 3d110c269c)
2011. dec. 6. 23:46
Nagyon jó megközelítés!
23. 3d110c269c (válaszként erre: 15. - 001269bfc9)
2011. dec. 6. 21:08
Egyetértek veled a felfogásodban teljes mértékben. Én is így gondolkodom.
22. 001269bfc9 (válaszként erre: 17. - Gumicsirke)
2011. dec. 6. 21:06
Láttam a júniusi képedet a naplódban. És tök csinos vagy. Fölösleges szerintem azért kínoznod magad, hogy még 1-2 kilót lefogyj. De ha ez már a mániáddá vált, hát csak tessék (kézszéttárós szmájli)
21. 3d110c269c (válaszként erre: 20. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. dec. 6. 20:16
Igen, de szerintem akkor is meg kell próbálni úgy leadni belőle, vagy egészségesebb életmódra váltani, hogy az nem tűnik fel neki. Ez alatt azt értem, hogy mindig meg kell tudni látni a szép oldalát az életnek és ha bármit alakítani akarunk, azt is könnyebb jó érzésekkel.
20. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 19. - 3d110c269c)
2011. dec. 6. 10:45

Sok mindenben igazad van, de 100 kiló fölött már mindenképpen téma a súly, főleg, hogy alig 21 éves.

Még azt se mondhatjuk, hogy tegyük félre az esztétikát, mert sokaknak éppen ez tetszik, hisz ő nem érzi magát jól (nem csak a külső visszajelzések miatt, amik sokszor igazságtalanok és öncélúak).


Tényleg az lenne a jó, ha összekapná magát mozogna egyre többet, a kajái közül meg leginkább azokat tartaná meg, amik az egészségére kevésbé ártalmasak.

2011. dec. 5. 22:18

Nagyon tetszett a cikked és sok dologban tényleg igazad van. Sajnos rengeteg helyen egy bizonyos méret fölött már nem tartanak ruhákat és a teltebb nők sokszor inkább olyan ruhákat vesznek fel, amik méretben passzolnak és az, hogy tetszik-e, ugye már csak másodlagos. Én mégis azt mondom, hogy lehet nagyon jó kis butikokat és boltokat találni, ahol aztán tényleg mindenki talál magára ruhát, méghozzá olyat, amire nem csak rábólint, hogy jó lesz, hanem valóban tetszik is neki, amit hord.


Amit a végén írtál az meg engem elszomorított. Tudom, hogy általánosságban ez jellemző ránk nőkre, hogy alárendeljük a vágyainkat néha pitiáner dolgoknak, de én szeretnék egy olyan világban élni, ahol senki nem hagyja, hogy mások véleménye miatt elessen különböző élményektől az életben. Könnyű ezt mondani, tudom, de te vagy a legfontosabb, nem mások véleménye. Ez a te életed, nem hagyhatod, hogy mások irányítsák.

18. Gumicsirke (válaszként erre: 12. - 236fe2f68e)
2011. dec. 5. 19:08
Igen, ez is biztos benne van:) a ruháimon azért látom, h kisebb kell:D De még nem dobtam ki, sose lehet tudni..:D
17. Gumicsirke (válaszként erre: 15. - 001269bfc9)
2011. dec. 5. 19:07

Azért ne dobálózz ezzel, hogy anorexia, meg, hogy beteg vagyok, amíg nem tudsz rólam semmit. Ha látnál rólam képet, láthatnád, hogy az anorexiától igen messze vagyok. Biztos más a testfelépítésem, vagy a fene se tudja, de nem tűnök csontsoványnak 48 kg-sen, míg valaki már 55 kg-vel is tök vékonynak tűnik.

És igen, van olyan, aki el tudja fogadni magát akkor is, ha nem vékony, vagy van rajta 1-2-10-20 plusz kiló, de van olyan is, aki nem. Te ezek szerint az első kategóriába tartozol, örülj neki. Én pedig a 2.-ba, de legalább teszek érte, hogy el tudjam fogadni magam valahogy, és ne érezzem magam rosszul a bőrömben.

16. 001269bfc9 (válaszként erre: 1. - Sand)
2011. dec. 5. 18:41

Előző hozzászólásom főleg Gumicsirkének szólt, Téged maximálisan megértelek, és támogatlak!

Kívánom, hogy érd el a célodat, és találd meg a boldogságodat is!

15. 001269bfc9 (válaszként erre: 7. - Gumicsirke)
2011. dec. 5. 18:36

Hát általában nem szoktam ilyeneket írni, de Te beteg vagy, nem kövér 8o

Ezt anorexiának hívják jobb helyeken, téves a testképed. Szerintem.

Nem tudom, mi ez az állandó fogyókúra mizéria, de ez a hatása annak a sok hülye retusált képnek, meg befűzött derekú hollywoodi sztárnak, amik elárasztják a médiát.

Én nem vagyok nádszálkarcsú, de még csak a BMI-m sincs a normál határértéken belül, de tudjátok mit? Le**arom. A férjem szeret így, jól érzem magam, ehetek bármit, és a rohadt emelkedő élelmiszerárak miatt úgyis egyre kevesebb pénzünk lesz kajára, szóval addig eszek, amíg tudok!

Ha valakinek az a boldogság kulcsa, hogy ledobjon pár kilót, hát hajrá! Inkább fogyózzatok, mint hogy zsírleszívásra menjetek 45 kilósan :P

14. Crys (válaszként erre: 13. - Sand)
2011. dec. 5. 14:41

Szia!

Elég tapló volt veled az eladó, de nem baj, majd visszakapja az élettől. Szurkokok neked, csak elhatározás kérdése és menni fog.

Jap, meg a kitartás is nagyon fontos! :D

Ügyes légy!


Crys

13. Sand
2011. dec. 5. 14:23
Hát köszönöm szépen mindenkinek a bíztatást! :) Ez egyébként nem Debrecenben történt. Ide járok egyetemre, egy faluban lakom, és a közeli kisvárosban történt ez a vásárlási próba! :) Akit továbbra is érdekelek, az olvassa naplómat! :)
12. 236fe2f68e (válaszként erre: 7. - Gumicsirke)
2011. dec. 5. 12:53

160 hoz, nem sok a 48-47 :)

Kicsit olyan helyzetben vagy, mikor testileg ladtad a felesleget, de lelkileg meg mindig nem. :) Mar nincs ott! :) remelem kidobtal mar minden regi nagy meretu ruhat! :)


(en pl 145 cm vagyok es 45 kg- egyesek kovernek latnak, egyesek meg csont sovanynak...ok altalaban 100 kilo felett vannak-de tudom, hogy mikor "gizdanak" neveznek nem velem van bajuk igazabol)

2011. dec. 5. 12:47

Nem szoktam ilyen cikkeket olvasni, de ez felhivta a figyelmemet.

Erdekesen irtad meg. Jo lett.


Minden kepp kell az, hogy dontest hozz valamiben, barmiben, h megeld a pokolod, es ne tudj lejjebb menni...

Ahogy egyik kedvenc irom mondja:

“Amikor rosszul vagy attól, hogy eleged van abból, hogy rosszul vagy, akkor meg fogsz változni.” (Andrew Matthews: Hallgass a Szívedre)

10. f5848578d5 (válaszként erre: 4. - Dittees)
2011. dec. 5. 11:46

És ha tudnád, hogy hány ilyen eladó van. Én egy hasonló eladó miatt fogadtam meg, hogy soha többet nem teszem be a lábam az O.s.y nevű üzletbe. 170cm-es magasságomhoz, 75 kiló társul és a kinézett ruha mellben nem volt jó, mindenhol máshol igen. Amikor megkérdeztem, hogy kaphatnék egy nagyobb méretet, akkor közölték, hogy felejtsem el, már az is meglepő, hogy van belőle 42-es.


A cipő vásárlás állandó harc. A legtöbb modellből 41-es kellene, de csak bámul rám a pult túloldaláról, hogy olyat nem tartunk.


A fehérnemű egy másik tortúra. Kellene a 85D melltartó, de csak a 40/42-es alsó. Ahol szétszedik, ott általában nincs ekkor méretű melltartó. Ahol van ekkora melltartó, ott általában 44/46-os alsó van hozzá, ami nekem nagy.


Amelyik harisnya jó fenékben, annak hosszú a szára.


Sok sikert a fórum indítónak!

2011. dec. 5. 11:28
Jó a cikk, és tényleg fel kell tárni a lelki okokat is!:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook