Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondoltok a "telefonos"hitelekről? fórum

Mit gondoltok a "telefonos"hitelekről? (beszélgetős fórum)

2008. jan. 29. 17:41
Szerintem jobb lenne elkerülni őket. Addig nyújtózz ameddig a takaród ér.
14. winny
2008. jan. 11. 15:34

Sajnos amikor hitelből-hitelbe megy át az ügyfél /adósságrendezés/ akkor már csapdában van.Szinte lehetetlen kikecmeregni.

De ez nem a bank hibája és nem is a reklámé!

13. caravell (válaszként erre: 12. - 0260f21e84)
2007. dec. 1. 21:32
Nem gondolom,hogy a müzli annyira egészséges és tudom,hogy a reklámok mind hazudnak. Nem areklám része háborít fel,hanem maga a tény, hogy régen csak a fizetés 33%-át lehetett megterhelni, meggondolták,h kinek adnak,ma meg beleviszik az embereket. Átestünk a ló másik oldalára. A müzlitől nem lehet anyagilag tönkremenni, a kölcsönök belesodornak egy ördögi körbe,aminek nincs vége... valaki pont erről írt...
2007. dec. 1. 12:34

En nem felhaborito, hanem ez a reklam.


(Gondololod, a muzli tenyleg olyan egeszseges? Megse mondta senki, hogy egy "egeszseges" buzaszemet mi mindennel mereggel, vegyszerrel kezelnek.)

Meg olyan tipusu emberek is vannak, akiknek elso es legfontosabb a kornyezetnek megfelelni. Mindegy, hogy mennyi hitelt, kolcsont vesznek; hogyan fizetik vissza, az is mindegy, de KELL!

2007. dec. 1. 10:29

Felháborító! A gyógyszerreklámoknál elmondatják,hogy "...kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét... stb."


=> ezeknél a kölcsönöknél miért nem mondják el,hogy de gondoljon bele,miből fogja visszefizetni vagy kérdezzen meg tízezreket,akik már belebuktak?!?!

2007. dec. 1. 08:14
Van olyan ismerősöm aki ilyen hitelekből csinált 4milliós adóságot magának és albérletben lakik,de uj autója van.Az egyik adóságrendező hitelből megy a másikba,nem tudom mi lesz ennek a vége.
2007. dec. 1. 06:25
egyik ismim ezzel foglalkozik... :D és nem csak karácsony környékén
2007. nov. 30. 19:15
Karacsony tajan biztos eladhato, ha igy bombaznak vele...
2007. nov. 30. 18:49
Ez engem is nagyon idegesít. Sok ember meg hisz ennek, és nem számol utána, hogy mennyit is fizet vissza.
6. 0148b688d6 (válaszként erre: 3. - 0260f21e84)
2007. nov. 30. 18:12
:))
5. 8a56714769 (válaszként erre: 3. - 0260f21e84)
2007. nov. 30. 17:54
Biztos láttad márhogy ha valami elromlik vagy kinövi a gyerek a ruhát vagy festik a lakást,és felveszik a telefont és kérik a hitelet.Az ujságok tele vannak a hirdetésekkel és mellete a telszám amin egyóra alatt elintézik csak vegyél fel hitelt.Az én szememben ezért telefonos.Csak nemtudom hogy valaki nemakarja mérlegelni hogy a gyerek így mit látt az ha valamivel nemboldogul akkor rögtön telefonálni a kell.
2007. nov. 30. 14:24
Én is rosszul vagyok már a banki reklámoktól,de már eljutottam odáig,hogy oda sem figyelek ezekre a reklámokra.Most ugye a közelgő karácsony miatt nagyon nyomatják,de nekem eszembe nem jutna felvenni több százezret(de kevesebbet sem)csak azért,hogy karácsonyi ajándékot vegyek belőle a szeretteimnek!Utána meg évekig fizetem és tényleg elég durva,hogy mennyit kell visszafizetni rá:(((
2007. nov. 30. 14:20

mi az, hogy telefonos? Felhivnak?

(biztos butan hangzik, csak zarojelben irom, hogy telefont kell venni hitelre?)

2007. nov. 30. 14:16

A bankoknak óriási hasznuk van a hitelek folyósításából, ezért reklámozzák ész nélkül.

Meg kell nézni a THM-et (a teljes hideldíj mutatót)!

Van olyan bank, ahol ez eléri a 400%-ot!

Nem írtam el! nem 40%, hanem 400%!!!

2007. nov. 30. 09:13
Engem nagyon zavar hogy enyire nyomulnak a bankok,és azt sugalják hogy mindenre hitelt kell felvenni pl:karácsony,tv,mikró,iskolakezdés ha a gyerek kinövi a ruháját....stb.Mintha bele akarnák kényszetíteni az embert minden áron.Mi is vásároltunk már részletre,na de ezmár tulzás.Ti mit gondoltok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook