Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Cabbage Forte fórum

Cabbage Forte (beszélgetős fórum)


2012. márc. 29. 16:50
gyomorszáj tájéki ...igy akartam irni
2012. márc. 29. 16:49
Figyelem !!!! Senki ne vegyen ebből a káposzta-tablettából !!!!!!! Én rendeltem 1 heti adagot, tévedésből 1 heti árán 2 hetit küldtek. Beszedtem előirás szerint, és az utolsó kapszula után erős gyomorszáj táléki szúrás és görcs jelentkezett, ami 3 napig nagyon kinzott, hányingerem volt és semmit se tudtam enni csak ittam a kamilla teákat. Betelefonáltam a céghez, elnézést kértek és mondták küldjem vissza a dobozt a számlával és visszaküldik a pénzt. Ja és persze egy deka se ment le a hasamról......csak 3 napos fájdalmaim voltak és ma a 4. napon kezdett csökkenni, de nem mult el teljesen...Tehát ne vegyetek ebből !!!!!!!!!!
6. trieberneg (válaszként erre: 4. - NENSZI75)
2012. márc. 21. 08:19
Kiváncsian várom, hogy neked lessz-e v.mi eredmény. Nekem a 4 hetessel a vége felé 2 kg.
2012. márc. 21. 08:17
Bözsi2-nek! Ma március 21. még mindig remélem, hogy v.mennyit fogyok, az utolsó 4. doboznál tartok, 2 kilót fogytam. Beszedem mind és megpróbálom utána a visszaküldeni a 4 dobozt üresen és várakozom. A gyomrom nem fájt tőle, csak néha iszonyatosan éhesnek éreztem magam.
2012. febr. 22. 21:09

sziasztok!

febr 10-től szedem 1dkg-ot sem fogytam:(

Kapott valaki vissza pénzt?

4 hetes kurát rendeltem:(

3. Bözsi2 (válaszként erre: 2. - Trieberneg)
2012. febr. 21. 13:38
Tegnap kezdtem el a kapszulát szedni, nekem nagyon fáj tőle a gyomrom. Nem tudom bemerjem e szedni a többit. Neked nem volt tőle gyomorfájásod? Az azért fura, hogy nem fogytál tőle semmit. Sikerült visszaküldened?
2012. febr. 16. 12:12
Én elkezdtem használni, 1*42 darabot el is fogyasztottam, de még semmi eredmény. Az észrevételem csak annyi, hogy ezen idő alatt talán kétszer volt hasmenésem, de 11 óra magasságában mindig éhség gyötört. Akkor ittam teát és fél óra múlva vettem be a kapszulát, majd délben ebéd. Kihagytam a vacsorákat, esetleg 1-1 gyümölcs, de egy dekát sem fogytam. Pedig 5 évvel ezelött a káposztaleveses fogyókúrával 4 hét alatt fogytam 6 kilót. Most keresem a honlapon a visszafizetési garanciát........
2011. dec. 4. 20:42

Kedves Mindeki!

Érdeklődnék, hogy aki használja, annak mi a véleménye erről a kapszuláról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook