Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek mi lehet a bajom? Légyszíves írjatok! fórum

Szerintetek mi lehet a bajom? Légyszíves írjatok! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. dec. 20. 22:15
Mi újság, hogy vagy?
66. 83e25137af (válaszként erre: 65. - 83e25137af)
2011. dec. 10. 07:40

ÉÉÉS volt orvosnál de úgy látszik a tanult elméf elsiklott azon a hozzászólásán.. no mindegy. remélem csak olvasod és nem kommentálod



te igazán kiérdemelted a Persona non grata címet... :)

65. 83e25137af (válaszként erre: 64. - Jozsi.38)
2011. dec. 10. 07:37
Történetesen ismerem a fórumindítót és tudom, hogy nem sajnáltatja magát... fél.. ami bizony előfordul néhányunknál.. Én is félek elmenni orvoshoz és bizony sokszor addig húzom amíg éppen nem késő... Evvan.. de nem értem, neked ez mi a istenért fáj, hogy ez a fórum létezik??? A kutya se kérte, hogy írj véleményt... Pláne nem így... Meg lehet írni emberi nyelven is, de úgy látszik te csak a tetű paraszt nyelvet ismered szóval takarodó innen...
64. jozsi.38 (válaszként erre: 63. - 83e25137af)
2011. dec. 10. 06:47
elmondom mi a bajom ezzel a fórummal. már legalább 100 ilyen fórumot olvastam itt a hoxán, de az 1-2 nap alatt befejeződött, ugyanis az illető fórumindító mindig elment az orvoshoz, maximum megköszönte és leírta hogy mi volt a baja.SZERINTEM EZ A NORMÁLIS! amit a fórumindító csinál, hogy inkább sajnáltatja magát, de nem megy orvoshoz, az nem normális. miért idegesítelek? fáj az igazság?
63. 83e25137af (válaszként erre: 61. - Jozsi.38)
2011. dec. 9. 20:06
húzzál innen a halál rongybatekert f..ára most már... komolyan már engem is idegesítesz
2011. dec. 9. 19:45

Olyan egyszerű pedig... Valakiben felmerült egy kérdés, és feltette. Azzal kezdte, hogy "szerintetek mi lehet a bajom?" Ezt akárhogy is nézzük, annyit jelent, hogy érdekli ki mit gondol a tünetek alapján. Sem azt nem írta, hogy ez a mérvadó, sem tanácsokat nem kért, sem azt, hogy sajnálják. Orvosnál is volt.

Kíváncsi, hogy ki mit gondol, ennyi.

Mondatértelmezési nehézségek miatt nem kell egyből eljátszani a vagány vagyok, be merek szólni-t. Csernus nem erre utalt, amikor megkérdezte, hogy "bevállalod?" Te aztán tudod, hogy neki mi van esze ágában, nem? Ismered, vagy mi? Mindenki magából indul ki - ez nagy igazság. Talán te szoktad sajnáltatni magad, és ezért mondasz ilyen hülyeségeket.

61. jozsi.38 (válaszként erre: 60. - D43485a76e)
2011. dec. 9. 08:23
ugyan. eszében sincs orvoshoz menni csak sajnáltatja magát, aztán önbeteljesítőként addig húzza halasztja, amíg tényleg műtétre nem szorul
2011. dec. 9. 06:58

Most belgyógyászati, ill. sebészeti diagnózist igyekeztek adni?

A segítő készségetek egyértelmű, de nehogy már innen diagnosztizáljatok.

Órákon belül orvoshoz megy a "páciensünk" és minden kiderül.

2011. dec. 9. 06:32
Elképzelhető, hogy sima epehólyag gyulladásod van, de ezek a tünetek még nem mutatnak sokat. Kis diétával próbálkozz, nézz utána mit ehet egy epés és mit nem, ez a diéta többnyire a hasnyálmirigyet is kíméli. Ha nem rendeződik néhány nap alatt, akkor tényleg vissza kell menned, de nem kell egyből késre gondolnod. Néha feltelítődik az ember epéje akkor is, ha néhány napig nehezebb kajákat eszik. A hátfájdalom is nyilván a gyomorból sugárzik ki. A tipikus jobb oldali borda alatti szúrás és hányás, hasmenés nem minden esetben jelentkezik az epénél, csak ha elzáródás van, vagy erősebb gyulladás. Gyomorkímélő étrend, gyakori és kevés étkezés, esetleg a szokásos kamilla tea apróbojtorján teával kombinálva hatásos lehet. Kávét, füszerest és zsíros mellőzd néhány napig.
2011. dec. 9. 06:07

Vannak olyan emberek, akik nem izgulnak betegségeken, és vannak, akik igen - én ilyen vagyok, teljesen át tudom érezni, hogy meg vagy ijedve. Ne húzd fel magad, vond meg a vállad, és mosolyogj egyet! :)

A tünetekkel kapcsolatban elsőre én is az epére gondoltam, akár egy gyulladás formájában, de annak más tünete is van (hasmenés vagy megváltozott széklet, és a színe is más - a hőemelkedés stimmel.) Én erre tapogatóznék.

A másik amire tippelnék nyombél vagy gyomorszáj probléma, akár csak egy gyulladás (a fekély nagyon fáj szerintem, nem hiszem, hogy az).

Nekem nagyon furi, hogy az orvos így eldöntötte, hogy nincs más. A hőemelkedés gyulladásra utal. Nem biztos, hogy összefüggésben van a hátaddal.

Könnyen meg tudod nézni, hogy izom fáj-e, ha megtapogatod, érezni, hogy nem belül fáj-e. Ha belül, én elmennék megint orvoshoz, mert egy sima szervi gyulladás is kisugározhat a hátba. A Heliobacter vagy más ételmérgezés szerintem mindenképpen magas lázzal jár, és hányással vagy súlyos hasmenéssel, szerintem azt nem lehet összetéveszteni mással.

Remélem, hogy hamar rendbejössz! Írd meg majd, hogy állsz! :)

Ja, és a biztonság kedvéért figyeld, hogy nem változott-e valami a wc környékén. :)

57. zoknis kacsa (válaszként erre: 49. - A562121d55)
2011. dec. 9. 05:48

Sose bánd... tény , hogy paraszt módon közölte a véleményét, de ez téged hol kell érdekeljen.Csak magát minősítette...


Ha arra van valakinek kedve, hogy nyafogjon , akkor hajrá...másnak meg nem kell olvasnia

56. erikpipi (válaszként erre: 50. - Jozsi.38)
2011. dec. 8. 22:14
Magánügyed, hogy beszélsz anyáddal. A topikot nyitó nem az anyád.....
55. kisnyuszi24 (válaszként erre: 53. - A562121d55)
2011. dec. 8. 22:03
Szerintem ne törődj az ilyen jellegű hozzászólásokkal, sajnos mindig vannak olyan emberek, akik nem segíteni akarnak. Próbálj meg mihamarab a dolgok végére járni, hiszen a saját érdeked is, hogy minél kevesebb fájdalommal úszd meg. Ha valójában epeköved van, és tanácsokra van szükséged, december 19 után tudunk segíteni (ekkor lesz párom laparoszkópos műtétje).
54. kisnyuszi24 (válaszként erre: 53. - A562121d55)
2011. dec. 8. 21:52
Szia! Vakbélgyulladás (amitől a topiknyitó hozzászólásodban írtál, és az attól való félelmedről) akkor van, ha deréktájban érzed a fájdalmat, így az kizárva. A borda-hasi fájdalom epe problémára utal. A háziorvosod újbóli megkeresését ne halogasd, mert egyrészt ha tényleg epegond van a háttérben, akkor ne legyenek a halogatás miatt további szövődmények, másrészt az esetleges műtétre is várni kell, esetleg több hónapot.
53. a562121d55 (válaszként erre: 51. - 83e25137af)
2011. dec. 8. 18:29
Nem leszek. Az is lehet hogy jobban járnék ha töröltetném ezt a fórumot....nem hiányoznak a trollok, akik örülnek ha cseszegethetik a másikat....
52. a562121d55 (válaszként erre: 50. - Jozsi.38)
2011. dec. 8. 18:26

Oh, de kedves emberi lény vagy. Hétfőn voltam, vagy tán nem láttad hogy írtam? Azt bezzeg nagyon meg tudod jegyezni hogy "nyafogok"....de visszaolvasni már luxus....

Na látod! Így van, megpusztulni egyedül is meg tudok! És nem kell mellé beszólni!

Öcsém...milyen emberek vannak.... Biztosan örömödet leled te is abban hogy arcoskodsz ezen az oldalon. Figyelj, menj mással szórakozni, ne velem! Kösz!

51. 83e25137af (válaszként erre: 43. - A562121d55)
2011. dec. 8. 17:42
szúúúúszááááá, biztos nincs semmi baj!!! Bízom benne és kűdöm az erőt na, csak ne legyél foscsis Angyalom :D
2011. dec. 8. 15:26
nézd 3napja nyafogsz itt azon, hogy fáj a gyomrod, a hátad, DE ORVOSHOZ NEM MÉSZ! anyámmal is ilyen kíméletlen vagyok, ha csak nyafog de nem megy orvoshoz. mi itt csak találgatunk, egy orvos viszont MEGVIZSGÁL ÉS TOVÁBBKÜLD HA SZÜKSÉGES! ha hülye vagy és félsz az orvostól viszont itt panaszkodsz az a te bajod. de csak várj nyugodtan és ne menj orvoshoz végülis felfordulni egyedül is tudsz :PP
49. a562121d55 (válaszként erre: 48. - Zoknis kacsa)
2011. dec. 8. 13:19

Szia!


Jó, de azért szebben nem lehetett volna leírnia?


Tudom hogy az orvos az orvos...csak igazából hol lehet már bízni bennük? Mindegy...erre a szövegemre tagnap olyat kaptam az arcomra (nem fórumon) hogy csak lestem.... Nem veszem készpénznek ami itt írnak, nem rágom magam rajta egész nap, csak hirtelen ijeszt meg...hirtelen reagálok....jó, nyilván az jön le hogy nyavalygok ahelyett hogy elmennék. El fogok menni ha nem múlik, az tuti...

De már komolyan bánom hogy indítottam ezt a fórumot....

48. zoknis kacsa (válaszként erre: 47. - A562121d55)
2011. dec. 8. 13:08

Szia


Abban igaza van Józsinak , hogy nem kéne másra hallgatnod...lehet nyuszi párjának az a baja ami , de neked nem törvényszerű...lényeg ,.hogy mondogasd magadnak, hogy minden oké...:)

47. a562121d55 (válaszként erre: 44. - Zoknis kacsa)
2011. dec. 8. 13:06
Jah...most ilyen időszakom van....tegnap például olyan hírt kaptam hogy........nagyon rosszat....
46. a562121d55 (válaszként erre: 45. - Jozsi.38)
2011. dec. 8. 13:05
Nagyon kulturált vagy, gratulálok ezen hozzászólásodhoz! :)))))) Ha bajod van valami, akkor ne gyere ide! Nem nyafogok aranybogaram! Egyszerűen bennem van egy félelem, amit nem tudok kitörölni. Ennyi. A hátteréhez meg semmi közöd! De neked abszolút nem tartozom magyarázattal....te nekem senkim nem vagy..... Ha kötözködni bírsz csak, nem itt a helyed!! Remélem elhúzol! :))) Köszi!!!! :)))
2011. dec. 8. 05:51
b+ ennyire nem lehetsz nyúl. itt nyafogsz 3napja az helyett, hogy visszamennél a dokidhoz, az írna ki gyógyszert vagy továbbküldene, egyáltalán nem biztos hogy műtenének, itt senki nem orvos és nem lát, mindenki csak tippel, én is. mondok egyet rákos vagy. most jobb? a hülyeség netovábbja a találgatás. MENJ VISSZA AZ ORVOSODHOZ!!!
2011. dec. 8. 05:36
nyugi , nem lesz gond, lehet egy picit idegesebb voltál mostanában...elmúlik!!
43. a562121d55 (válaszként erre: 42. - A562121d55)
2011. dec. 7. 22:54
Nem igaz hogy ennyire f.sos vagyok.... XD Már szégyellem komolyan magam..... De én rettegek a műtétektől.....
42. a562121d55 (válaszként erre: 41. - Kisnyuszi24)
2011. dec. 7. 22:52
Most totál beparáztam......ne már....... :(((
41. kisnyuszi24 (válaszként erre: 39. - A562121d55)
2011. dec. 7. 22:24
Párom általában oldalasan fekszik, mert úgy jobb neki. Amúgy őneki is a hátába sugárzik ki, nagyon fáj neki, akkor jobb egy picit, ha nagyon egyenesen ül,és kicsit hátra is dől. Nem akarom falra festeni az ördögöt, de a páromat látom benned (a tök egyforma tüneteitek alapján)
40. a562121d55 (válaszként erre: 35. - Kisnyuszi24)
2011. dec. 7. 20:05
Oké....gondoltam is rá hogy ha nem lesz változás kérek beutalót, akár tetszik neki, akár nem.....
39. a562121d55 (válaszként erre: 36. - Kisnyuszi24)
2011. dec. 7. 20:03
De én középen a gyomromnál éreztem legelőször a szúrást mikor lehajoltam.....meg mostmár rettenetesen fáj a hátam....a doki csak nem diagnosztizált félre. :) Én tegnap meg ma éreztem kifejezetten ott a fájdalmat, sőt feküdni sem volt mindegy hogy fekszem.....de meghúztam, szerintem azért fájt. Most ott nem fáj, most az egész hátam..... Ja, még mindig kinyilallik erre-arra, de ez kevésszer, viszont a hátam jobban fáj.... :((
38. a562121d55 (válaszként erre: 37. - Zoknis kacsa)
2011. dec. 7. 19:58

A 31.hszban leírtam. :)


Most a hátam fáj kegyetlenül.....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook