Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van itt olyan, aki interval(lum) edzést alkalmaz? Kinek mi az edzésterve, milyen mozgásformában alkalmazza? fórum

Van itt olyan, aki interval(lum) edzést alkalmaz? Kinek mi az edzésterve, milyen mozgásformában alkalmazza? (tudásbázis kérdés)


4. Anthico (válaszként erre: 3. - KisMaki93)
2011. dec. 4. 14:35

Igazából tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Ki mióta csinálja?

Milyen hatása van?

Milyen sportágban alkalmazza (bicikli, futás,...)?

Mi az edzésterve (bemelegítés, intenzív, lassú részek ismétlése,...)?

Izomvesztés ellen beiktatnak-e súlyzós edzést? Stb...

2011. dec. 4. 14:16

Szia!:)


Én ajánlani tudnám Péntek Enikő videóit!:)

Ott van intervall edzés is!:)De van már DVD-je is:)

Van honlapja is!:)

2011. dec. 4. 11:35

Olvasgattam a témában és megleptek a tapasztalatok, az erről írt tanulmányok eredményei.

Időtartamban jóval kevesebb, mint egy "átlagos" 30-60 perces, aerobzónában történő aerob edzés, amit ugye a zsírégetés favoritjának tekintenek, zsírégetésben viszont 9-10x is hatékonyabb lehet, ami azért megdöbbentő. Továbbá sokkal jobban fejleszti az erőnlétet (ami aerob mozgásnál is megvan, csak sokkal kisebb mértékben).

Futásban szeretném majd kipróbálni,d e a rossz időre való tekintettel, inkább valami beltéri módszert választanék.


Kíváncsi lennék, h akik ezt az edzésmódszert alkalmazzák, mikről tudnak beszámolni.

2011. dec. 4. 11:30
Van itt olyan, aki interval(lum) edzést alkalmaz? Kinek mi az edzésterve, milyen mozgásformában alkalmazza?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook