Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van itt meg valaki aki 38 hetes terhes? kivancsi lennek hogy erzik magukat a kismamak ebben az idoszakban fórum

Van itt meg valaki aki 38 hetes terhes? kivancsi lennek hogy erzik magukat a kismamak ebben az idoszakban (tudásbázis kérdés)


9. ildiko0914 (válaszként erre: 2. - Mameni)
2007. dec. 5. 09:20
Mikorra varod a babat?
2007. nov. 30. 18:19

Nekem semmi bajom nem volt, mármint ilyenek amiket írtatok, a terhességek alatt. Nem volt egyforma a kettő, de egyik sem okozott semmilyen panaszt. Az egyik kisfiú a másik kislány.

Gyors szülés pedig igen is van, létezik, a második babám 1óra 20 perc alatt született meg, az első fájástól az utolsóig :) De attól, hogy gyorsabban meglett a kicsim, nekem személy szerint jobban fájt, mint az első. Az is viszonylag gyors volt 5 és fél óra. Mármint a fájások erősebbek, intenzívebbek voltak.

7. daroki (válaszként erre: 6. - Ildiko0914)
2007. nov. 30. 14:17
Igen van gyors szülés:)De aki éppen szül,biztos nem érzi annak.Sok anyukával vagyok kapcsolatban,az egyik közülük tényleg nagyon gyorsan megszült.Este 6 fele még lennt volt velünk a játszón,(első babáját várta)csak a sogornőjének a kisfiával volt lennt velünk,éjfélre meg már megszült.Én is másnap tudtam meg az anyósától,de ez elég ritka mondjuk.Szerencséje volt,nagyon gyorsan tágult,és pikk-pakk kibújt a kisfia:)
6. ildiko0914 (válaszként erre: 3. - Daroki)
2007. nov. 30. 08:39

Sose hittem azta amikor mondtak, hogy minden terhesseg mas, nemtudtam elkepzelni hogy egy embernel ugyanaz a dolog miert kellene mas legyen, persze az elso terhessegemmel valo pozitiv elmenyekre alapoztam lehet, de most lam beigazolodott- tenyleg mas , es nagyon is mas tud lenni

Jo egeszseget nektek is es kosz a jokivansagokat, ugy legyen- gyors szules- de van ilyen?

5. ildiko0914 (válaszként erre: 2. - Mameni)
2007. nov. 30. 08:33

Szia! Nekem pont forditva van az elso kislany volt es semmi bajom nem volt vele, persze az elejen az a hanyasos idoszak de 12. az is kimaradt, mondjuk a vege fele mar ereztem hogy alig varom l;etegyem , mert igazi tehernek bizonyult, szornyu hat es derekfajasom volt. Na de ez fiu lesz talan ezzel eppen okt 15-ig voltam rosszul, ezido alatt minden volt kezdodott az elejen a fogyassal ami 3 kg jelentett, aztan a munkam miatt-e? mivel ulomunkat vegeztem szornyu rosszul voltam minden nap, kemenyedett a hasam, ejjeleket nem aludtam max 3 ora volt amit alvasnak nevezhettem- ezt az utolso ket honapot mondhatom hogy jol viselem az elozokhoz kepest, nem dagadnak a labaim, persze az alvas problema mostanra sem oldodott meg teljesen, ami nem is fog szerintem,gyakran kelek vecere talan felorankent(de ezeket az elozo idoszakhoz kepest nagyon jol viselem- akkor szornyu volt ), ami kicsit idegesit az az, hogy nagyon sokat gorcsolok pl tegnap is egeszanp csak fekudni tudtam annyira gorcsolt a hasam, ez ugyan nem volt a leanyommal meg akkor sem amikor a szulest beinditottak, ettol felek mert nem tudom mi kovetkezhet, dec 4-en kell menjek a dokihoz es szeretnem addig kihuzni valahogy, nem tudom sikerul-e.Ezektol az alhasi gorcsoktol mindig bepanikolok, a hasam eleg fent van meg, talan nagyon is , mikor lefekszem rendesen fulladok tole, Neked mar lement a hasad?Mikorra varod a babat? nekem dec15-20kozott mondtak

Konnyu szulest es kitartast

4. 7934d1ac97 (válaszként erre: 2. - Mameni)
2007. nov. 29. 21:06

bár nekem még kicsit odébb van a 38 hét, mert a 34-be vagyok, de már most csak úgyan azt tudom leírni mit te


Nekem is második terhesség az első fiú, a mostani leányzó (lesz, ha minden igaz) és minden bajom van nekem is. Mi lesz még?? Odébb van még azért a szülés.

2007. nov. 29. 21:03

Sziasztok!


Én ugyan nem vagyok terhes,de visszaemléxem amikor az voltam:)

3 lurkóm van,a legutsó terhesség él még bennem a mai napig.Én nagyon nehezen viseltem a terhességem utolsó heteit,már minden bajom volt.Járni alig bírtam.Azt tudni kell,hogy császározni kellett,ezt tudtam előre,a dokim akihez a terhességem elején elkezdtem járni,mondta,hogy a 38.hét környékén megcsászároz,mert a 3.babát nem szokták már kihordani a 40.hétig.Hát ez a doki eltűnt az életemből a terhességem végére,így kihordtam a 40.hétig a kislányomat:(A szülés előtti utolsó napon szó szerint megéreztem,hogy itt a vége,nem bírom tovább,mozdulni alig bírtam már,nagyon megkönnyebbültem amikor túl voltam a műtéten.Na utána meg azért mozogtam nehezebben,de ez már lelkileg is sokkal könnyebb volt akkor:)

Kitartást itt a végére,és egészséges picibabákat kívánok!

Ja!És gyors szülést!:)

2007. nov. 29. 20:57
Szia Én most vagyok a 37 hétben és most szörnyen érzem magam, 2 baba, első vel semmi és fiu, Ő pedig kislány és minden bajom van.Neked?
2007. nov. 29. 16:26
Van itt meg valaki aki 38 hetes terhes? kivancsi lennek hogy erzik magukat a kismamak ebben az idoszakban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook