Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mitől lehet? fórum

Mitől lehet? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 19. 20:46
Hat eleg erdekesen alakult a dolog. Azota sok -sok pozitiv teszt,es verezgetes. A vedono 29-re kuldott uh-ra,akkor leszek 7hetes terhes,addig itt nem csinalnak semmit. Egy erosebb verzes utan voltunk korhazban,de ott annyit mondtak amig nem nagyon eros es nem allando nincs gaz. Szoritsunk,hogy megmaradjon a baba. Azt tesszuk es sokat pihizek.
2011. dec. 4. 11:25
Koszonom a valaszokat. Nem voltam orosnal,a UK-ban eleunk,itt nem olyan egyszeru oroshoz jutni. Mostanaban minimum egy het a varakozasi ido. Varok meg par napot,ha Nem jon meg ujjabb teszt,ha megjon akkor semmi gaz.
4. edc8394455 (válaszként erre: 1. - Babica70)
2011. dec. 3. 21:32
Nekem mindegyik terhességem vérzéssel indult...
3. kisj
2011. dec. 3. 21:17
Nekem az a tippem, hogy meg fog jönni.
2011. dec. 3. 21:11

Azóta voltál orvosnál, vagy mostanában, minél előbb lásson orvos!


Kívánom csak egy baba okozza, aki egészségesen jön a világra!

2011. dec. 3. 20:44
Holnap kell megjonnie a menstruaciomnak,ha emelek par csepp ver jon belolem. Eddig harom alkalommal fordult elo a heten. Kernek tippeket mitol lehet. Szeretnenk babat es epp ezert nem is vedekezunk,de a terhessegi teszt negativ lett. Februarban volt egy nogyogyaszati kismutetem,mert rak elotti allapotot talaltak,amit eltavolitottak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook