Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fejlesztési lehetőségek az első hónapban fórum

Fejlesztési lehetőségek az első hónapban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fejlesztési lehetőségek az első hónapban

2007. nov. 21. 20:00
Holnap megveszem mostmár biztos! ha nincs a könyvesboltban akkor rendelem a neten :)
15. Mocori
2007. nov. 21. 16:22
Az Anya taníts engem c. könyv nekem is nagyon jó segítség, minden nap csinálunk belőle egy-két feladatot az adott hónapban.
2007. nov. 21. 15:15

Deákné B. Katalin: Anya, taníts engem! c. könyve

Benne volt a cikkben :)

Én már néztem ,legegyszerübb megrendelni az neten

2007. nov. 21. 14:34
El tudnátok küldeni emailbe a könyv cimét, mert nagyon ritkán tudok ide nézni. Az email cimem: loretta85@freemail.hu Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki figyelt rám.
12. loretta85 (válaszként erre: 2. - Dorsi)
2007. nov. 21. 14:28
Sziasztok 2hónapos a pici lányom már neki is jó lenne ez a könyv? Mi a cime és szerintettek hol tudnám beszerezni? Köszönöm szépen elöre is
2006. dec. 19. 12:40
a weblapjukon bővebb infót is találtok róluk!
2006. dec. 11. 20:54

Menjetek Ringató foglalkozásra!!!!!

Budapesten több helyen van ilyen, de az ország több részén épül a ringató rendszer!!!!!!

Zene, ének, muzsika!!!

A legjobb fejlesztő!!!

2006. máj. 26. 13:58
Azt tudom, hogy Debrecenben is működik egy ilyen fejlesztő. Egyszer beszéltem is velük, de sajnos eljutni oda már nem sikerült, mert egy pötyit messze lakunk.
8. molntak (válaszként erre: 6. - Zoja)
2006. máj. 17. 09:04
igen igen kérünk még erről infót:)
7. Hoxa (válaszként erre: 6. - Zoja)
2006. máj. 17. 09:01
Zoja, mesélj még erről, engem érdekelne.
6. zoja
2006. máj. 16. 23:47
jó a korei képességfejlesztö pl. GEKKO ,a lányom 1 éves korától jár heti 1 órát,imádja,és rengeteget fejlödött.45 perces foglalkozások vannak meghatározott fejlesztési program szerinz
2006. máj. 16. 22:07
Nekunk is megvan a konyv, mi is nagyon szeretjuk. Jo otleteket lehet belole venni esonapokra, akar meg babazsurokra is.
2006. máj. 16. 11:45
Ezek tényleg nagyon hasznos dolgok, mindennek az alapja a kontaktus szülő és gyermek között!
3. Hoxa
2006. máj. 15. 20:10

Mi is csináljuk, persze még csak a második-harmadik hónapnál tartunk.

Néztem, hogy később is rengeteg ötletet ad a játékokhoz is. Remek könyv.

Majd még csemegézek belőle nektek.

2006. máj. 15. 18:16

Ismerem a könyvet, mindenkinek csak ajánlani tudom. Ennek alapján tanítgattam mindkét gyermekemet, és mondhatom, hogy csak siker koronázta a fáradozásainkat. Lányom 3 évesen került óvodába, az óvónéni szerint, tudása alapján mehetett volna iskolába! A fiam most 5,5 éves, még nem olvas ugyan, de 20-as számkörben biztosan ad össze, von ki és gyakorolja a szorzást. Hozzátenném, hogy senki nem tanította erre, magától jött rá a dolgok mikéntjére. A lányom már 4 évesen olvasott és nyomtatott betűkkel írt. Az iskolában nem okozott gondot ez a tudása, igaz nagyon jó tanító nénije van! Mondom ezt úgy, hogy én is pedagógus vagyok. Jelenleg verseket ír, és úgy pörög az agya, hogy én csak a fejemet kapkodom.

Szóval! Aki teheti szerezze be magának ezt a könyvet, és fejlesztgesse ez alapján picikéjét. Soha nem késő elkezdeni!!!

1. Hoxa
2006. máj. 15. 15:27
A tanulás-tanítás nem az iskolapadban kezdődik. Ha a szülőknek van elég kitartása, az eredmény sem maraad el. A fejlesztő programot már a csecsemő 2-3 hetes korában el lehet kezdeni.

Az újszülött életét a feltétlen reflexek irányítják. Ezek veleszületett élettevékenységek, amelyek lehetővé teszik, hogy lélegezzen, táplálkozzon, ürítsen.
Az első hónapokban a tanításban az érzékszerveken keresztül szerzett információké a fő szerep.
Nézzük mit lehet tenni az információszerzés érdekében!

Ugrás a teljes írásra: Fejlesztési lehetőségek az első hónapban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook