Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lányok: krokodilcsatot keresnék... fórum

Lányok: krokodilcsatot keresnék... (beszélgetős fórum)


2011. dec. 5. 20:56

ma ellátogattam a közeli fodrászkellékesbe, ahol ami volt, az nem volt ugyan drága (drágább, mint máshol),viszont még a máshol megszokottnál is kisebb választékot találtam: fekete megfelelő (egész hajas) méretben egyetlenegy fajta volt, de az olyan csicsás, hogy olyat itthonra sem szeretnék venni.

ellenben kellemes csalódás: a Lehel csarnok egyik kínai üzletében kettőt is találtam, ami méretre megfelelő és színre bejön, remélem, a hajamat is tartják (kipróbálni még nem sikerült őket) és sokáig is tartanak majd :)

2011. dec. 3. 15:41
...ami lemaradt: azért egy próbát teszek legközelebb, legalább a nézelődéssel, hátha. köszi a tippet :)
3. b1d3286168 (válaszként erre: 2. - Homern)
2011. dec. 3. 15:40
ott még nem. van itt felénk egy, de oda be sem mertem menni, mert kirakat (és régebbi, hajfestős tapasztalatok alapján) sokkal drágább minden, az anyag viszont, amiből csinálják, jó eséllyel legalább közel ugyanaz, így ugyanannyi használat mellett ugyanannyit fog bírni. ha pedig valamiről tudom, hogy mondjuk 5 évig bírja 500 forintért, akkor 2000 forintot nem szeretnék ugyanezért kifizetni :/
2011. dec. 3. 12:06
fodrászkellékesben nézted?
2011. dec. 3. 12:00

Segítséget szeretnék kérni, hátha valaki már lefutotta ezeket a köröket (vagy mert ugyanez a problémája, vagy mert neki pont emiatt nem volt jó): nem tudja valaki, hol lehet egyszerű (nem csicsás-mintás, és lehetőleg egyszínű fekete), nem túl nagy, de azért egész hajat felfogó krokodilcsatot kapni (Budapesten)?

2007-ben a H&M-ben vettem kettőt, azok teljesen jók voltak, de a középső vas "támasztó" rész idén mindkettőben felmondta a szolgálatot és elpattant. azóta hiába keresem, sehol nem találok helyettük másikat, bár egy csomó bolt tele van ilyesmivel, általában mindegyik nagyon nagy, kétszer annyi hajra való, mint amennyi nekem van (ezért az enyémből egyszerűen kicsúszik), vagy ha kisebb, akkor vagy túl "csúszós", fényes műanyag, és nem fogja meg rendesen a hajat, vagy aranyozott, csillogós, virágos, egyéb borzalom mintás, ehhez mérten pedig drága. Úgy két hónapja azt hittem, végre találtam egyet (egy kínai boltban), ami méretre jó és meg is tartja a hajam - erre az előbb tört ketté a műanyag része, most pedig megint itt vagyok csat nélkül :/ Lenne valakinek ötlete, hogy hol próbálkozzak a keresés folytatásával?

Köszi,

kk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook