Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet hófehér ingből az izzadságot kiszedni, ha mosás után is látszik? (Csúnya sárga) fórum

Hogyan lehet hófehér ingből az izzadságot kiszedni, ha mosás után is látszik? (Csúnya sárga) (tudásbázis kérdés)

2014. febr. 17. 05:42
hipozni sem birsz mindenfele anyagot.en trikoval csinaltam es olyan let,mintha vki szetcincalta volna plusz 2 szinu let/eredetileg feher volt/.szoval cask ovatosan mindig.
19. SnOOpy_ (válaszként erre: 18. - 18e79e1970)
2013. aug. 2. 11:02
Köszönöm a tippet, a következő mosásnál kipróbálom.
18. 18e79e1970 (válaszként erre: 17. - SnOOpy_)
2013. aug. 2. 07:08
Nekem színesre is bejött ez a variáció. :) Ecet-szódabikarbóna. Viszont a fehérekből nem mindig jött ki teljesen a sárga folt, beáztattam hipós vízbe ezeket a felsőket, és láss csodát kijött :) A ruha sem károsodott.
17. SnOOpy_ (válaszként erre: 14. - Huncutka84)
2013. aug. 1. 23:50
Nahát, ezt még nem hallottam, pedig több kedvenc ruhám vált a sárga izzadtságfolt miatt hordhatatlanná és próbálkoztam pár dologgal. Színes ruhára nincs véletleül valami hasonló jó tipped?
16. h.wiki
2013. aug. 1. 11:46
nekünk a vanish szappan vált be!
15. Csirivirir (válaszként erre: 14. - Huncutka84)
2011. dec. 6. 17:21
Na még ezt sem hallottam, köszi!
2011. dec. 3. 05:26
Meglepő, h a szódabikarbonátot még nem írtátok... Az az egyik legjobb fehérítő. Kis vízzel alaposan bedörzsölni, rajtahagyni... majd a fehérítő mosószerhez is adni és úgy kimosni. Nekem a férjem testépítő, nah ő aztán tud izzadni.... ez nálunk bevált :) Meg az ecetes olló :)
13. Csirivirir (válaszként erre: 12. - Zebracsikó)
2011. dec. 2. 23:52

Köszi, na még ezeket kipróbálom, én nem a folyékony Vanish-el próbáltam, hanem a szappan verzióval. Az nme jött be.


Köszi szépen!

12. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Csirivirir)
2011. dec. 2. 21:32

van a vanish oxi action folyékony


azt töményen a foltra öntöd (a száraz ruhán), fél órát úgy hagyod , majd kimosod, ahogy szoktad a gépben ,azzal a mosóporral, amit használsz.


Vagy ez a tasakos cucc, de ha gyakran kell mosnod, akkor ahhoz lehet,hogy ez gazdaságtalan lesz. Egyébként nem büdös!

2011. dec. 2. 21:19

Köszi szépen, kipróbálom. Drága amúgy? Mert akkor gyakran kell venni kell. Attól nme lesz a ruha erősen "büdös". Tudod van olyan fehérítő, ami írtó szagos.


Valaki írta a Vanisht. Én próbáltam, mert másra használtam. Foltot remekül tisztít, de ezt nem vitte ki. A férfi izzadság ennyire erős? Jesszus. És a vicc az, hogy csak mostanság a stressz miatt ilyen, soha nem volt eddig gond. :)

2011. dec. 2. 21:06
DM-ben vettem fehérítőt, egy dobozban 5 tasak van, a mosógépbe kell tenni a ruhák mellé, nagyon szépen fehérít. Kettő ilyen tasakot beteszel, szerintem kiviszi a sárga foltot. DYLON extra fehérítő és folteltávolító a neve
9. wanda8 (válaszként erre: 5. - Csirivirir)
2011. dec. 2. 21:05
nem jó?Nekem a beszürkült trikókat is hófehérré változtatja..
8. Babeck (válaszként erre: 5. - Csirivirir)
2011. dec. 2. 21:02

Én "igazira" gondoltam :)

Pl: [link]

2011. dec. 2. 20:13
Esetleg még a fehér Domestos.t is meg lehetne próbálni.
6. Csirivirir (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2011. dec. 2. 20:13

Hihiii, képletesen értettem, szeretnénk még használni azt az inget. :)


Mi a neve, megírnád priviben, kérlek? Az kiszedi tuti?

5. Csirivirir (válaszként erre: 3. - Babeck)
2011. dec. 2. 20:12
Vanisht ismerem, az nem jó.
2011. dec. 2. 20:03

Lehet kapni speciális folteltávolítólat a DM-ben.


Egyébként ha használhatatlan, a Cloroxot is kipróbálhatod, mindegy már neki :)

3. Babeck (válaszként erre: 2. - Csirivirir)
2011. dec. 2. 20:00
Mosószappant esetleg próbáltad már? Bedörzsölni vele és úgy áztatni?
2011. dec. 2. 19:58

Erősen sárga a hónalja alatt az ing. Már magas hőfokon is mostam, előtte áztattam is, de hogyan tudnám kiszedni, ez így hordhatatlan. Van 2 olyan ing, amiből egyszerűen nem megy ki, meglátszik.


Ajánlottak cloroxot stb, az nem jó, mert akárhogy öblitek, büdös a ruha, meg nem tudom, jót tesz-e neki.


Valami trükk, még sosem jártam így.

2011. dec. 2. 19:56
Hogyan lehet hófehér ingből az izzadságot kiszedni, ha mosás után is látszik? (Csúnya sárga)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook